HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   RotterDamsOpen ZHDB 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Martijn van IJzendoorn GMI 2384   Alg   8 5 3 0 13 81 129
2   Alexander Bulatov GMI 2272   Alg   8 5 3 0 13 81 128
3   Sven Winkel MI 2295   Alg   8 5 2 1 12 78 111
4   Wouter Wolff MI 2263   Alg   8 5 2 1 12 76 108
5   Ron Heusdens GMI 2325   Alg   8 5 2 1 12 72 110
6   Aleksej Domchev GMI 2332   Alg   8 5 1 2 11 81 99
7   Peter van der Stap MF 2164   Alg   8 3 5 0 11 69 91
8   Martijn de Leeuw  2145   Alg   8 3 4 1 10 78 92
9   Edwin de Jager MF 2117   Alg   8 3 4 1 10 78 91
10   Micha van Tol  2093   Alg   8 4 2 2 10 75 81
11   Bart Terwel  2210   Alg   8 3 4 1 10 74 82
12   Thijs van den Broek MI 2216   Alg   8 3 4 1 10 73 85
13   Jeroen Kos MF 2203   Alg   8 3 4 1 10 73 84
14   Mehmet Yöney  2108   Alg   8 4 2 2 10 72 77
15   Radjes Balkaran  2123   Alg   8 3 4 1 10 71 81
  Bé Eggens  2114   Alg   8 3 4 1 10 71 81
17   Steven den Hollander  2141   Alg   8 3 4 1 10 68 77
18   Hans Tangelder  2019   Alg   8 3 4 1 10 67 76
19   Andrew Tjon A Ong MF 2148   Alg   8 2 6 0 10 65 78
20   Alfons Ottink  2171   Alg   8 2 6 0 10 64 79
21   Friso Fennema MF 2219   Alg   8 3 4 1 10 64 77
22   Bhiem Ramdien MF 2230   Alg   8 2 5 1 9 75 80
23   Cheick Maurice Ndione  2154   Alg   8 3 3 2 9 74 74
24   Kees Romijn MF 2133   Alg   8 1 7 0 9 73 80
25   Laura Timmerman  2055   Alg   8 3 3 2 9 72 71
26   Ton Burgerhout  2125   Alg   8 1 7 0 9 71 78
27   Roep Bhawanibhiek MF 2083   Alg   8 2 5 1 9 70 74
28   Harry Clasquin MF 2120   Alg   8 2 5 1 9 70 71
29   Leopold Sekongo MI 2212   Alg   8 3 3 2 9 67 66
30   Vitali Varushyla MF 2200   Alg   8 3 3 2 9 66 62
31   Thomas Wielaard  2144   Alg   8 2 5 1 9 65 69
32   Radjendrenath Kalloe  1932   Alg   8 3 3 2 9 64 65
33   Pim Arts  2000   Alg   8 3 3 2 9 63 66
34   Anton Schotanus MF 2168   Alg   8 3 2 3 8 75 64
35   Martin de Jong  2037   Alg   8 2 4 2 8 71 61
36   Shuimu Jin  2022   Alg   8 2 4 2 8 70 66
37   Ghislain Mounanga Amateba  2143   Alg   8 2 4 2 8 70 59
38   Yifu Du  2033   Alg   8 2 4 2 8 68 62
39   Nika Maximova   1904   Alg   8 3 2 3 8 68 58
40   André van der Kwartel  2019   Alg   8 3 2 3 8 66 54
41   Leo Aliar  2104   Alg   8 3 2 3 8 61 49
42   Frans Teijn  1934   Alg   8 2 4 2 8 58 53
43   Meinze Feenstra  1930   Alg   8 2 4 2 8 56 51
44   Iwan Fung  1939   Alg   8 2 3 3 7 65 43
45   Pertap Malahé  2067   Alg   8 2 3 3 7 64 51
46   Petra Duskova  1975   Alg   8 2 3 3 7 63 47
47   Gerrit Reitsma  1902   Alg   8 1 5 2 7 62 48
48   Remco Korteland  1900   Alg   8 3 1 4 7 61 41
49   Nico Leemberg  2006   Alg   8 3 1 4 7 60 45
50   Henk Meester  1980   Alg   8 2 3 3 7 60 43
51   Piet Rozenboom  1944   Alg   8 2 3 3 7 58 44
52   Emelian Antonov    Alg   8 2 3 3 7 58 39
53   Sjaam Biekram  1955   Alg   8 2 3 3 7 57 39
54   David Riupassa  1992   Alg   8 2 3 3 7 56 37
55   Harold Jagram  1946   Alg   8 2 3 3 7 55 41
56   Anton van Berkel MI 2283   Alg   8 3 1 4 7 55 33
  Bas Baksoellah  1948   Alg   8 3 1 4 7 55 33
58   Moen Lachman  1869   Alg   8 2 3 3 7 54 44
59   Peter Frans Koops  2037   Alg   8 3 1 4 7 54 43
60   Jos de Wild  1964   Alg   8 2 3 3 7 54 40
  Soelinder Jagram  2007   Alg   8 1 5 2 7 54 40
62   Boike Mathoera  1902   Alg   8 2 2 4 6 68 49
63   Ratan Ganeshie  1878   Alg   8 3 0 5 6 51 28
64   Shammie Kasnadi  2208   Alg   6 1 3 2 5 52 41
65   Jan T. Terpstra  1965   Alg   8 1 3 4 5 57 32
66   Gerard Peroti  1904   Alg   8 1 3 4 5 57 28
67   Jaap van Hal  2025   Alg   8 1 3 4 5 56 28
68   Daria Kashina    Alg   8 1 3 4 5 56 25
69   Robby Koendjbiharie  1919   Alg   8 2 1 5 5 52 27
70   Cyril Sluisdom  1951   Alg   8 1 3 4 5 52 25
71   Anthony Keijzer  1946   Alg   8 1 3 4 5 50 23
72   Robert van Diggele  1884   Alg   8 1 2 5 4 53 22
73   Hans Loots  1944   Alg   8 2 0 6 4 51 14
74   Hedwig Callender  1826   Alg   8 2 0 6 4 40 6
75   Soenarmin Saib  1900   Alg   8 1 1 6 3 43 10
76   Wynton Meijer    Alg   8 1 1 6 3 40 5
77   Dummy    Alg   2 0 0 2 0 7 0
Martijn van IJzendoornAlexander BulatovSven Winkel
Wouter WolffRon HeusdensAleksej Domchev
Peter van der StapMartijn de LeeuwEdwin de Jager
Micha van TolBart TerwelThijs van den Broek
Jeroen KosMehmet YoneyRadjes Balkaran
Be EggensSteven den HollanderHans Tangelder
Andrew TjonAlfons Ottink
 Ronde 8 
 vr 21-07-2017  Martijn van IJzendoorn (2384) - Bart Terwel (2210) 2-0Partij
 Micha van Tol (2093) - Alexander Bulatov (2272) 0-2Partij
 Aleksej Domchev (2332) - Ron Heusdens (2325) 0-2Partij
 Wouter Wolff (2263) - Martijn de Leeuw (2145) 2-0Partij
 Edwin de Jager (2117) - Sven Winkel (2295) 0-2Partij
 Bé Eggens (2114) - Hans Tangelder (2019) 1-1Partij
 Peter van der Stap (2164) - Roep Bhawanibhiek (2083) 2-0Partij
 Steven den Hollander (2141) - Jeroen Kos (2203) 1-1Partij
 Pim Arts (2000) - Bhiem Ramdien (2230) 1-1Partij
 Thijs van den Broek (2216) - Leo Aliar (2104) 2-0Partij
 Hans Loots (1944) - Remco Korteland (1900) 0-2Partij
 Gerard Peroti (1904) - Anton van Berkel (2283) 0-2Partij
 Jan T. Terpstra (1965) - Piet Rozenboom (1944) 0-2Partij
 Wynton Meijer  - Jaap van Hal (2025) 1-1Partij
 Anthony Keijzer (1946) - Robby Koendjbiharie (1919) 1-1Partij
 Cyril Sluisdom (1951) - Daria Kashina  1-1Partij
 Robert van Diggele (1884) - Soenarmin Saib (1900) 1-1Partij
 Radjendrenath Kalloe (1932) - Kees Romijn (2133) 1-1Partij
 Cheick Maurice Ndione (2154) - Thomas Wielaard (2144) 1-1Partij
 Anton Schotanus (2168) - Andrew Tjon A Ong (2148) 0-2Partij
 Alfons Ottink (2171) - Shuimu Jin (2022) 2-0Partij
 Mehmet Yöney (2108) - André van der Kwartel (2019) 2-0Partij
 Nika Maximova  (1904) - Friso Fennema (2219) 0-2Partij
 Vitali Varushyla (2200) - Ton Burgerhout (2125) 1-1Partij
 Radjes Balkaran (2123) - Ghislain Mounanga Amateba (2143) 2-0Partij
 Laura Timmerman (2055) - Ratan Ganeshie (1878) 2-0Partij
 Peter Frans Koops (2037) - Harry Clasquin (2120) 0-2Partij
 Yifu Du (2033) - Meinze Feenstra (1930) 1-1Partij
 Frans Teijn (1934) - Martin de Jong (2037) 1-1Partij
 Leopold Sekongo (2212) - Iwan Fung (1939) 2-0Partij
 Moen Lachman (1869) - Boike Mathoera (1902) 2-0Partij
 Pertap Malahé (2067) - Sjaam Biekram (1955) 1-1Partij
 David Riupassa (1992) - Henk Meester (1980) 1-1Partij
 Petra Duskova (1975) - Soelinder Jagram (2007) 1-1Partij
 Gerrit Reitsma (1902) - Jos de Wild (1964) 1-1Partij
 Nico Leemberg (2006) - Harold Jagram (1946) 1-1Partij
 Bas Baksoellah (1948) - Emelian Antonov  1-1Partij