HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   RotterDamsOpen ZHDB 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Wouter Wolff MI 2263   Alg   2 2 0 0 4 4 8
  Aleksej Domchev GMI 2332   Alg   2 2 0 0 4 4 8
  Thijs van den Broek MI 2216   Alg   2 2 0 0 4 4 8
4   Bhiem Ramdien MF 2230   Alg   2 2 0 0 4 3 6
5   Anton Schotanus MF 2168   Alg   2 2 0 0 4 2 4
6   Alexander Bulatov GMI 2272   Alg   2 1 1 0 3 5 7
  Martijn van IJzendoorn GMI 2384   Alg   2 1 1 0 3 5 7
  Shammie Kasnadi  2208   Alg   2 1 1 0 3 5 7
  Sven Winkel MI 2295   Alg   2 1 1 0 3 5 7
  Martijn de Leeuw  2145   Alg   2 1 1 0 3 5 7
11   Bart Terwel  2210   Alg   2 1 1 0 3 4 5
  Yifu Du  2033   Alg   2 1 1 0 3 4 5
  Peter van der Stap MF 2164   Alg   2 1 1 0 3 4 5
14   Vitali Varushyla MF 2200   Alg   2 1 1 0 3 3 5
15   Ton Burgerhout  2125   Alg   2 1 1 0 3 3 4
  Edwin de Jager MF 2117   Alg   2 1 1 0 3 3 4
  Andrew Tjon A Ong MF 2148   Alg   2 1 1 0 3 3 4
18   Martin de Jong  2037   Alg   2 1 1 0 3 3 3
  Mehmet Yöney  2108   Alg   2 1 1 0 3 3 3
  Steven den Hollander  2141   Alg   2 1 1 0 3 3 3
  Kees Romijn MF 2133   Alg   2 1 1 0 3 3 3
  Harry Clasquin MF 2120   Alg   2 1 1 0 3 3 3
  Soelinder Jagram  2007   Alg   2 1 1 0 3 3 3
24   Remco Korteland  1900   Alg   2 1 1 0 3 2 3
  Alfons Ottink  2171   Alg   2 1 1 0 3 2 3
  Jeroen Kos MF 2203   Alg   2 1 1 0 3 2 3
  Friso Fennema MF 2219   Alg   2 1 1 0 3 2 3
  Leopold Sekongo MI 2212   Alg   2 1 1 0 3 2 3
  Cheick Maurice Ndione  2154   Alg   2 1 1 0 3 2 3
  Nika Maximova   1904   Alg   2 1 1 0 3 2 3
  Radjes Balkaran  2123   Alg   2 1 1 0 3 2 3
32   Roep Bhawanibhiek MF 2083   Alg   2 0 2 0 2 6 6
33   Radjendrenath Kalloe  1932   Alg   2 0 2 0 2 5 5
34   Nico Leemberg  2006   Alg   2 1 0 1 2 5 4
35   Micha van Tol  2093   Alg   2 1 0 1 2 5 2
  Pertap Malahé  2067   Alg   2 1 0 1 2 5 2
  Ron Heusdens GMI 2325   Alg   2 1 0 1 2 5 2
38   Bé Eggens  2114   Alg   2 1 0 1 2 4 0
  Henk Meester  1980   Alg   2 1 0 1 2 4 0
  André van der Kwartel  2019   Alg   2 1 0 1 2 4 0
  Sjaam Biekram  1955   Alg   2 1 0 1 2 4 0
  Leo Aliar  2104   Alg   2 1 0 1 2 4 0
43   Thomas Wielaard  2144   Alg   2 0 2 0 2 3 3
44   Bas Baksoellah  1948   Alg   2 1 0 1 2 3 0
  Harold Jagram  1946   Alg   2 1 0 1 2 3 0
  Laura Timmerman  2055   Alg   2 1 0 1 2 3 0
  Iwan Fung  1939   Alg   2 1 0 1 2 3 0
  Ghislain Mounanga Amateba  2143   Alg   2 1 0 1 2 3 0
49   Anton van Berkel MI 2283   Alg   2 1 0 1 2 2 0
50   Pim Arts  2000   Alg   2 0 1 1 1 6 3
  Jaap van Hal  2025   Alg   2 0 1 1 1 6 3
  Peter Frans Koops  2037   Alg   2 0 1 1 1 6 3
  Piet Rozenboom  1944   Alg   2 0 1 1 1 6 3
  Gerrit Reitsma  1902   Alg   2 0 1 1 1 6 3
  David Riupassa  1992   Alg   2 0 1 1 1 6 3
  Petra Duskova  1975   Alg   2 0 1 1 1 6 3
  Frans Teijn  1934   Alg   2 0 1 1 1 6 3
  Boike Mathoera  1902   Alg   2 0 1 1 1 6 3
59   Meinze Feenstra  1930   Alg   2 0 1 1 1 5 2
60   Jos de Wild  1964   Alg   2 0 1 1 1 5 1
61   Robert van Diggele  1884   Alg   2 0 1 1 1 4 1
  Cyril Sluisdom  1951   Alg   2 0 1 1 1 4 1
  Anthony Keijzer  1946   Alg   2 0 1 1 1 4 1
  Jan T. Terpstra  1965   Alg   2 0 1 1 1 4 1
65   Hans Tangelder  2019   Alg   2 0 1 1 1 3 1
  Shuimu Jin  2022   Alg   2 0 1 1 1 3 1
  Moen Lachman  1869   Alg   2 0 1 1 1 3 1
68   Robby Koendjbiharie  1919   Alg   2 0 0 2 0 6 0
69   Hans Loots  1944   Alg   2 0 0 2 0 5 0
  Daria Kashina    Alg   2 0 0 2 0 5 0
  Hedwig Callender  1826   Alg   2 0 0 2 0 5 0
  Soenarmin Saib  1900   Alg   2 0 0 2 0 5 0
  Gerard Peroti  1904   Alg   2 0 0 2 0 5 0
  Emelian Antonov    Alg   2 0 0 2 0 5 0
75   Wynton Meijer    Alg   2 0 0 2 0 4 0
  Ratan Ganeshie  1878   Alg   2 0 0 2 0 4 0
Wouter WolffAleksej DomchevThijs van den Broek
Bhiem RamdienAnton SchotanusAlexander Bulatov
Martijn van IJzendoornShammie KasnadiSven Winkel
Martijn de LeeuwBart TerwelYifu Du
Peter van der StapVitali VarushylaTon Burgerhout
Edwin de JagerAndrew TjonMartin de Jong
Mehmet YoneySteven den Hollander
 Ronde 2 
 ma 17-07-2017  Anton Schotanus (2168) - Ron Heusdens (2325) 2-0Partij
 Martijn van IJzendoorn (2384) - Steven den Hollander (2141) 1-1Partij
 Bé Eggens (2114) - Aleksej Domchev (2332) 0-2Partij
 Kees Romijn (2133) - Sven Winkel (2295) 1-1Partij
 Alexander Bulatov (2272) - Mehmet Yöney (2108) 1-1Partij
 Leo Aliar (2104) - Bhiem Ramdien (2230) 0-2Partij
 Micha van Tol (2093) - Wouter Wolff (2263) 0-2Partij
 Peter van der Stap (2164) - Harry Clasquin (2120) 1-1Partij
 Pertap Malahé (2067) - Thijs van den Broek (2216) 0-2Partij
 Bart Terwel (2210) - Martin de Jong (2037) 1-1Partij
 Martijn de Leeuw (2145) - Yifu Du (2033) 1-1Partij
 Soelinder Jagram (2007) - Shammie Kasnadi (2208) 1-1Partij
 Vitali Varushyla (2200) - Nico Leemberg (2006) 2-0Partij
 David Riupassa (1992) - Cheick Maurice Ndione (2154) 0-2Partij
 Friso Fennema (2219) - Frans Teijn (1934) 2-0Partij
 Jaap van Hal (2025) - Jeroen Kos (2203) 0-2Partij
 Gerrit Reitsma (1902) - Alfons Ottink (2171) 0-2Partij
 Leopold Sekongo (2212) - Piet Rozenboom (1944) 2-0Partij
 Ton Burgerhout (2125) - Petra Duskova (1975) 2-0Partij
 Radjendrenath Kalloe (1932) - Thomas Wielaard (2144) 1-1Partij
 Radjes Balkaran (2123) - Meinze Feenstra (1930) 2-0Partij
 Boike Mathoera (1902) - Edwin de Jager (2117) 0-2Partij
 Pim Arts (2000) - Remco Korteland (1900) 0-2Partij
 Peter Frans Koops (2037) - Nika Maximova  (1904) 0-2Partij
 Anton van Berkel (2283) - Robby Koendjbiharie (1919) 2-0Partij
 Hans Tangelder (2019) - Jan T. Terpstra (1965) 1-1Partij
 André van der Kwartel (2019) - Ratan Ganeshie (1878) 2-0RPartij
 Laura Timmerman (2055) - Emelian Antonov  2-0Partij
 Daria Kashina  - Iwan Fung (1939) 0-2Partij
 Gerard Peroti (1904) - Ghislain Mounanga Amateba (2143) 0-2Partij
 Jos de Wild (1964) - Shuimu Jin (2022) 1-1Partij
 Henk Meester (1980) - Hans Loots (1944) 2-0Partij
 Moen Lachman (1869) - Cyril Sluisdom (1951) 1-1Partij
 Sjaam Biekram (1955) - Hedwig Callender (1826) 2-0Partij
 Robert van Diggele (1884) - Anthony Keijzer (1946) 1-1Partij
 Soenarmin Saib (1900) - Bas Baksoellah (1948) 0-2Partij
 Harold Jagram (1946) - Wynton Meijer  2-0Partij
 Andrew Tjon A Ong (2148) - Roep Bhawanibhiek (2083) 1-1RPartij