HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Golden Prague 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Zhenyu Li MF 2153   Alg   3 3 0 0 6 10 10
2   Anton Schotanus MF 2185   Alg   3 3 0 0 6 9 9
3   Foeke Tiemensma  2207   Alg   3 2 1 0 5 10 10
  Viktoriya Motrichko GMIF 2206   Alg   3 2 1 0 5 9 9
5   Wenlong Gao MF 2163   Alg   3 2 1 0 5 9 9
  Qianrang Zeng  2070   Alg   3 2 1 0 5 8 8
7   Igor Kirzner GMI 2233   Alg   3 2 1 0 5 10 10
  Roep Bhawanibhiek MF 2086   Alg   3 2 1 0 5 8 8
  Rudi Claes MF 2151   Alg   3 2 1 0 5 8 8
10   Zhiyong Xiong MF 2128   Alg   3 2 1 0 5 7 7
  Ivan Psurtsev CMF 2068   Alg   3 2 1 0 5 6 6
12   Edvard Buzinskij GMI 2321   Alg   3 1 2 0 4 14 14
13   IJsbrand Haven    Alg   3 1 2 0 4 12 12
14   Vasyl Pikiniar MF 2122   Alg   3 1 2 0 4 11 11
  Rob Geurtsen MF 2196   Alg   3 2 0 1 4 11 11
16   Wei Zhou GMI 2136   Alg   3 2 0 1 4 11 11
17   Marcel Monteba MF 2217   Alg   3 1 2 0 4 11 11
  Kees Romijn MF 2144   Alg   3 1 2 0 4 10 10
  Evgeni Vatutin GMI 2317   Alg   3 1 2 0 4 10 10
  Zerui Chen    Alg   3 2 0 1 4 8 8
21   Uladzislau Splendzer MF 2112   Alg   3 1 2 0 4 9 9
  Olga Baltazhy GMIF 2190   Alg   3 1 2 0 4 9 9
23   Francis Sabau  2009   Alg   3 2 0 1 4 8 8
  Hanqing Zhao MIF 2091   Alg   3 1 2 0 4 8 8
  Palina Petrusiova  1991   Alg   3 2 0 1 4 7 7
26   Raoul Alias MF 2143   Alg   3 2 0 1 4 7 7
27   Richard Icha  1900   Alg   3 1 1 1 3 12 12
28   Jaroslav Novotny  1914   Alg   3 1 1 1 3 12 12
  Fabian Snijder  2012   Alg   3 1 1 1 3 11 11
30   Vaclav Marek  1896   Alg   3 1 1 1 3 10 10
  Vitalia Doumesh MIF 2122   Alg   3 1 1 1 3 9 9
32   John Stins  2079   Alg   3 1 1 1 3 11 11
33   Gerard Zijlema  1993   Alg   3 1 1 1 3 8 8
34   Marino Barkel MF 2281   Alg   3 1 1 1 3 10 10
  Reinout Sloot  2027   Alg   3 1 1 1 3 9 9
  Jiri Sysel MF 2163   Alg   3 1 1 1 3 9 9
  Fidele Nimbi MF 2187   Alg   3 1 1 1 3 9 9
  Oleksandr Zhygalin  2062   Alg   3 1 1 1 3 9 9
  Vaclav Krista MI 2093   Alg   3 1 1 1 3 8 8
40   Brion Koullen MF 2158   Alg   3 1 1 1 3 7 7
41   Zoja Uvachan  2030   Alg   3 1 1 1 3 7 7
42   Clemens Crucius  1994   Alg   3 1 1 1 3 6 6
  Marianna Fedorova    Alg   3 1 1 1 3 6 6
44   Jaap Vink  1968   Alg   3 1 1 1 3 5 5
45   Mikhail Koriakin  1902   Alg   3 1 0 2 2 10 10
46   Olga Fedorovich GMIF 2201   Alg   3 1 0 2 2 12 12
47   Jan T. Terpstra  1988   Alg   3 0 2 1 2 10 10
  Edward Twardy  1856   Alg   3 0 2 1 2 10 10
  Christian Guerbert  2008   Alg   3 1 0 2 2 10 10
  Bart Jonker  1942   Alg   3 0 2 1 2 9 9
51   Keqing Han CMFF 1956   Alg   3 1 0 2 2 8 8
  Emma Lacinova  1900   Alg   3 1 0 2 2 8 8
53   Qijuan Xue    Alg   3 0 2 1 2 9 9
  Theo Wolthers  1900   Alg   3 0 2 1 2 9 9
  Aleksandra Rozhina    Alg   3 1 0 2 2 7 7
56   Alina Kardashevskaia    Alg   3 1 0 2 2 8 8
  Hans van Dijk  1943   Alg   3 0 2 1 2 8 8
58   Leszek Stefanek  1932   Alg   3 0 2 1 2 8 8
  Jozef Tolwinski  1868   Alg   3 0 2 1 2 8 8
  Martin Plesnivy  1900   Alg   3 1 0 2 2 6 6
61   Petra Duskova  1943   Alg   3 1 0 2 2 6 6
62   Ton Weenink  1689   Alg   3 0 1 2 1 10 10
63   Jan Koerselman  1901   Alg   3 0 1 2 1 11 11
  Mikolaj Fiedoruk  1900   Alg   3 0 1 2 1 11 11
  Piet Dijkstra  1973   Alg   3 0 1 2 1 10 10
  Ewa Wieczorek  1938   Alg   3 0 1 2 1 9 9
67   Sofia Iljinskaja    Alg   3 0 0 3 0 10 10
68   Michal Vitek    Alg   3 0 0 3 0 9 9
69   Dirk Zwier  1900   Alg   3 0 0 3 0 8 8
  Dummy    Alg   2 0 0 2 0 6 6
71   Prem Girdhari    Alg   1 0 0 1 0 2 2
Zhenyu LiAnton SchotanusFoeke Tiemensma
Viktoriya MotrichkoWenlong GaoQianrang Zeng
Igor KirznerRoep BhawanibhiekRudi Claes
Zhiyong XiongIvan PsurtsevEdvard Buzinskij
IJsbrand HavenVasyl PikiniarRob Geurtsen
Wei ZhouMarcel MontebaKees Romijn
Evgeni VatutinZerui Chen
 Ronde 3 
 di 13-06-2017  Jan Koerselman (1901) - Marianna Fedorova  0-2Partij
 Jan T. Terpstra (1988) - Theo Wolthers (1900) 1-1Partij
 Mikolaj Fiedoruk (1900) - Clemens Crucius (1994) 0-2Partij
 John Stins (2079) - Richard Icha (1900) 1-1Partij
 Fabian Snijder (2012) - Zhiyong Xiong (2128) 0-2Partij
 Viktoriya Motrichko (2206) - Vaclav Krista (2093) 2-0Partij
 Marcel Monteba (2217) - Uladzislau Splendzer (2112) 1-1Partij
 Prem Girdhari  - Martin Plesnivy (1900) 0-2
 Emma Lacinova (1900) - Michal Vitek  2-0
 Sofia Iljinskaja  - Mikhail Koriakin (1902) 0-2
 Ton Weenink (1689) - Ewa Wieczorek (1938) 1-1
 Petra Duskova (1943) - Dirk Zwier (1900) 2-0
 Bart Jonker (1942) - Edward Twardy (1856) 1-1
 Qijuan Xue  - Leszek Stefanek (1932) 1-1
 Hans van Dijk (1943) - Jozef Tolwinski (1868) 1-1
 Piet Dijkstra (1973) - Vaclav Marek (1896) 0-2
 Zoja Uvachan (2030) - Alina Kardashevskaia  2-0
 Zerui Chen  - Christian Guerbert (2008) 2-0
 Francis Sabau (2009) - Aleksandra Rozhina  2-0
 Jaroslav Novotny (1914) - Reinout Sloot (2027) 1-1
 Raoul Alias (2143) - Keqing Han (1956) 2-0
 Brion Koullen (2158) - Jaap Vink (1968) 1-1
 Palina Petrusiova (1991) - Olga Fedorovich (2201) 2-0
 Marino Barkel (2281) - Gerard Zijlema (1993) 1-1
 Kees Romijn (2144) - IJsbrand Haven  1-1
 Oleksandr Zhygalin (2062) - Rudi Claes (2151) 0-2
 Jiri Sysel (2163) - Qianrang Zeng (2070) 0-2
 Fidele Nimbi (2187) - Roep Bhawanibhiek (2086) 0-2
 Hanqing Zhao (2091) - Olga Baltazhy (2190) 1-1
 Igor Kirzner (2233) - Vitalia Doumesh (2122) 2-0
 Vasyl Pikiniar (2122) - Evgeni Vatutin (2317) 1-1
 Ivan Psurtsev (2068) - Edvard Buzinskij (2321) 1-1
 Wei Zhou (2136) - Anton Schotanus (2185) 0-2
 Rob Geurtsen (2196) - Zhenyu Li (2153) 0-2
 Wenlong Gao (2163) - Foeke Tiemensma (2207) 1-1