HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Turkish Open Izmir 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Gawril Kolesov MI 2332   Alg   2 2 0 0 4 0 2
2   Artem Ivanov GMI 2370   Alg   2 2 0 0 4 0 2
3   Jean Marc Ndjofang GMI 2324   Alg   2 1 1 0 3 0 3
4   Alexander Georgiev GMI 2434   Alg   2 1 1 0 3 0 3
5   Alexander Getmanski GMI 2375   Alg   2 1 1 0 3 0 3
6   Matrena Nogovitsyna GMIF 2216   Alg   2 1 1 0 3 0 3
7   Guntis Valneris GMI 2377   Alg   2 1 1 0 3 0 3
8   Yuriy Anikeev GMI 2369   Alg   2 1 1 0 3 0 3
9   Modou Seck MI 2289   Alg   2 1 1 0 3 0 3
10   Evgeni Vatutin GMI 2317   Alg   2 1 1 0 3 0 3
11   Ivan Trofimov MI 2323   Alg   2 1 1 0 3 0 3
12   Ainur Shaibakov GMI 2343   Alg   2 1 1 0 3 0 3
13   Murodullo Amrillaev GMI 2348   Alg   2 1 1 0 3 0 3
14   Olga Fedorovich GMIF 2201   Alg   2 1 1 0 3 0 3
15   Alexey Chizhov GMI 2399   Alg   2 1 1 0 3 0 3
16   Viktoriya Motrichko GMIF 2206   Alg   2 1 1 0 3 0 3
17   Alexander Shvartsman GMI 2433   Alg   2 1 1 0 3 0 2
18   Aygul Idrisova GMIF 2245   Alg   2 1 0 1 2 0 4
19   Almira Nikolaeva    Alg   2 1 0 1 2 0 4
20   Yuliia Makarenkova MIF 2126   Alg   2 1 0 1 2 0 3
  Perim Cetin    Alg   2 1 0 1 2 0 3
22   Darja Fedorovich MIF 2176   Alg   2 1 0 1 2 0 3
23   Aianika Kolodeznikova-Kychkina MFF 2061   Alg   2 1 0 1 2 0 3
24   Elena Milshina-Djemotskina GMIF 2115   Alg   2 1 0 1 2 0 3
25   Christina Osipova MFF 2036   Alg   2 1 0 1 2 0 3
26   Youssou NDiaye  2165   Alg   2 0 2 0 2 0 3
  Guzel Georgieva-Ishmuratova MIF 2079   Alg   2 1 0 1 2 0 3
28   NDiaga Samb GMI 2338   Alg   2 0 2 0 2 0 2
29   Alia Aminova MFF 2079   Alg   2 0 1 1 1 0 4
30   Andy Damen  2031   Alg   2 0 1 1 1 0 3
31   Agata Parahina  1980   Alg   2 0 1 1 1 0 3
32   Chengcheng Tian MF 2134   Alg   2 0 1 1 1 0 3
33   Jing Li  1909   Alg   2 0 1 1 1 0 3
34   Elena Kychkina  1989   Alg   2 0 0 2 0 0 4
  Omer Yilmaz    Alg   2 0 0 2 0 0 3
  Vassily Ivanchuk  1945   Alg   2 0 0 2 0 0 3
  Tuana Lal Koca    Alg   2 0 0 2 0 0 3
  Marina Kosinska  1946   Alg   2 0 0 2 0 0 3
  Dummy    Alg   2 0 0 2 0 0 2
  Priit Lokotar  1903   Alg   2 0 0 2 0 0 2
 Ronde 2 
 di 02-05-2017  Christina Osipova (2036) - Omer Yilmaz  2-0Partij
 Tuana Lal Koca  - Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2061) 0-2Partij
 Guzel Georgieva-Ishmuratova (2079) - Priit Lokotar (1903) 2-0Partij
 Jing Li (1909) - Alia Aminova (2079) 1-1Partij
 Elena Milshina-Djemotskina (2115) - Vassily Ivanchuk (1945) 2-0Partij
 Marina Kosinska (1946) - Yuliia Makarenkova (2126) 0-2Partij
 Chengcheng Tian (2134) - Agata Parahina (1980) 1-1Partij
 Darja Fedorovich (2176) - Elena Kychkina (1989) 2-0Partij
 NDiaga Samb (2338) - Youssou NDiaye (2165) 1-1Partij
 Alexander Shvartsman (2433) - Andy Damen (2031) 2-0Partij  
 Almira Nikolaeva  - Gawril Kolesov (2332) 0-2Partij
 Olga Fedorovich (2201) - Ainur Shaibakov (2343) 1-1Partij
 Murodullo Amrillaev (2348) - Viktoriya Motrichko (2206) 1-1Partij
 Matrena Nogovitsyna (2216) - Yuriy Anikeev (2369) 1-1Partij
 Artem Ivanov (2370) - Aygul Idrisova (2245) 2-0Partij
 Modou Seck (2289) - Alexander Getmanski (2375) 1-1Partij
 Guntis Valneris (2377) - Evgeni Vatutin (2317) 1-1Partij
 Jean Marc Ndjofang (2324) - Alexander Georgiev (2434) 1-1Partij
 Ivan Trofimov (2323) - Alexey Chizhov (2399) 1-1Partij