HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   RotterDamsOpen ZHDB 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Aleksej Domchev GMI 2332   Alg   4 4 0 0 8 17 34
2   Alexander Bulatov GMI 2272   Alg   4 3 1 0 7 18 31
  Sven Winkel MI 2295   Alg   4 3 1 0 7 18 31
4   Martijn van IJzendoorn GMI 2384   Alg   4 3 1 0 7 17 30
5   Edwin de Jager MF 2117   Alg   4 2 2 0 6 20 30
6   Martijn de Leeuw  2145   Alg   4 2 2 0 6 20 29
7   Bhiem Ramdien MF 2230   Alg   4 2 2 0 6 19 26
8   Thijs van den Broek MI 2216   Alg   4 2 2 0 6 18 24
9   Jeroen Kos MF 2203   Alg   4 2 2 0 6 17 25
10   Peter van der Stap MF 2164   Alg   4 2 2 0 6 17 23
11   Friso Fennema MF 2219   Alg   4 2 2 0 6 16 23
12   Anton Schotanus MF 2168   Alg   4 2 1 1 5 19 19
  Cheick Maurice Ndione  2154   Alg   4 2 1 1 5 19 19
  Wouter Wolff MI 2263   Alg   4 2 1 1 5 19 19
15   Ton Burgerhout  2125   Alg   4 1 3 0 5 18 22
16   Bart Terwel  2210   Alg   4 1 3 0 5 18 20
  Harry Clasquin MF 2120   Alg   4 1 3 0 5 18 20
  Kees Romijn MF 2133   Alg   4 1 3 0 5 18 20
19   Mehmet Yöney  2108   Alg   4 2 1 1 5 18 17
20   Shammie Kasnadi  2208   Alg   4 1 3 0 5 17 21
21   Alfons Ottink  2171   Alg   4 1 3 0 5 17 20
22   Ron Heusdens GMI 2325   Alg   4 2 1 1 5 17 19
23   Leopold Sekongo MI 2212   Alg   4 2 1 1 5 17 18
  Yifu Du  2033   Alg   4 2 1 1 5 17 18
25   Vitali Varushyla MF 2200   Alg   4 2 1 1 5 17 17
26   Radjes Balkaran  2123   Alg   4 2 1 1 5 17 15
27   Andrew Tjon A Ong MF 2148   Alg   4 1 3 0 5 16 18
28   Ghislain Mounanga Amateba  2143   Alg   4 2 1 1 5 16 15
  Boike Mathoera  1902   Alg   4 2 1 1 5 16 15
30   Laura Timmerman  2055   Alg   4 2 1 1 5 16 14
31   Bé Eggens  2114   Alg   4 2 1 1 5 16 13
32   Martin de Jong  2037   Alg   4 1 3 0 5 15 15
33   Leo Aliar  2104   Alg   4 2 1 1 5 14 11
34   Pim Arts  2000   Alg   4 2 1 1 5 10 11
35   Steven den Hollander  2141   Alg   4 1 2 1 4 20 18
36   André van der Kwartel  2019   Alg   4 2 0 2 4 19 10
37   Micha van Tol  2093   Alg   4 1 2 1 4 18 17
38   Radjendrenath Kalloe  1932   Alg   4 1 2 1 4 18 16
39   Nico Leemberg  2006   Alg   4 2 0 2 4 18 14
40   Roep Bhawanibhiek MF 2083   Alg   4 0 4 0 4 17 17
41   Jaap van Hal  2025   Alg   4 1 2 1 4 16 12
42   Hans Tangelder  2019   Alg   4 1 2 1 4 14 12
43   Piet Rozenboom  1944   Alg   4 1 2 1 4 14 11
  Petra Duskova  1975   Alg   4 1 2 1 4 14 11
45   Bas Baksoellah  1948   Alg   4 2 0 2 4 12 4
46   Shuimu Jin  2022   Alg   4 1 2 1 4 11 8
47   Harold Jagram  1946   Alg   4 2 0 2 4 11 4
48   Frans Teijn  1934   Alg   4 1 1 2 3 19 11
  Remco Korteland  1900   Alg   4 1 1 2 3 19 11
50   Gerrit Reitsma  1902   Alg   4 1 1 2 3 18 10
51   Pertap Malahé  2067   Alg   4 1 1 2 3 18 9
  Iwan Fung  1939   Alg   4 1 1 2 3 18 9
53   Nika Maximova   1904   Alg   4 1 1 2 3 18 7
54   Thomas Wielaard  2144   Alg   4 0 3 1 3 16 11
55   Anton van Berkel MI 2283   Alg   4 1 1 2 3 16 7
56   Soelinder Jagram  2007   Alg   4 1 1 2 3 15 5
57   Henk Meester  1980   Alg   4 1 1 2 3 14 7
58   David Riupassa  1992   Alg   4 1 1 2 3 14 5
59   Sjaam Biekram  1955   Alg   4 1 1 2 3 14 3
60   Gerard Peroti  1904   Alg   4 1 1 2 3 12 3
61   Robert van Diggele  1884   Alg   4 1 1 2 3 11 4
62   Daria Kashina    Alg   4 1 1 2 3 11 3
63   Jos de Wild  1964   Alg   4 0 2 2 2 18 8
64   Jan T. Terpstra  1965   Alg   4 0 2 2 2 17 8
65   Emelian Antonov    Alg   4 1 0 3 2 17 4
66   Cyril Sluisdom  1951   Alg   4 0 2 2 2 16 6
67   Meinze Feenstra  1930   Alg   4 0 2 2 2 15 5
68   Robby Koendjbiharie  1919   Alg   4 1 0 3 2 14 4
69   Moen Lachman  1869   Alg   4 0 2 2 2 13 6
70   Anthony Keijzer  1946   Alg   4 0 2 2 2 13 5
71   Ratan Ganeshie  1878   Alg   4 1 0 3 2 11 0
72   Hans Loots  1944   Alg   4 1 0 3 2 10 0
73   Peter Frans Koops  2037   Alg   4 0 1 3 1 13 3
74   Wynton Meijer    Alg   4 0 0 4 0 16 0
75   Soenarmin Saib  1900   Alg   4 0 0 4 0 13 0
  Hedwig Callender  1826   Alg   4 0 0 4 0 13 0
Aleksej DomchevAlexander BulatovSven Winkel
Martijn van IJzendoornEdwin de JagerMartijn de Leeuw
Bhiem RamdienThijs van den BroekJeroen Kos
Peter van der StapFriso FennemaAnton Schotanus
CheickWouter WolffTon Burgerhout
Bart TerwelHarry ClasquinKees Romijn
Mehmet YoneyShammie Kasnadi
 Ronde 4 
 di 18-07-2017  Martin de Jong (2037) - Ron Heusdens (2325) 1-1Partij
 Friso Fennema (2219) - Nico Leemberg (2006) 2-0Partij
 Bart Terwel (2210) - Alfons Ottink (2171) 1-1Partij
 Radjendrenath Kalloe (1932) - Jeroen Kos (2203) 0-2Partij
 Shammie Kasnadi (2208) - Andrew Tjon A Ong (2148) 1-1Partij
 Emelian Antonov  - Mehmet Yöney (2108) 0-2Partij
 Roep Bhawanibhiek (2083) - Shuimu Jin (2022) 1-1Partij
 Hans Tangelder (2019) - Micha van Tol (2093) 1-1Partij
 Yifu Du (2033) - Thomas Wielaard (2144) 2-0Partij
 Pertap Malahé (2067) - Bé Eggens (2114) 0-2Partij
 Soelinder Jagram (2007) - Ghislain Mounanga Amateba (2143) 0-2Partij
 Laura Timmerman (2055) - Nika Maximova  (1904) 2-0Partij
 Frans Teijn (1934) - Boike Mathoera (1902) 0-2Partij
 Radjes Balkaran (2123) - Remco Korteland (1900) 2-0Partij
 Gerrit Reitsma (1902) - Leopold Sekongo (2212) 0-2Partij
 Iwan Fung (1939) - Gerard Peroti (1904) 1-1Partij
 Robby Koendjbiharie (1919) - Jaap van Hal (2025) 0-2Partij
 Jos de Wild (1964) - Harold Jagram (1946) 0-2Partij
 Piet Rozenboom (1944) - Moen Lachman (1869) 2-0Partij
 Cyril Sluisdom (1951) - Petra Duskova (1975) 0-2Partij
 Jan T. Terpstra (1965) - Bas Baksoellah (1948) 0-2Partij
 Henk Meester (1980) - Sjaam Biekram (1955) 1-1Partij
 Soenarmin Saib (1900) - David Riupassa (1992) 0-2Partij
 Peter Frans Koops (2037) - Robert van Diggele (1884) 0-2Partij
 Meinze Feenstra (1930) - Anthony Keijzer (1946) 1-1Partij
 Ratan Ganeshie (1878) - Hedwig Callender (1826) 2-0Partij
 Wynton Meijer  - Hans Loots (1944) 0-2Partij
 Cheick Maurice Ndione (2154) - Aleksej Domchev (2332) 0-2Partij
 Martijn de Leeuw (2145) - Bhiem Ramdien (2230) 1-1Partij
 Anton Schotanus (2168) - Alexander Bulatov (2272) 0-2Partij
 Vitali Varushyla (2200) - Sven Winkel (2295) 0-2Partij
 Martijn van IJzendoorn (2384) - Wouter Wolff (2263) 2-0Partij
 Thijs van den Broek (2216) - Edwin de Jager (2117) 1-1Partij
 Pim Arts (2000) - Steven den Hollander (2141) 2-0Partij
 Kees Romijn (2133) - Leo Aliar (2104) 1-1Partij
 Peter van der Stap (2164) - André van der Kwartel (2019) 2-0Partij
 Ton Burgerhout (2125) - Harry Clasquin (2120) 1-1Partij
 Daria Kashina  - Anton van Berkel (2283) 1-1