HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Turkish Open Izmir 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Gawril Kolesov MI 2332   Alg   3 2 1 0 5 3 8
2   Artem Ivanov GMI 2370   Alg   3 2 1 0 5 3 8
3   Murodullo Amrillaev GMI 2348   Alg   3 2 1 0 5 3 7
4   Viktoriya Motrichko GMIF 2206   Alg   3 1 2 0 4 4 9
5   Jean Marc Ndjofang GMI 2324   Alg   3 1 2 0 4 4 8
6   Modou Seck MI 2289   Alg   3 1 2 0 4 4 8
7   Alexander Georgiev GMI 2434   Alg   3 1 2 0 4 4 8
8   Alexander Getmanski GMI 2375   Alg   3 1 2 0 4 4 8
9   Ainur Shaibakov GMI 2343   Alg   3 1 2 0 4 4 8
10   Guntis Valneris GMI 2377   Alg   3 1 2 0 4 4 8
  Evgeni Vatutin GMI 2317   Alg   3 1 2 0 4 4 8
12   Ivan Trofimov MI 2323   Alg   3 1 2 0 4 4 8
13   Alexey Chizhov GMI 2399   Alg   3 1 2 0 4 4 8
14   Alexander Shvartsman GMI 2433   Alg   3 1 2 0 4 3 7
15   Yuriy Anikeev GMI 2369   Alg   3 1 2 0 4 3 7
16   Olga Fedorovich GMIF 2201   Alg   3 1 2 0 4 3 7
17   Yuliia Makarenkova MIF 2126   Alg   3 2 0 1 4 2 6
18   Matrena Nogovitsyna GMIF 2216   Alg   3 1 1 1 3 4 9
19   Almira Nikolaeva    Alg   3 1 1 1 3 3 8
20   Aianika Kolodeznikova-Kychkina MFF 2061   Alg   3 1 1 1 3 3 8
  Aygul Idrisova GMIF 2245   Alg   3 1 1 1 3 3 8
  Guzel Georgieva-Ishmuratova MIF 2079   Alg   3 1 1 1 3 3 7
23   NDiaga Samb GMI 2338   Alg   3 0 3 0 3 3 7
24   Darja Fedorovich MIF 2176   Alg   3 1 1 1 3 3 7
  Elena Milshina-Djemotskina GMIF 2115   Alg   3 1 1 1 3 3 7
26   Youssou NDiaye  2165   Alg   3 0 3 0 3 3 7
27   Christina Osipova MFF 2036   Alg   3 1 1 1 3 3 7
28   Perim Cetin    Alg   3 1 0 2 2 4 8
  Marina Kosinska  1946   Alg   3 1 0 2 2 4 8
30   Omer Yilmaz    Alg   3 1 0 2 2 3 7
31   Andy Damen  2031   Alg   3 0 2 1 2 3 7
32   Vassily Ivanchuk  1945   Alg   3 1 0 2 2 3 7
33   Alia Aminova MFF 2079   Alg   3 0 2 1 2 2 7
34   Agata Parahina  1980   Alg   3 0 2 1 2 2 6
35   Chengcheng Tian MF 2134   Alg   3 0 2 1 2 2 6
36   Jing Li  1909   Alg   3 0 2 1 2 2 6
37   Elena Kychkina  1989   Alg   3 0 1 2 1 3 8
38   Tuana Lal Koca    Alg   3 0 0 3 0 3 6
  Priit Lokotar  1903   Alg   3 0 0 3 0 3 6
40   Dummy    Alg   3 0 0 3 0 2 5
 Ronde 3 
 di 02-05-2017  Vassily Ivanchuk (1945) - Tuana Lal Koca  2-0Partij
 Priit Lokotar (1903) - Marina Kosinska (1946) 0-2Partij
 Alia Aminova (2079) - Agata Parahina (1980) 1-1Partij
 Jing Li (1909) - Elena Kychkina (1989) 1-1Partij
 Andy Damen (2031) - Chengcheng Tian (2134) 1-1Partij  
 Elena Milshina-Djemotskina (2115) - Almira Nikolaeva  1-1Partij
 Perim Cetin  - Yuliia Makarenkova (2126) 0-2Partij
 Youssou NDiaye (2165) - Christina Osipova (2036) 1-1Partij
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2061) - Darja Fedorovich (2176) 1-1Partij
 Aygul Idrisova (2245) - Guzel Georgieva-Ishmuratova (2079) 1-1Partij
 NDiaga Samb (2338) - Olga Fedorovich (2201) 1-1Partij
 Murodullo Amrillaev (2348) - Matrena Nogovitsyna (2216) 2-0Partij
 Yuriy Anikeev (2369) - Modou Seck (2289) 1-1Partij
 Alexander Getmanski (2375) - Ivan Trofimov (2323) 1-1Partij
 Viktoriya Motrichko (2206) - Guntis Valneris (2377) 1-1Partij
 Evgeni Vatutin (2317) - Alexey Chizhov (2399) 1-1Partij
 Gawril Kolesov (2332) - Artem Ivanov (2370) 1-1Partij
 Jean Marc Ndjofang (2324) - Alexander Shvartsman (2433) 1-1Partij
 Alexander Georgiev (2434) - Ainur Shaibakov (2343) 1-1Partij