HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   RotterDamsOpen ZHDB 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Aleksej Domchev GMI 2332   Alg   4 4 0 0 8 17 34
2   Alexander Bulatov GMI 2272   Alg   4 3 1 0 7 18 31
  Sven Winkel MI 2295   Alg   4 3 1 0 7 18 31
4   Martijn van IJzendoorn GMI 2384   Alg   4 3 1 0 7 17 30
5   Edwin de Jager MF 2117   Alg   4 2 2 0 6 20 30
6   Martijn de Leeuw  2145   Alg   4 2 2 0 6 20 29
7   Bhiem Ramdien MF 2230   Alg   4 2 2 0 6 19 26
8   Thijs van den Broek MI 2216   Alg   4 2 2 0 6 18 24
9   Jeroen Kos MF 2203   Alg   4 2 2 0 6 17 25
10   Peter van der Stap MF 2164   Alg   4 2 2 0 6 17 23
11   Friso Fennema MF 2219   Alg   4 2 2 0 6 16 23
12   Anton Schotanus MF 2168   Alg   4 2 1 1 5 19 19
  Cheick Maurice Ndione  2154   Alg   4 2 1 1 5 19 19
  Wouter Wolff MI 2263   Alg   4 2 1 1 5 19 19
15   Ton Burgerhout  2125   Alg   4 1 3 0 5 18 22
16   Harry Clasquin MF 2120   Alg   4 1 3 0 5 18 20
  Bart Terwel  2210   Alg   4 1 3 0 5 18 20
  Kees Romijn MF 2133   Alg   4 1 3 0 5 18 20
19   Mehmet Yöney  2108   Alg   4 2 1 1 5 18 17
20   Shammie Kasnadi  2208   Alg   4 1 3 0 5 17 21
21   Alfons Ottink  2171   Alg   4 1 3 0 5 17 20
22   Ron Heusdens GMI 2325   Alg   4 2 1 1 5 17 19
23   Yifu Du  2033   Alg   4 2 1 1 5 17 18
  Leopold Sekongo MI 2212   Alg   4 2 1 1 5 17 18
25   Vitali Varushyla MF 2200   Alg   4 2 1 1 5 17 17
26   Radjes Balkaran  2123   Alg   4 2 1 1 5 17 15
27   Andrew Tjon A Ong MF 2148   Alg   4 1 3 0 5 16 18
28   Ghislain Mounanga A`mateba  2143   Alg   4 2 1 1 5 16 15
  Boike Mathoera  1902   Alg   4 2 1 1 5 16 15
30   Laura Timmerman  2055   Alg   4 2 1 1 5 16 14
31   Bé Eggens  2114   Alg   4 2 1 1 5 16 13
32   Martin de Jong  2037   Alg   4 1 3 0 5 15 15
33   Leo Aliar  2104   Alg   4 2 1 1 5 14 11
34   Pim Arts  2000   Alg   4 2 1 1 5 10 11
35   Steven den Hollander  2141   Alg   4 1 2 1 4 20 18
36   André van der Kwartel  2019   Alg   4 2 0 2 4 19 10
37   Micha van Tol  2093   Alg   4 1 2 1 4 18 17
38   Radjendrenath Kalloe  1932   Alg   4 1 2 1 4 18 16
39   Nico Leemberg  2006   Alg   4 2 0 2 4 18 14
40   Roep Bhawanibhiek MF 2083   Alg   4 0 4 0 4 17 17
41   Jaap van Hal  2025   Alg   4 1 2 1 4 16 12
42   Hans Tangelder  2019   Alg   4 1 2 1 4 14 12
43   Piet Rozenboom  1944   Alg   4 1 2 1 4 14 11
  Petra Duskova  1975   Alg   4 1 2 1 4 14 11
45   Bas Baksoellah  1948   Alg   4 2 0 2 4 12 4
46   Shuimu Jin  2022   Alg   4 1 2 1 4 11 8
47   Harold Jagram  1946   Alg   4 2 0 2 4 11 4
48   Remco Korteland  1900   Alg   4 1 1 2 3 19 11
  Frans Teijn  1934   Alg   4 1 1 2 3 19 11
50   Gerrit Reitsma  1902   Alg   4 1 1 2 3 18 10
51   Pertap Malahé  2067   Alg   4 1 1 2 3 18 9
  Iwan Fung  1939   Alg   4 1 1 2 3 18 9
53   Nika Maximova   1904   Alg   4 1 1 2 3 18 7
54   Thomas Wielaard  2144   Alg   4 0 3 1 3 16 11
55   Anton van Berkel MI 2283   Alg   4 1 1 2 3 16 7
56   Soelinder Jagram  2007   Alg   4 1 1 2 3 15 5
57   Henk Meester  1980   Alg   4 1 1 2 3 14 7
58   David Riupassa  1992   Alg   4 1 1 2 3 14 5
59   Sjaam Biekram  1955   Alg   4 1 1 2 3 14 3
60   Gerard Peroti  1904   Alg   4 1 1 2 3 12 3
61   Robert van Diggele  1884   Alg   4 1 1 2 3 11 4
62   Daria Kashina    Alg   4 1 1 2 3 11 3
63   Jos de Wild  1964   Alg   4 0 2 2 2 18 8
64   Jan T. Terpstra  1965   Alg   4 0 2 2 2 17 8
65   Emelian Antonov    Alg   4 1 0 3 2 17 4
66   Cyril Sluisdom  1951   Alg   4 0 2 2 2 16 6
67   Meinze Feenstra  1930   Alg   4 0 2 2 2 15 5
68   Robby Koendjbiharie  1919   Alg   4 1 0 3 2 14 4
69   Moen Lachman  1869   Alg   4 0 2 2 2 13 6
70   Anthony Keijzer  1946   Alg   4 0 2 2 2 13 5
71   Ratan Ganeshie  1878   Alg   4 1 0 3 2 11 0
72   Hans Loots  1944   Alg   4 1 0 3 2 10 0
73   Peter Frans Koops  2037   Alg   4 0 1 3 1 13 3
74   Wynton Meijer    Alg   4 0 0 4 0 16 0
75   Hedwig Callender  1826   Alg   4 0 0 4 0 13 0
  Soenarmin Saib  1900   Alg   4 0 0 4 0 13 0
 Ronde 4 
 di 18-07-2017  Martin de Jong (2037) - Ron Heusdens (2325) 1-1Partij
 Friso Fennema (2219) - Nico Leemberg (2006) 2-0Partij
 Bart Terwel (2210) - Alfons Ottink (2171) 1-1Partij
 Radjendrenath Kalloe (1932) - Jeroen Kos (2203) 0-2Partij
 Shammie Kasnadi (2208) - Andrew Tjon A Ong (2148) 1-1Partij
 Emelian Antonov  - Mehmet Yöney (2108) 0-2Partij
 Roep Bhawanibhiek (2083) - Shuimu Jin (2022) 1-1Partij
 Hans Tangelder (2019) - Micha van Tol (2093) 1-1Partij
 Yifu Du (2033) - Thomas Wielaard (2144) 2-0Partij
 Pertap Malahé (2067) - Bé Eggens (2114) 0-2Partij
 Soelinder Jagram (2007) - Ghislain Mounanga A`mateba (2143) 0-2Partij
 Laura Timmerman (2055) - Nika Maximova  (1904) 2-0Partij
 Frans Teijn (1934) - Boike Mathoera (1902) 0-2Partij
 Radjes Balkaran (2123) - Remco Korteland (1900) 2-0Partij
 Gerrit Reitsma (1902) - Leopold Sekongo (2212) 0-2Partij
 Iwan Fung (1939) - Gerard Peroti (1904) 1-1Partij
 Robby Koendjbiharie (1919) - Jaap van Hal (2025) 0-2Partij
 Jos de Wild (1964) - Harold Jagram (1946) 0-2Partij
 Piet Rozenboom (1944) - Moen Lachman (1869) 2-0Partij
 Cyril Sluisdom (1951) - Petra Duskova (1975) 0-2Partij
 Jan T. Terpstra (1965) - Bas Baksoellah (1948) 0-2Partij
 Henk Meester (1980) - Sjaam Biekram (1955) 1-1Partij
 Soenarmin Saib (1900) - David Riupassa (1992) 0-2Partij
 Peter Frans Koops (2037) - Robert van Diggele (1884) 0-2Partij
 Meinze Feenstra (1930) - Anthony Keijzer (1946) 1-1Partij
 Ratan Ganeshie (1878) - Hedwig Callender (1826) 2-0Partij
 Wynton Meijer  - Hans Loots (1944) 0-2Partij
 Cheick Maurice Ndione (2154) - Aleksej Domchev (2332) 0-2Partij
 Martijn de Leeuw (2145) - Bhiem Ramdien (2230) 1-1Partij
 Anton Schotanus (2168) - Alexander Bulatov (2272) 0-2Partij
 Vitali Varushyla (2200) - Sven Winkel (2295) 0-2Partij
 Martijn van IJzendoorn (2384) - Wouter Wolff (2263) 2-0Partij
 Thijs van den Broek (2216) - Edwin de Jager (2117) 1-1Partij
 Pim Arts (2000) - Steven den Hollander (2141) 2-0Partij
 Kees Romijn (2133) - Leo Aliar (2104) 1-1Partij
 Peter van der Stap (2164) - André van der Kwartel (2019) 2-0Partij
 Ton Burgerhout (2125) - Harry Clasquin (2120) 1-1Partij
 Daria Kashina  - Anton van Berkel (2283) 1-1