HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Golden Prague 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Rob Geurtsen MF 2196   Alg   2 2 0 0 4 4 4
2   Foeke Tiemensma  2207   Alg   2 2 0 0 4 3 3
  Anton Schotanus MF 2185   Alg   2 2 0 0 4 3 3
  Ivan Psurtsev CMF 2068   Alg   2 2 0 0 4 2 2
5   Wenlong Gao MF 2163   Alg   2 2 0 0 4 2 2
6   Wei Zhou GMI 2136   Alg   2 2 0 0 4 2 2
  Zhenyu Li MF 2153   Alg   2 2 0 0 4 2 2
8   Igor Kirzner GMI 2233   Alg   2 1 1 0 3 5 5
  Marcel Monteba MF 2217   Alg   2 1 1 0 3 5 5
  Fabian Snijder  2012   Alg   2 1 1 0 3 5 5
11   Edvard Buzinskij GMI 2321   Alg   2 1 1 0 3 5 5
  Evgeni Vatutin GMI 2317   Alg   2 1 1 0 3 5 5
  IJsbrand Haven    Alg   2 1 1 0 3 4 4
  Rudi Claes MF 2151   Alg   2 1 1 0 3 4 4
15   Vasyl Pikiniar MF 2122   Alg   2 1 1 0 3 4 4
  Viktoriya Motrichko GMIF 2206   Alg   2 1 1 0 3 4 4
  Olga Baltazhy GMIF 2190   Alg   2 1 1 0 3 3 3
  Kees Romijn MF 2144   Alg   2 1 1 0 3 3 3
  Qianrang Zeng  2070   Alg   2 1 1 0 3 3 3
  Roep Bhawanibhiek MF 2086   Alg   2 1 1 0 3 3 3
  Vitalia Doumesh MIF 2122   Alg   2 1 1 0 3 3 3
22   Zhiyong Xiong MF 2128   Alg   2 1 1 0 3 2 2
  Vaclav Krista MI 2093   Alg   2 1 1 0 3 2 2
24   Uladzislau Splendzer MF 2112   Alg   2 1 1 0 3 2 2
  Hanqing Zhao MIF 2091   Alg   2 1 1 0 3 2 2
  Jiri Sysel MF 2163   Alg   2 1 1 0 3 2 2
  Fidele Nimbi MF 2187   Alg   2 1 1 0 3 2 2
  Oleksandr Zhygalin  2062   Alg   2 1 1 0 3 2 2
29   Olga Fedorovich GMIF 2201   Alg   2 1 0 1 2 6 6
30   Jaroslav Novotny  1914   Alg   2 1 0 1 2 6 6
  Richard Icha  1900   Alg   2 1 0 1 2 6 6
  Reinout Sloot  2027   Alg   2 1 0 1 2 6 6
  John Stins  2079   Alg   2 1 0 1 2 5 5
34   Marino Barkel MF 2281   Alg   2 1 0 1 2 5 5
  Zerui Chen    Alg   2 1 0 1 2 4 4
36   Keqing Han CMFF 1956   Alg   2 1 0 1 2 4 4
37   Palina Petrusiova  1991   Alg   2 1 0 1 2 3 3
38   Gerard Zijlema  1993   Alg   2 1 0 1 2 3 3
  Francis Sabau  2009   Alg   2 1 0 1 2 3 3
  Aleksandra Rozhina    Alg   2 1 0 1 2 3 3
  Christian Guerbert  2008   Alg   2 1 0 1 2 3 3
42   Brion Koullen MF 2158   Alg   2 1 0 1 2 2 2
43   Jaap Vink  1968   Alg   2 1 0 1 2 2 2
  Alina Kardashevskaia    Alg   2 1 0 1 2 2 2
  Raoul Alias MF 2143   Alg   2 1 0 1 2 2 2
46   Bart Jonker  1942   Alg   2 0 1 1 1 5 5
  Jan T. Terpstra  1988   Alg   2 0 1 1 1 5 5
48   Hans van Dijk  1943   Alg   2 0 1 1 1 6 6
  Jozef Tolwinski  1868   Alg   2 0 1 1 1 6 6
50   Leszek Stefanek  1932   Alg   2 0 1 1 1 6 6
  Mikolaj Fiedoruk  1900   Alg   2 0 1 1 1 6 6
  Edward Twardy  1856   Alg   2 0 1 1 1 6 6
53   Vaclav Marek  1896   Alg   2 0 1 1 1 6 6
  Qijuan Xue    Alg   2 0 1 1 1 6 6
  Jan Koerselman  1901   Alg   2 0 1 1 1 4 4
  Piet Dijkstra  1973   Alg   2 0 1 1 1 4 4
57   Zoja Uvachan  2030   Alg   2 0 1 1 1 4 4
  Theo Wolthers  1900   Alg   2 0 1 1 1 4 4
59   Marianna Fedorova    Alg   2 0 1 1 1 3 3
60   Clemens Crucius  1994   Alg   2 0 1 1 1 3 3
61   Martin Plesnivy  1900   Alg   2 0 0 2 0 6 6
62   Mikhail Koriakin  1902   Alg   2 0 0 2 0 6 6
  Michal Vitek    Alg   2 0 0 2 0 6 6
  Ewa Wieczorek  1938   Alg   2 0 0 2 0 6 6
65   Ton Weenink  1689   Alg   2 0 0 2 0 5 5
  Emma Lacinova  1900   Alg   2 0 0 2 0 5 5
  Sofia Iljinskaja    Alg   2 0 0 2 0 5 5
  Dirk Zwier  1900   Alg   2 0 0 2 0 5 5
69   Petra Duskova  1943   Alg   2 0 0 2 0 5 5
70   Dummy    Alg   2 0 0 2 0 4 4
Rob GeurtsenFoeke TiemensmaAnton Schotanus
Ivan PsurtsevWenlong GaoWei Zhou
Zhenyu LiIgor KirznerMarcel Monteba
Fabian SnijderEdvard BuzinskijEvgeni Vatutin
IJsbrand HavenRudi ClaesVasyl Pikiniar
Viktoriya MotrichkoOlga BaltazhyKees Romijn
Qianrang ZengRoep Bhawanibhiek
 Ronde 2 
 ma 12-06-2017  Alina Kardashevskaia  - Petra Duskova (1943) 2-0Partij
 Keqing Han (1956) - Michal Vitek  2-0Partij
 Sofia Iljinskaja  - Jaap Vink (1968) 0-2Partij
 Marianna Fedorova  - Jan T. Terpstra (1988) 1-1Partij
 Dirk Zwier (1900) - Gerard Zijlema (1993) 0-2Partij
 Palina Petrusiova (1991) - Ton Weenink (1689) 2-0Partij
 Clemens Crucius (1994) - Theo Wolthers (1900) 1-1Partij
 Martin Plesnivy (1900) - Christian Guerbert (2008) 0-2Partij
 Francis Sabau (2009) - Emma Lacinova (1900) 2-0Partij
 Zoja Uvachan (2030) - Jan Koerselman (1901) 1-1Partij
 Mikhail Koriakin (1902) - Raoul Alias (2143) 0-2Partij
 Jozef Tolwinski (1868) - Oleksandr Zhygalin (2062) 0-2Partij
 Hanqing Zhao (2091) - Qijuan Xue  2-0Partij
 Mikolaj Fiedoruk (1900) - Vaclav Krista (2093) 0-2Partij
 Uladzislau Splendzer (2112) - Edward Twardy (1856) 2-0Partij
 Vaclav Marek (1896) - Zhiyong Xiong (2128) 0-2Partij
 Leszek Stefanek (1932) - Fidele Nimbi (2187) 0-2Partij
 Zhenyu Li (2153) - Zerui Chen  2-0Partij
 Richard Icha (1900) - Wenlong Gao (2163) 0-2Partij
 Anton Schotanus (2185) - Jaroslav Novotny (1914) 2-0Partij
 Olga Baltazhy (2190) - Fabian Snijder (2012) 1-1Partij
 Reinout Sloot (2027) - Rob Geurtsen (2196) 0-2Partij
 Olga Fedorovich (2201) - Ivan Psurtsev (2068) 0-2Partij
 Qianrang Zeng (2070) - Viktoriya Motrichko (2206) 1-1Partij
 Foeke Tiemensma (2207) - John Stins (2079) 2-0Partij
 Vitalia Doumesh (2122) - Marcel Monteba (2217) 1-1Partij
 Igor Kirzner (2233) - Vasyl Pikiniar (2122) 1-1Partij
 Wei Zhou (2136) - Marino Barkel (2281) 2-0Partij
 Evgeni Vatutin (2317) - Kees Romijn (2144) 1-1Partij
 Rudi Claes (2151) - Edvard Buzinskij (2321) 1-1Partij
 Piet Dijkstra (1973) - Bart Jonker (1942) 1-1
 Ewa Wieczorek (1938) - Brion Koullen (2158) 0-2
 Jiri Sysel (2163) - Hans van Dijk (1943) 2-0R
 IJsbrand Haven  - Roep Bhawanibhiek (2086) 1-1