HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   RotterDamsOpen ZHDB 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Aleksej Domchev GMI 2332   Alg   3 3 0 0 6 10 20
2   Bhiem Ramdien MF 2230   Alg   3 2 1 0 5 11 17
  Anton Schotanus MF 2168   Alg   3 2 1 0 5 11 17
4   Sven Winkel MI 2295   Alg   3 2 1 0 5 10 16
5   Wouter Wolff MI 2263   Alg   3 2 1 0 5 10 15
  Thijs van den Broek MI 2216   Alg   3 2 1 0 5 10 15
7   Edwin de Jager MF 2117   Alg   3 2 1 0 5 9 15
8   Martijn van IJzendoorn GMI 2384   Alg   3 2 1 0 5 9 14
9   Vitali Varushyla MF 2200   Alg   3 2 1 0 5 8 15
10   Alexander Bulatov GMI 2272   Alg   3 2 1 0 5 8 13
  Martijn de Leeuw  2145   Alg   3 2 1 0 5 8 13
12   Cheick Maurice Ndione  2154   Alg   3 2 1 0 5 7 11
13   Steven den Hollander  2141   Alg   3 1 2 0 4 11 13
  Kees Romijn MF 2133   Alg   3 1 2 0 4 11 13
15   Peter van der Stap MF 2164   Alg   3 1 2 0 4 10 12
  Ton Burgerhout  2125   Alg   3 1 2 0 4 10 12
17   Ron Heusdens GMI 2325   Alg   3 2 0 1 4 10 10
18   Alfons Ottink  2171   Alg   3 1 2 0 4 9 12
  Friso Fennema MF 2219   Alg   3 1 2 0 4 9 12
20   Shammie Kasnadi  2208   Alg   3 1 2 0 4 9 11
  Andrew Tjon A Ong MF 2148   Alg   3 1 2 0 4 9 11
  Jeroen Kos MF 2203   Alg   3 1 2 0 4 9 11
  Radjendrenath Kalloe  1932   Alg   3 1 2 0 4 9 11
24   Bart Terwel  2210   Alg   3 1 2 0 4 9 10
25   Nico Leemberg  2006   Alg   3 2 0 1 4 9 8
26   Harry Clasquin MF 2120   Alg   3 1 2 0 4 8 8
  Martin de Jong  2037   Alg   3 1 2 0 4 8 8
28   André van der Kwartel  2019   Alg   3 2 0 1 4 8 4
29   Leo Aliar  2104   Alg   3 2 0 1 4 7 4
30   Mehmet Yöney  2108   Alg   3 1 1 1 3 12 9
31   Roep Bhawanibhiek MF 2083   Alg   3 0 3 0 3 11 11
32   Micha van Tol  2093   Alg   3 1 1 1 3 11 9
33   Yifu Du  2033   Alg   3 1 1 1 3 11 7
34   Pertap Malahé  2067   Alg   3 1 1 1 3 10 7
  Remco Korteland  1900   Alg   3 1 1 1 3 10 7
  Laura Timmerman  2055   Alg   3 1 1 1 3 10 7
  Frans Teijn  1934   Alg   3 1 1 1 3 10 7
  Ghislain Mounanga Amateba  2143   Alg   3 1 1 1 3 10 7
39   Gerrit Reitsma  1902   Alg   3 1 1 1 3 9 6
  Leopold Sekongo MI 2212   Alg   3 1 1 1 3 9 6
41   Radjes Balkaran  2123   Alg   3 1 1 1 3 9 5
  Boike Mathoera  1902   Alg   3 1 1 1 3 9 5
  Nika Maximova   1904   Alg   3 1 1 1 3 9 5
44   Soelinder Jagram  2007   Alg   3 1 1 1 3 9 4
45   Bé Eggens  2114   Alg   3 1 1 1 3 9 3
46   Thomas Wielaard  2144   Alg   3 0 3 0 3 8 8
47   Hans Tangelder  2019   Alg   3 1 1 1 3 7 4
48   Shuimu Jin  2022   Alg   3 1 1 1 3 6 4
49   Pim Arts  2000   Alg   3 1 1 1 3 6 3
50   Iwan Fung  1939   Alg   3 1 0 2 2 11 4
  Anton van Berkel MI 2283   Alg   3 1 0 2 2 11 4
52   Jaap van Hal  2025   Alg   3 0 2 1 2 10 6
53   Jos de Wild  1964   Alg   3 0 2 1 2 10 5
54   Piet Rozenboom  1944   Alg   3 0 2 1 2 9 6
55   Jan T. Terpstra  1965   Alg   3 0 2 1 2 9 5
  Petra Duskova  1975   Alg   3 0 2 1 2 9 5
57   Bas Baksoellah  1948   Alg   3 1 0 2 2 9 0
  Henk Meester  1980   Alg   3 1 0 2 2 9 0
  Sjaam Biekram  1955   Alg   3 1 0 2 2 9 0
60   Moen Lachman  1869   Alg   3 0 2 1 2 8 5
61   Cyril Sluisdom  1951   Alg   3 0 2 1 2 8 4
62   Harold Jagram  1946   Alg   3 1 0 2 2 8 0
63   Gerard Peroti  1904   Alg   3 1 0 2 2 7 0
  Robby Koendjbiharie  1919   Alg   3 1 0 2 2 7 0
  Emelian Antonov    Alg   3 1 0 2 2 7 0
66   Daria Kashina    Alg   3 1 0 2 2 5 0
67   David Riupassa  1992   Alg   3 0 1 2 1 13 5
68   Meinze Feenstra  1930   Alg   3 0 1 2 1 9 3
  Peter Frans Koops  2037   Alg   3 0 1 2 1 9 3
70   Anthony Keijzer  1946   Alg   3 0 1 2 1 8 1
71   Robert van Diggele  1884   Alg   3 0 1 2 1 7 1
72   Ratan Ganeshie  1878   Alg   3 0 0 3 0 9 0
  Wynton Meijer    Alg   3 0 0 3 0 9 0
74   Hedwig Callender  1826   Alg   3 0 0 3 0 8 0
  Hans Loots  1944   Alg   3 0 0 3 0 8 0
76   Soenarmin Saib  1900   Alg   3 0 0 3 0 7 0
Aleksej DomchevBhiem RamdienAnton Schotanus
Sven WinkelWouter WolffThijs van den Broek
Edwin de JagerMartijn van IJzendoornVitali Varushyla
Alexander BulatovMartijn de LeeuwCheick
Steven den HollanderKees RomijnPeter van der Stap
Ton BurgerhoutRon HeusdensAlfons Ottink
Friso FennemaShammie Kasnadi
 Ronde 3 
 ma 17-07-2017  Remco Korteland (1900) - Aleksej Domchev (2332) 0-2Partij
 Wouter Wolff (2263) - Anton Schotanus (2168) 1-1Partij
 Bhiem Ramdien (2230) - Thijs van den Broek (2216) 1-1Partij
 Anton van Berkel (2283) - Martijn van IJzendoorn (2384) 0-2Partij
 Sven Winkel (2295) - Nika Maximova  (1904) 2-0Partij
 Alexander Bulatov (2272) - Radjes Balkaran (2123) 2-0Partij
 Leopold Sekongo (2212) - Martijn de Leeuw (2145) 0-2Partij
 Alfons Ottink (2171) - Shammie Kasnadi (2208) 1-1Partij
 Jeroen Kos (2203) - Peter van der Stap (2164) 1-1Partij
 Bart Terwel (2210) - Friso Fennema (2219) 1-1Partij
 Yifu Du (2033) - Cheick Maurice Ndione (2154) 0-2Partij
 Soelinder Jagram (2007) - Vitali Varushyla (2200) 0-2Partij
 Martin de Jong (2037) - Ton Burgerhout (2125) 1-1Partij
 Harry Clasquin (2120) - Andrew Tjon A Ong (2148) 1-1Partij
 Mehmet Yöney (2108) - Edwin de Jager (2117) 0-2Partij
 Steven den Hollander (2141) - Kees Romijn (2133) 1-1Partij
 Roep Bhawanibhiek (2083) - Moen Lachman (1869) 1-1Partij
 Harold Jagram (1946) - Radjendrenath Kalloe (1932) 0-2Partij
 Bas Baksoellah (1948) - Nico Leemberg (2006) 0-2Partij
 Ron Heusdens (2325) - Iwan Fung (1939) 2-0Partij
 Micha van Tol (2093) - Laura Timmerman (2055) 1-1Partij
 Ghislain Mounanga Amateba (2143) - Pertap Malahé (2067) 1-1Partij
 Thomas Wielaard (2144) - Bé Eggens (2114) 1-1Partij
 Sjaam Biekram (1955) - Leo Aliar (2104) 0-2Partij
 André van der Kwartel (2019) - Henk Meester (1980) 2-0Partij
 Wynton Meijer  - Pim Arts (2000) 0-2Partij
 Shuimu Jin (2022) - Peter Frans Koops (2037) 2-0Partij
 Hans Tangelder (2019) - David Riupassa (1992) 2-0Partij
 Frans Teijn (1934) - Robert van Diggele (1884) 2-0Partij
 Jan T. Terpstra (1965) - Jaap van Hal (2025) 1-1Partij
 Anthony Keijzer (1946) - Gerrit Reitsma (1902) 0-2Partij
 Piet Rozenboom (1944) - Cyril Sluisdom (1951) 1-1Partij
 Petra Duskova (1975) - Jos de Wild (1964) 1-1Partij
 Meinze Feenstra (1930) - Boike Mathoera (1902) 0-2Partij
 Robby Koendjbiharie (1919) - Ratan Ganeshie (1878) 2-0Partij
 Hedwig Callender (1826) - Gerard Peroti (1904) 0-2Partij
 Hans Loots (1944) - Emelian Antonov  0-2Partij
 Daria Kashina  - Soenarmin Saib (1900) 2-0Partij