HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   RotterDamsOpen ZHDB 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Martijn van IJzendoorn GMI 2384   Alg   6 4 2 0 10 46 75
2   Alexander Bulatov GMI 2272   Alg   6 4 2 0 10 45 72
3   Aleksej Domchev GMI 2332   Alg   6 5 0 1 10 44 68
4   Wouter Wolff MI 2263   Alg   6 4 1 1 9 45 63
5   Edwin de Jager MF 2117   Alg   6 3 3 0 9 43 62
6   Martijn de Leeuw  2145   Alg   6 3 3 0 9 41 58
7   Sven Winkel MI 2295   Alg   6 3 2 1 8 45 55
8   Thijs van den Broek MI 2216   Alg   6 2 4 0 8 44 56
9   Bhiem Ramdien MF 2230   Alg   6 2 4 0 8 44 55
10   Cheick Maurice Ndione  2154   Alg   6 3 2 1 8 43 52
11   Bé Eggens  2114   Alg   6 3 2 1 8 42 49
12   Ron Heusdens GMI 2325   Alg   6 3 2 1 8 40 51
13   Peter van der Stap MF 2164   Alg   6 2 4 0 8 40 50
14   Micha van Tol  2093   Alg   6 3 2 1 8 40 48
15   Mehmet Yöney  2108   Alg   6 3 2 1 8 39 43
16   Bart Terwel  2210   Alg   6 2 4 0 8 36 43
17   Anton Schotanus MF 2168   Alg   6 3 1 2 7 43 41
18   Kees Romijn MF 2133   Alg   6 1 5 0 7 41 46
19   Laura Timmerman  2055   Alg   6 2 3 1 7 41 44
20   Yifu Du  2033   Alg   6 2 3 1 7 41 43
21   Ton Burgerhout  2125   Alg   6 1 5 0 7 40 46
22   Friso Fennema MF 2219   Alg   6 2 3 1 7 40 43
23   Jeroen Kos MF 2203   Alg   6 2 3 1 7 40 41
24   Roep Bhawanibhiek MF 2083   Alg   6 1 5 0 7 39 43
25   Radjes Balkaran  2123   Alg   6 2 3 1 7 39 39
26   Ghislain Mounanga A`mateba  2143   Alg   6 2 3 1 7 39 38
27   Martin de Jong  2037   Alg   6 2 3 1 7 39 37
  Vitali Varushyla MF 2200   Alg   6 3 1 2 7 39 37
29   Andrew Tjon A Ong MF 2148   Alg   6 1 5 0 7 38 42
30   Harry Clasquin MF 2120   Alg   6 1 5 0 7 38 40
31   Shuimu Jin  2022   Alg   6 2 3 1 7 37 40
32   Steven den Hollander  2141   Alg   6 2 3 1 7 37 38
33   Alfons Ottink  2171   Alg   6 1 5 0 7 36 41
34   Hans Tangelder  2019   Alg   6 2 3 1 7 36 37
35   Thomas Wielaard  2144   Alg   6 2 3 1 7 34 35
36   Leo Aliar  2104   Alg   6 3 1 2 7 34 29
37   Pertap Malahé  2067   Alg   6 2 2 2 6 39 33
38   André van der Kwartel  2019   Alg   6 2 2 2 6 39 31
39   Leopold Sekongo MI 2212   Alg   6 2 2 2 6 38 30
40   Radjendrenath Kalloe  1932   Alg   6 2 2 2 6 37 32
41   Petra Duskova  1975   Alg   6 2 2 2 6 35 30
42   Nika Maximova   1904   Alg   6 2 2 2 6 35 29
43   Pim Arts  2000   Alg   6 2 2 2 6 33 26
44   Henk Meester  1980   Alg   6 2 2 2 6 32 23
  Sjaam Biekram  1955   Alg   6 2 2 2 6 32 23
46   Frans Teijn  1934   Alg   6 2 2 2 6 31 26
47   Nico Leemberg  2006   Alg   6 3 0 3 6 31 22
48   Boike Mathoera  1902   Alg   6 2 1 3 5 42 29
49   Shammie Kasnadi  2208   Alg   6 1 3 2 5 38 29
50   Remco Korteland  1900   Alg   6 2 1 3 5 38 23
51   Iwan Fung  1939   Alg   6 1 3 2 5 36 21
52   Gerrit Reitsma  1902   Alg   6 1 3 2 5 33 22
53   Soelinder Jagram  2007   Alg   6 1 3 2 5 32 20
54   David Riupassa  1992   Alg   6 2 1 3 5 32 15
55   Emelian Antonov    Alg   6 2 1 3 5 31 13
56   Moen Lachman  1869   Alg   6 1 3 2 5 29 22
57   Meinze Feenstra  1930   Alg   6 1 3 2 5 29 20
58   Harold Jagram  1946   Alg   6 2 1 3 5 29 14
59   Peter Frans Koops  2037   Alg   6 2 1 3 5 26 15
60   Piet Rozenboom  1944   Alg   6 1 2 3 4 35 21
61   Jaap van Hal  2025   Alg   6 1 2 3 4 35 19
62   Bas Baksoellah  1948   Alg   6 2 0 4 4 35 12
63   Jos de Wild  1964   Alg   6 1 2 3 4 34 17
64   Gerard Peroti  1904   Alg   6 1 2 3 4 34 15
65   Jan T. Terpstra  1965   Alg   6 1 2 3 4 32 19
66   Cyril Sluisdom  1951   Alg   6 1 2 3 4 29 13
67   Robby Koendjbiharie  1919   Alg   6 2 0 4 4 28 16
68   Ratan Ganeshie  1878   Alg   6 2 0 4 4 26 8
69   Anton van Berkel MI 2283   Alg   6 1 1 4 3 35 11
70   Robert van Diggele  1884   Alg   6 1 1 4 3 30 12
71   Daria Kashina    Alg   6 1 1 4 3 30 7
72   Anthony Keijzer  1946   Alg   6 0 2 4 2 30 8
73   Hans Loots  1944   Alg   6 1 0 5 2 27 0
74   Hedwig Callender  1826   Alg   6 1 0 5 2 26 0
75   Soenarmin Saib  1900   Alg   6 1 0 5 2 21 0
76   Wynton Meijer    Alg   6 0 0 6 0 24 0
 Ronde 6 
 wo 19-07-2017  Hedwig Callender (1826) - Wynton Meijer  2-0Partij
 Ratan Ganeshie (1878) - Anthony Keijzer (1946) 2-0Partij
 Cyril Sluisdom (1951) - Soenarmin Saib (1900) 2-0Partij
 Daria Kashina  - Moen Lachman (1869) 0-2Partij
 Robert van Diggele (1884) - Meinze Feenstra (1930) 0-2Partij
 Hans Loots (1944) - David Riupassa (1992) 0-2Partij
 Gerrit Reitsma (1902) - Soelinder Jagram (2007) 1-1Partij
 Nika Maximova  (1904) - Bas Baksoellah (1948) 2-0Partij
 Piet Rozenboom (1944) - Frans Teijn (1934) 0-2Partij
 Nico Leemberg (2006) - Jan T. Terpstra (1965) 2-0Partij
 Martijn van IJzendoorn (2384) - Alexander Bulatov (2272) 1-1Partij
 Vitali Varushyla (2200) - Aleksej Domchev (2332) 0-2Partij
 Martijn de Leeuw (2145) - Edwin de Jager (2117) 1-1Partij
 Bart Terwel (2210) - Sven Winkel (2295) 1-1Partij
 Bé Eggens (2114) - Bhiem Ramdien (2230) 1-1Partij
 Thijs van den Broek (2216) - Ron Heusdens (2325) 1-1Partij
 Wouter Wolff (2263) - Jeroen Kos (2203) 2-0Partij
 Peter van der Stap (2164) - Cheick Maurice Ndione (2154) 1-1Partij
 Mehmet Yöney (2108) - Harold Jagram (1946) 2-0Partij
 Micha van Tol (2093) - Petra Duskova (1975) 2-0Partij
 Yifu Du (2033) - Shuimu Jin (2022) 1-1Partij
 Kees Romijn (2133) - Hans Tangelder (2019) 1-1Partij
 Radjes Balkaran (2123) - Alfons Ottink (2171) 1-1Partij
 Friso Fennema (2219) - Ghislain Mounanga A`mateba (2143) 1-1Partij
 Ton Burgerhout (2125) - Steven den Hollander (2141) 1-1Partij
 Andrew Tjon A Ong (2148) - Laura Timmerman (2055) 1-1Partij
 Harry Clasquin (2120) - Roep Bhawanibhiek (2083) 1-1Partij
 Anton Schotanus (2168) - Gerard Peroti (1904) 2-0Partij
 Pim Arts (2000) - Leopold Sekongo (2212) 1-1Partij
 Boike Mathoera (1902) - Leo Aliar (2104) 0-2Partij
 Martin de Jong (2037) - Remco Korteland (1900) 2-0Partij
 Pertap Malahé (2067) - André van der Kwartel (2019) 1-1Partij
 Radjendrenath Kalloe (1932) - Robby Koendjbiharie (1919) 2-0Partij
 Jaap van Hal (2025) - Sjaam Biekram (1955) 0-2Partij
 Emelian Antonov  - Iwan Fung (1939) 1-1Partij
 Jos de Wild (1964) - Henk Meester (1980) 0-2Partij
 Anton van Berkel (2283) - Peter Frans Koops (2037) 0-2R
 Thomas Wielaard (2144) - Shammie Kasnadi (2208) 2-0R