HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Turkish Open Izmir 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Jean Marc Ndjofang GMI 2324   Alg   1 1 0 0 2 0 0
2   Alexander Georgiev GMI 2434   Alg   1 1 0 0 2 0 0
3   Alexander Getmanski GMI 2375   Alg   1 1 0 0 2 0 0
4   Modou Seck MI 2289   Alg   1 1 0 0 2 0 0
5   Guntis Valneris GMI 2377   Alg   1 1 0 0 2 0 0
6   Yuriy Anikeev GMI 2369   Alg   1 1 0 0 2 0 0
7   Aygul Idrisova GMIF 2245   Alg   1 1 0 0 2 0 0
8   Evgeni Vatutin GMI 2317   Alg   1 1 0 0 2 0 0
9   Ivan Trofimov MI 2323   Alg   1 1 0 0 2 0 0
10   Ainur Shaibakov GMI 2343   Alg   1 1 0 0 2 0 0
11   Murodullo Amrillaev GMI 2348   Alg   1 1 0 0 2 0 0
12   Viktoriya Motrichko GMIF 2206   Alg   1 1 0 0 2 0 0
13   Olga Fedorovich GMIF 2201   Alg   1 1 0 0 2 0 0
14   Almira Nikolaeva    Alg   1 1 0 0 2 0 0
15   Alexey Chizhov GMI 2399   Alg   1 1 0 0 2 0 0
16   Artem Ivanov GMI 2370   Alg   1 1 0 0 2 0 0
17   Matrena Nogovitsyna GMIF 2216   Alg   1 1 0 0 2 0 0
18   Gawril Kolesov MI 2332   Alg   1 1 0 0 2 0 0
19   Andy Damen  2031   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
20   NDiaga Samb GMI 2338   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
21   Alexander Shvartsman GMI 2433   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
22   Youssou NDiaye  2165   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
23   Darja Fedorovich MIF 2176   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
24   Omer Yilmaz    Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Tuana Lal Koca    Alg   1 0 0 1 0 -2 0
26   Elena Milshina-Djemotskina GMIF 2115   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
27   Priit Lokotar  1903   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Marina Kosinska  1946   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
29   Christina Osipova MFF 2036   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
30   Dummy    Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Guzel Georgieva-Ishmuratova MIF 2079   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
32   Chengcheng Tian MF 2134   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
33   Vassily Ivanchuk  1945   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
34   Alia Aminova MFF 2079   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
35   Jing Li  1909   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Elena Kychkina  1989   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Perim Cetin    Alg   1 0 0 1 0 -2 0
38   Agata Parahina  1980   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
39   Yuliia Makarenkova MIF 2126   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Aianika Kolodeznikova-Kychkina MFF 2061   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
 Ronde 1 
 ma 01-05-2017  Olga Fedorovich (2201) - Perim Cetin  2-0Partij
 Omer Yilmaz  - Viktoriya Motrichko (2206) 0-2Partij
 Alexander Georgiev (2434) - Darja Fedorovich (2176) 2-0Partij
 Youssou NDiaye (2165) - Alexander Shvartsman (2433) 1-1Partij
 Matrena Nogovitsyna (2216) - Tuana Lal Koca  2-0Partij
 Priit Lokotar (1903) - Aygul Idrisova (2245) 0-2Partij
 Modou Seck (2289) - Jing Li (1909) 2-0Partij
 Vassily Ivanchuk (1945) - Evgeni Vatutin (2317) 0-2Partij
 Ivan Trofimov (2323) - Marina Kosinska (1946) 2-0Partij
 Agata Parahina (1980) - Jean Marc Ndjofang (2324) 0-2Partij
 Gawril Kolesov (2332) - Elena Kychkina (1989) 2-0Partij
 Andy Damen (2031) - NDiaga Samb (2338) 1-1Partij  
 Ainur Shaibakov (2343) - Christina Osipova (2036) 2-0Partij
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2061) - Murodullo Amrillaev (2348) 0-2Partij
 Yuriy Anikeev (2369) - Guzel Georgieva-Ishmuratova (2079) 2-0Partij
 Alia Aminova (2079) - Artem Ivanov (2370) 0-2Partij
 Alexander Getmanski (2375) - Elena Milshina-Djemotskina (2115) 2-0Partij
 Yuliia Makarenkova (2126) - Guntis Valneris (2377) 0-2Partij
 Alexey Chizhov (2399) - Chengcheng Tian (2134) 2-0Partij