HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   RotterDamsOpen ZHDB 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Martijn van IJzendoorn GMI 2384   Alg   5 4 1 0 9 30 54
2   Alexander Bulatov GMI 2272   Alg   5 4 1 0 9 28 50
3   Aleksej Domchev GMI 2332   Alg   5 4 0 1 8 33 48
4   Edwin de Jager MF 2117   Alg   5 3 2 0 8 29 45
5   Martijn de Leeuw  2145   Alg   5 3 2 0 8 28 43
6   Sven Winkel MI 2295   Alg   5 3 1 1 7 32 40
7   Bhiem Ramdien MF 2230   Alg   5 2 3 0 7 31 40
  Thijs van den Broek MI 2216   Alg   5 2 3 0 7 31 40
9   Wouter Wolff MI 2263   Alg   5 3 1 1 7 29 35
10   Peter van der Stap MF 2164   Alg   5 2 3 0 7 27 34
11   Jeroen Kos MF 2203   Alg   5 2 3 0 7 26 34
12   Cheick Maurice Ndione  2154   Alg   5 3 1 1 7 26 32
13   Ron Heusdens GMI 2325   Alg   5 3 1 1 7 25 35
14   Bé Eggens  2114   Alg   5 3 1 1 7 25 29
15   Bart Terwel  2210   Alg   5 2 3 0 7 24 31
16   Vitali Varushyla MF 2200   Alg   5 3 1 1 7 23 29
17   Mehmet Yöney  2108   Alg   5 2 2 1 6 30 29
18   Micha van Tol  2093   Alg   5 2 2 1 6 29 32
19   Yifu Du  2033   Alg   5 2 2 1 6 29 30
20   Kees Romijn MF 2133   Alg   5 1 4 0 6 28 32
21   Ghislain Mounanga A`mateba  2143   Alg   5 2 2 1 6 28 27
  Radjes Balkaran  2123   Alg   5 2 2 1 6 28 27
23   Ton Burgerhout  2125   Alg   5 1 4 0 6 27 33
24   Andrew Tjon A Ong MF 2148   Alg   5 1 4 0 6 27 31
  Roep Bhawanibhiek MF 2083   Alg   5 1 4 0 6 27 31
26   Steven den Hollander  2141   Alg   5 2 2 1 6 27 29
  Harry Clasquin MF 2120   Alg   5 1 4 0 6 27 29
28   Laura Timmerman  2055   Alg   5 2 2 1 6 27 28
29   Friso Fennema MF 2219   Alg   5 2 2 1 6 27 27
30   Alfons Ottink  2171   Alg   5 1 4 0 6 26 30
31   Hans Tangelder  2019   Alg   5 2 2 1 6 24 24
32   Shuimu Jin  2022   Alg   5 2 2 1 6 23 24
33   Petra Duskova  1975   Alg   5 2 2 1 6 21 21
34   Anton Schotanus MF 2168   Alg   5 2 1 2 5 34 29
35   Leopold Sekongo MI 2212   Alg   5 2 1 2 5 29 22
36   Shammie Kasnadi  2208   Alg   5 1 3 1 5 28 26
37   Boike Mathoera  1902   Alg   5 2 1 2 5 28 20
38   Martin de Jong  2037   Alg   5 1 3 1 5 27 20
39   Pertap Malahé  2067   Alg   5 2 1 2 5 26 18
40   André van der Kwartel  2019   Alg   5 2 1 2 5 26 17
41   Remco Korteland  1900   Alg   5 2 1 2 5 25 19
42   Leo Aliar  2104   Alg   5 2 1 2 5 24 14
43   Thomas Wielaard  2144   Alg   5 1 3 1 5 23 20
44   Pim Arts  2000   Alg   5 2 1 2 5 23 16
45   Harold Jagram  1946   Alg   5 2 1 2 5 18 13
46   Radjendrenath Kalloe  1932   Alg   5 1 2 2 4 29 21
47   Jaap van Hal  2025   Alg   5 1 2 2 4 27 18
48   Iwan Fung  1939   Alg   5 1 2 2 4 27 14
49   Jos de Wild  1964   Alg   5 1 2 2 4 26 16
50   Nico Leemberg  2006   Alg   5 2 0 3 4 26 14
51   Frans Teijn  1934   Alg   5 1 2 2 4 25 17
52   Nika Maximova   1904   Alg   5 1 2 2 4 25 15
53   Gerrit Reitsma  1902   Alg   5 1 2 2 4 24 15
54   Soelinder Jagram  2007   Alg   5 1 2 2 4 24 13
55   Bas Baksoellah  1948   Alg   5 2 0 3 4 24 12
56   Piet Rozenboom  1944   Alg   5 1 2 2 4 22 14
  Jan T. Terpstra  1965   Alg   5 1 2 2 4 22 14
58   Henk Meester  1980   Alg   5 1 2 2 4 22 12
59   Emelian Antonov    Alg   5 2 0 3 4 22 8
60   Sjaam Biekram  1955   Alg   5 1 2 2 4 20 8
  Gerard Peroti  1904   Alg   5 1 2 2 4 20 8
62   Robby Koendjbiharie  1919   Alg   5 2 0 3 4 16 8
63   David Riupassa  1992   Alg   5 1 1 3 3 27 11
64   Anton van Berkel MI 2283   Alg   5 1 1 3 3 25 11
65   Meinze Feenstra  1930   Alg   5 0 3 2 3 21 10
66   Daria Kashina    Alg   5 1 1 3 3 21 7
67   Moen Lachman  1869   Alg   5 0 3 2 3 20 11
68   Robert van Diggele  1884   Alg   5 1 1 3 3 20 8
69   Peter Frans Koops  2037   Alg   5 1 1 3 3 18 5
70   Cyril Sluisdom  1951   Alg   5 0 2 3 2 24 7
71   Anthony Keijzer  1946   Alg   5 0 2 3 2 21 6
72   Ratan Ganeshie  1878   Alg   5 1 0 4 2 20 0
73   Hans Loots  1944   Alg   5 1 0 4 2 18 0
74   Soenarmin Saib  1900   Alg   5 1 0 4 2 14 0
75   Wynton Meijer    Alg   5 0 0 5 0 19 0
76   Hedwig Callender  1826   Alg   5 0 0 5 0 18 0
 Ronde 5 
 wo 19-07-2017  Shuimu Jin (2022) - Radjendrenath Kalloe (1932) 2-0Partij
 Nico Leemberg (2006) - Petra Duskova (1975) 0-2Partij
 Roep Bhawanibhiek (2083) - Piet Rozenboom (1944) 2-0Partij  
 Jaap van Hal (2025) - Hans Tangelder (2019) 0-2Partij
 Gerard Peroti (1904) - Frans Teijn (1934) 1-1Partij
 Remco Korteland (1900) - Robert van Diggele (1884) 2-0Partij
 Sjaam Biekram (1955) - Gerrit Reitsma (1902) 1-1Partij
 David Riupassa (1992) - Pertap Malahé (2067) 0-2Partij
 Iwan Fung (1939) - Henk Meester (1980) 1-1Partij
 Nika Maximova  (1904) - Soelinder Jagram (2007) 1-1Partij
 Hans Loots (1944) - Jos de Wild (1964) 0-2Partij
 Ratan Ganeshie (1878) - Jan T. Terpstra (1965) 0-2Partij
 Anthony Keijzer (1946) - Emelian Antonov  0-2Partij
 Robby Koendjbiharie (1919) - Cyril Sluisdom (1951) 2-0Partij
 Moen Lachman (1869) - Meinze Feenstra (1930) 1-1Partij
 Hedwig Callender (1826) - Peter Frans Koops (2037) 0-2Partij
 Wynton Meijer  - Soenarmin Saib (1900) 0-2Partij
 Bas Baksoellah (1948) - Micha van Tol (2093) 0-2Partij
 Harold Jagram (1946) - André van der Kwartel (2019) 1-1Partij
 Steven den Hollander (2141) - Daria Kashina  2-0Partij
 Leopold Sekongo (2212) - Ron Heusdens (2325) 0-2Partij  
 Alfons Ottink (2171) - Yifu Du (2033) 1-1Partij
 Andrew Tjon A Ong (2148) - Mehmet Yöney (2108) 1-1Partij  
 Harry Clasquin (2120) - Radjes Balkaran (2123) 1-1Partij
 Ghislain Mounanga A`mateba (2143) - Kees Romijn (2133) 1-1Partij
 Boike Mathoera (1902) - Bart Terwel (2210) 0-2Partij
 Laura Timmerman (2055) - Ton Burgerhout (2125) 1-1Partij
 Bé Eggens (2114) - Anton Schotanus (2168) 2-0Partij
 Wouter Wolff (2263) - Martin de Jong (2037) 2-0Partij  
 Leo Aliar (2104) - Cheick Maurice Ndione (2154) 0-2Partij
 Jeroen Kos (2203) - Thijs van den Broek (2216) 1-1Partij
 Bhiem Ramdien (2230) - Peter van der Stap (2164) 1-1Partij
 Friso Fennema (2219) - Martijn de Leeuw (2145) 0-2Partij
 Edwin de Jager (2117) - Pim Arts (2000) 2-0Partij
 Sven Winkel (2295) - Alexander Bulatov (2272) 0-2Partij
 Aleksej Domchev (2332) - Martijn van IJzendoorn (2384) 0-2Partij  
 Thomas Wielaard (2144) - Anton van Berkel (2283) 2-0R
 Shammie Kasnadi (2208) - Vitali Varushyla (2200) 0-2