HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   RotterDamsOpen ZHDB 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Kees Romijn MF 2133   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Nico Leemberg  2006   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Sven Winkel MI 2295   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Alexander Bulatov GMI 2272   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Martijn van IJzendoorn GMI 2384   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Steven den Hollander  2141   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Bé Eggens  2114   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Mehmet Yöney  2108   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Andrew Tjon A Ong MF 2148   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Martin de Jong  2037   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Soelinder Jagram  2007   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Yifu Du  2033   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Pertap Malahé  2067   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Shammie Kasnadi  2208   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Anton Schotanus MF 2168   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Harry Clasquin MF 2120   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Martijn de Leeuw  2145   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Bart Terwel  2210   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Thijs van den Broek MI 2216   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Peter van der Stap MF 2164   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Micha van Tol  2093   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Bhiem Ramdien MF 2230   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Leo Aliar  2104   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Aleksej Domchev GMI 2332   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Ron Heusdens GMI 2325   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Wouter Wolff MI 2263   Alg   1 1 0 0 2 0 0
27   Nika Maximova   1904   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Radjendrenath Kalloe  1932   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Thomas Wielaard  2144   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Petra Duskova  1975   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Leopold Sekongo MI 2212   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Piet Rozenboom  1944   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Alfons Ottink  2171   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Remco Korteland  1900   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Gerrit Reitsma  1902   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Jeroen Kos MF 2203   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Ton Burgerhout  2125   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Pim Arts  2000   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Boike Mathoera  1902   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Meinze Feenstra  1930   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Peter Frans Koops  2037   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Edwin de Jager MF 2117   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Roep Bhawanibhiek MF 2083   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Radjes Balkaran  2123   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Vitali Varushyla MF 2200   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Frans Teijn  1934   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Cheick Maurice Ndione  2154   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Jaap van Hal  2025   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Friso Fennema MF 2219   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  David Riupassa  1992   Alg   1 0 1 0 1 1 1
51   Laura Timmerman  2055   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Iwan Fung  1939   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Jos de Wild  1964   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Henk Meester  1980   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Cyril Sluisdom  1951   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Ratan Ganeshie  1878   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Sjaam Biekram  1955   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Anthony Keijzer  1946   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Gerard Peroti  1904   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Bas Baksoellah  1948   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Harold Jagram  1946   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Robby Koendjbiharie  1919   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Jan T. Terpstra  1965   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Anton van Berkel MI 2283   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  André van der Kwartel  2019   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Ghislain Mounanga A`mateba  2143   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Robert van Diggele  1884   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Hans Tangelder  2019   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Emelian Antonov    Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Wynton Meijer    Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Hedwig Callender  1826   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Moen Lachman  1869   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Shuimu Jin  2022   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Soenarmin Saib  1900   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Hans Loots  1944   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Daria Kashina    Alg   1 0 0 1 0 2 0
 Ronde 1 
 zo 16-07-2017  Ron Heusdens (2325) - Hans Tangelder (2019) 2-0Partij
 Ghislain Mounanga A`mateba (2143) - Martijn van IJzendoorn (2384) 0-2Partij  
 Aleksej Domchev (2332) - André van der Kwartel (2019) 2-0Partij  
 Nico Leemberg (2006) - Anton van Berkel (2283) 2-0Partij  
 Sven Winkel (2295) - Laura Timmerman (2055) 2-0Partij
 Iwan Fung (1939) - Alexander Bulatov (2272) 0-2Partij
 Bhiem Ramdien (2230) - Jos de Wild (1964) 2-0Partij
 David Riupassa (1992) - Vitali Varushyla (2200) 1-1Partij
 Cheick Maurice Ndione (2154) - Frans Teijn (1934) 1-1Partij
 Jaap van Hal (2025) - Friso Fennema (2219) 1-1Partij
 Wouter Wolff (2263) - Henk Meester (1980) 2-0Partij
 Cyril Sluisdom (1951) - Peter van der Stap (2164) 0-2Partij
 Thijs van den Broek (2216) - Sjaam Biekram (1955) 2-0Partij
 Anthony Keijzer (1946) - Bart Terwel (2210) 0-2Partij
 Jeroen Kos (2203) - Gerrit Reitsma (1902) 1-1Partij
 Bas Baksoellah (1948) - Martijn de Leeuw (2145) 0-2Partij
 Alfons Ottink (2171) - Piet Rozenboom (1944) 1-1Partij
 Petra Duskova (1975) - Leopold Sekongo (2212) 1-1Partij
 Shammie Kasnadi (2208) - Harold Jagram (1946) 2-0Partij
 Radjendrenath Kalloe (1932) - Ton Burgerhout (2125) 1-1Partij
 Anton Schotanus (2168) - Robby Koendjbiharie (1919) 2-0Partij
 Jan T. Terpstra (1965) - Andrew Tjon A Ong (2148) 0-2Partij
 Thomas Wielaard (2144) - Meinze Feenstra (1930) 1-1Partij  
 Gerard Peroti (1904) - Steven den Hollander (2141) 0-2Partij
 Bé Eggens (2114) - Ratan Ganeshie (1878) 2-0Partij
 Boike Mathoera (1902) - Radjes Balkaran (2123) 1-1Partij
 Edwin de Jager (2117) - Roep Bhawanibhiek (2083) 1-1Partij
 Emelian Antonov  - Kees Romijn (2133) 0-2Partij
 Mehmet Yöney (2108) - Daria Kashina  2-0Partij
 Nika Maximova  (1904) - Pim Arts (2000) 1-1Partij
 Leo Aliar (2104) - Wynton Meijer  2-0Partij
 Shuimu Jin (2022) - Micha van Tol (2093) 0-2Partij
 Harry Clasquin (2120) - Hans Loots (1944) 2-0Partij
 Moen Lachman (1869) - Pertap Malahé (2067) 0-2Partij
 Robert van Diggele (1884) - Yifu Du (2033) 0-2Partij
 Remco Korteland (1900) - Peter Frans Koops (2037) 1-1Partij
 Martin de Jong (2037) - Hedwig Callender (1826) 2-0Partij
 Soenarmin Saib (1900) - Soelinder Jagram (2007) 0-2R