HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   RotterDamsOpen ZHDB 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Martijn van IJzendoorn GMI 2384   Alg   5 4 1 0 9 30 54
2   Alexander Bulatov GMI 2272   Alg   5 4 1 0 9 28 50
3   Aleksej Domchev GMI 2332   Alg   5 4 0 1 8 33 48
4   Edwin de Jager MF 2117   Alg   5 3 2 0 8 29 45
5   Martijn de Leeuw  2145   Alg   5 3 2 0 8 28 43
6   Sven Winkel MI 2295   Alg   5 3 1 1 7 32 40
7   Bhiem Ramdien MF 2230   Alg   5 2 3 0 7 31 40
  Thijs van den Broek MI 2216   Alg   5 2 3 0 7 31 40
9   Wouter Wolff MI 2263   Alg   5 3 1 1 7 29 35
10   Peter van der Stap MF 2164   Alg   5 2 3 0 7 27 34
11   Jeroen Kos MF 2203   Alg   5 2 3 0 7 26 34
12   Cheick Maurice Ndione  2154   Alg   5 3 1 1 7 26 32
13   Ron Heusdens GMI 2325   Alg   5 3 1 1 7 25 35
14   Bé Eggens  2114   Alg   5 3 1 1 7 25 29
15   Bart Terwel  2210   Alg   5 2 3 0 7 24 31
16   Vitali Varushyla MF 2200   Alg   5 3 1 1 7 23 29
17   Mehmet Yöney  2108   Alg   5 2 2 1 6 30 29
18   Micha van Tol  2093   Alg   5 2 2 1 6 29 32
19   Yifu Du  2033   Alg   5 2 2 1 6 29 30
20   Kees Romijn MF 2133   Alg   5 1 4 0 6 28 32
21   Radjes Balkaran  2123   Alg   5 2 2 1 6 28 27
  Ghislain Mounanga Amateba  2143   Alg   5 2 2 1 6 28 27
23   Ton Burgerhout  2125   Alg   5 1 4 0 6 27 33
24   Andrew Tjon A Ong MF 2148   Alg   5 1 4 0 6 27 31
  Roep Bhawanibhiek MF 2083   Alg   5 1 4 0 6 27 31
26   Steven den Hollander  2141   Alg   5 2 2 1 6 27 29
  Harry Clasquin MF 2120   Alg   5 1 4 0 6 27 29
28   Laura Timmerman  2055   Alg   5 2 2 1 6 27 28
29   Friso Fennema MF 2219   Alg   5 2 2 1 6 27 27
30   Alfons Ottink  2171   Alg   5 1 4 0 6 26 30
31   Hans Tangelder  2019   Alg   5 2 2 1 6 24 24
32   Shuimu Jin  2022   Alg   5 2 2 1 6 23 24
33   Petra Duskova  1975   Alg   5 2 2 1 6 21 21
34   Anton Schotanus MF 2168   Alg   5 2 1 2 5 34 29
35   Leopold Sekongo MI 2212   Alg   5 2 1 2 5 29 22
36   Shammie Kasnadi  2208   Alg   5 1 3 1 5 28 26
37   Boike Mathoera  1902   Alg   5 2 1 2 5 28 20
38   Martin de Jong  2037   Alg   5 1 3 1 5 27 20
39   Pertap Malahé  2067   Alg   5 2 1 2 5 26 18
40   André van der Kwartel  2019   Alg   5 2 1 2 5 26 17
41   Remco Korteland  1900   Alg   5 2 1 2 5 25 19
42   Leo Aliar  2104   Alg   5 2 1 2 5 24 14
43   Thomas Wielaard  2144   Alg   5 1 3 1 5 23 20
44   Pim Arts  2000   Alg   5 2 1 2 5 23 16
45   Harold Jagram  1946   Alg   5 2 1 2 5 18 13
46   Radjendrenath Kalloe  1932   Alg   5 1 2 2 4 29 21
47   Jaap van Hal  2025   Alg   5 1 2 2 4 27 18
48   Iwan Fung  1939   Alg   5 1 2 2 4 27 14
49   Jos de Wild  1964   Alg   5 1 2 2 4 26 16
50   Nico Leemberg  2006   Alg   5 2 0 3 4 26 14
51   Frans Teijn  1934   Alg   5 1 2 2 4 25 17
52   Nika Maximova   1904   Alg   5 1 2 2 4 25 15
53   Gerrit Reitsma  1902   Alg   5 1 2 2 4 24 15
54   Soelinder Jagram  2007   Alg   5 1 2 2 4 24 13
55   Bas Baksoellah  1948   Alg   5 2 0 3 4 24 12
56   Piet Rozenboom  1944   Alg   5 1 2 2 4 22 14
  Jan T. Terpstra  1965   Alg   5 1 2 2 4 22 14
58   Henk Meester  1980   Alg   5 1 2 2 4 22 12
59   Emelian Antonov    Alg   5 2 0 3 4 22 8
60   Sjaam Biekram  1955   Alg   5 1 2 2 4 20 8
  Gerard Peroti  1904   Alg   5 1 2 2 4 20 8
62   Robby Koendjbiharie  1919   Alg   5 2 0 3 4 16 8
63   David Riupassa  1992   Alg   5 1 1 3 3 27 11
64   Anton van Berkel MI 2283   Alg   5 1 1 3 3 25 11
65   Meinze Feenstra  1930   Alg   5 0 3 2 3 21 10
66   Daria Kashina    Alg   5 1 1 3 3 21 7
67   Moen Lachman  1869   Alg   5 0 3 2 3 20 11
68   Robert van Diggele  1884   Alg   5 1 1 3 3 20 8
69   Peter Frans Koops  2037   Alg   5 1 1 3 3 18 5
70   Cyril Sluisdom  1951   Alg   5 0 2 3 2 24 7
71   Anthony Keijzer  1946   Alg   5 0 2 3 2 21 6
72   Ratan Ganeshie  1878   Alg   5 1 0 4 2 20 0
73   Hans Loots  1944   Alg   5 1 0 4 2 18 0
74   Soenarmin Saib  1900   Alg   5 1 0 4 2 14 0
75   Wynton Meijer    Alg   5 0 0 5 0 19 0
76   Hedwig Callender  1826   Alg   5 0 0 5 0 18 0
Martijn van IJzendoornAlexander BulatovAleksej Domchev
Edwin de JagerMartijn de LeeuwSven Winkel
Bhiem RamdienThijs van den BroekWouter Wolff
Peter van der StapJeroen KosCheick
Ron HeusdensBe EggensBart Terwel
Vitali VarushylaMehmet YoneyMicha van Tol
Yifu DuKees Romijn
 Ronde 5 
 wo 19-07-2017  Shuimu Jin (2022) - Radjendrenath Kalloe (1932) 2-0Partij
 Nico Leemberg (2006) - Petra Duskova (1975) 0-2Partij
 Roep Bhawanibhiek (2083) - Piet Rozenboom (1944) 2-0Partij
 Jaap van Hal (2025) - Hans Tangelder (2019) 0-2Partij
 Gerard Peroti (1904) - Frans Teijn (1934) 1-1Partij
 Remco Korteland (1900) - Robert van Diggele (1884) 2-0Partij
 Sjaam Biekram (1955) - Gerrit Reitsma (1902) 1-1Partij
 David Riupassa (1992) - Pertap Malahé (2067) 0-2Partij
 Iwan Fung (1939) - Henk Meester (1980) 1-1Partij
 Nika Maximova  (1904) - Soelinder Jagram (2007) 1-1Partij
 Hans Loots (1944) - Jos de Wild (1964) 0-2Partij
 Ratan Ganeshie (1878) - Jan T. Terpstra (1965) 0-2Partij
 Anthony Keijzer (1946) - Emelian Antonov  0-2Partij
 Robby Koendjbiharie (1919) - Cyril Sluisdom (1951) 2-0Partij
 Moen Lachman (1869) - Meinze Feenstra (1930) 1-1Partij
 Hedwig Callender (1826) - Peter Frans Koops (2037) 0-2Partij
 Wynton Meijer  - Soenarmin Saib (1900) 0-2Partij
 Bas Baksoellah (1948) - Micha van Tol (2093) 0-2Partij
 Harold Jagram (1946) - André van der Kwartel (2019) 1-1Partij
 Steven den Hollander (2141) - Daria Kashina  2-0Partij
 Leopold Sekongo (2212) - Ron Heusdens (2325) 0-2Partij
 Alfons Ottink (2171) - Yifu Du (2033) 1-1Partij
 Andrew Tjon A Ong (2148) - Mehmet Yöney (2108) 1-1Partij
 Harry Clasquin (2120) - Radjes Balkaran (2123) 1-1Partij
 Ghislain Mounanga Amateba (2143) - Kees Romijn (2133) 1-1Partij
 Boike Mathoera (1902) - Bart Terwel (2210) 0-2Partij
 Laura Timmerman (2055) - Ton Burgerhout (2125) 1-1Partij
 Bé Eggens (2114) - Anton Schotanus (2168) 2-0Partij
 Wouter Wolff (2263) - Martin de Jong (2037) 2-0Partij
 Leo Aliar (2104) - Cheick Maurice Ndione (2154) 0-2Partij
 Jeroen Kos (2203) - Thijs van den Broek (2216) 1-1Partij
 Bhiem Ramdien (2230) - Peter van der Stap (2164) 1-1Partij
 Friso Fennema (2219) - Martijn de Leeuw (2145) 0-2Partij
 Edwin de Jager (2117) - Pim Arts (2000) 2-0Partij
 Sven Winkel (2295) - Alexander Bulatov (2272) 0-2Partij
 Aleksej Domchev (2332) - Martijn van IJzendoorn (2384) 0-2Partij
 Thomas Wielaard (2144) - Anton van Berkel (2283) 2-0R
 Shammie Kasnadi (2208) - Vitali Varushyla (2200) 0-2