HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   RotterDamsOpen ZHDB 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Bé Eggens  2114   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Nico Leemberg  2006   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Pertap Malahé  2067   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Martijn van IJzendoorn GMI 2384   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Steven den Hollander  2141   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Ron Heusdens GMI 2325   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Martijn de Leeuw  2145   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Wouter Wolff MI 2263   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Leo Aliar  2104   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Micha van Tol  2093   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Bart Terwel  2210   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Thijs van den Broek MI 2216   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Aleksej Domchev GMI 2332   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Harry Clasquin MF 2120   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Soelinder Jagram  2007   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Andrew Tjon A Ong MF 2148   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Anton Schotanus MF 2168   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Peter van der Stap MF 2164   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Yifu Du  2033   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Sven Winkel MI 2295   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Bhiem Ramdien MF 2230   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Mehmet Yöney  2108   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Kees Romijn MF 2133   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Martin de Jong  2037   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Alexander Bulatov GMI 2272   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Shammie Kasnadi  2208   Alg   1 1 0 0 2 0 0
27   Friso Fennema MF 2219   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Alfons Ottink  2171   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Radjendrenath Kalloe  1932   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Gerrit Reitsma  1902   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Pim Arts  2000   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Frans Teijn  1934   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Piet Rozenboom  1944   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Jeroen Kos MF 2203   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Thomas Wielaard  2144   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Edwin de Jager MF 2117   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Nika Maximova   1904   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Cheick Maurice Ndione  2154   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Meinze Feenstra  1930   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Roep Bhawanibhiek MF 2083   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Remco Korteland  1900   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Jaap van Hal  2025   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Petra Duskova  1975   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Ton Burgerhout  2125   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Peter Frans Koops  2037   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Leopold Sekongo MI 2212   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Radjes Balkaran  2123   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Vitali Varushyla MF 2200   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  David Riupassa  1992   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Boike Mathoera  1902   Alg   1 0 1 0 1 1 1
51   Emelian Antonov    Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Harold Jagram  1946   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Hans Loots  1944   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Daria Kashina    Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Robert van Diggele  1884   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Anton van Berkel MI 2283   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Henk Meester  1980   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Laura Timmerman  2055   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Moen Lachman  1869   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Ratan Ganeshie  1878   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Jos de Wild  1964   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  André van der Kwartel  2019   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Ghislain Mounanga Amateba  2143   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Iwan Fung  1939   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Hans Tangelder  2019   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Soenarmin Saib  1900   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Bas Baksoellah  1948   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Anthony Keijzer  1946   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Hedwig Callender  1826   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Sjaam Biekram  1955   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Gerard Peroti  1904   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Cyril Sluisdom  1951   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Jan T. Terpstra  1965   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Wynton Meijer    Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Robby Koendjbiharie  1919   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Shuimu Jin  2022   Alg   1 0 0 1 0 2 0
Be EggensNico LeembergPertap Malahe
Martijn van IJzendoornSteven den HollanderRon Heusdens
Martijn de LeeuwWouter WolffLeo Aliar
Micha van TolBart TerwelThijs van den Broek
Aleksej DomchevHarry ClasquinSoelinder Jagram
Andrew TjonAnton SchotanusPeter van der Stap
Yifu DuSven Winkel
 Ronde 1 
 zo 16-07-2017  Ron Heusdens (2325) - Hans Tangelder (2019) 2-0Partij
 Ghislain Mounanga Amateba (2143) - Martijn van IJzendoorn (2384) 0-2Partij
 Aleksej Domchev (2332) - André van der Kwartel (2019) 2-0Partij
 Nico Leemberg (2006) - Anton van Berkel (2283) 2-0Partij
 Sven Winkel (2295) - Laura Timmerman (2055) 2-0Partij
 Iwan Fung (1939) - Alexander Bulatov (2272) 0-2Partij
 Bhiem Ramdien (2230) - Jos de Wild (1964) 2-0Partij
 David Riupassa (1992) - Vitali Varushyla (2200) 1-1Partij
 Cheick Maurice Ndione (2154) - Frans Teijn (1934) 1-1Partij
 Jaap van Hal (2025) - Friso Fennema (2219) 1-1Partij
 Wouter Wolff (2263) - Henk Meester (1980) 2-0Partij
 Cyril Sluisdom (1951) - Peter van der Stap (2164) 0-2Partij
 Thijs van den Broek (2216) - Sjaam Biekram (1955) 2-0Partij
 Anthony Keijzer (1946) - Bart Terwel (2210) 0-2Partij
 Jeroen Kos (2203) - Gerrit Reitsma (1902) 1-1Partij
 Bas Baksoellah (1948) - Martijn de Leeuw (2145) 0-2Partij
 Alfons Ottink (2171) - Piet Rozenboom (1944) 1-1Partij
 Petra Duskova (1975) - Leopold Sekongo (2212) 1-1Partij
 Shammie Kasnadi (2208) - Harold Jagram (1946) 2-0Partij
 Radjendrenath Kalloe (1932) - Ton Burgerhout (2125) 1-1Partij
 Anton Schotanus (2168) - Robby Koendjbiharie (1919) 2-0Partij
 Jan T. Terpstra (1965) - Andrew Tjon A Ong (2148) 0-2Partij
 Thomas Wielaard (2144) - Meinze Feenstra (1930) 1-1Partij
 Gerard Peroti (1904) - Steven den Hollander (2141) 0-2Partij
 Bé Eggens (2114) - Ratan Ganeshie (1878) 2-0Partij
 Boike Mathoera (1902) - Radjes Balkaran (2123) 1-1Partij
 Edwin de Jager (2117) - Roep Bhawanibhiek (2083) 1-1Partij
 Emelian Antonov  - Kees Romijn (2133) 0-2Partij
 Mehmet Yöney (2108) - Daria Kashina  2-0Partij
 Nika Maximova  (1904) - Pim Arts (2000) 1-1Partij
 Leo Aliar (2104) - Wynton Meijer  2-0Partij
 Shuimu Jin (2022) - Micha van Tol (2093) 0-2Partij
 Harry Clasquin (2120) - Hans Loots (1944) 2-0Partij
 Moen Lachman (1869) - Pertap Malahé (2067) 0-2Partij
 Robert van Diggele (1884) - Yifu Du (2033) 0-2Partij
 Remco Korteland (1900) - Peter Frans Koops (2037) 1-1Partij
 Martin de Jong (2037) - Hedwig Callender (1826) 2-0Partij
 Soenarmin Saib (1900) - Soelinder Jagram (2007) 0-2R