HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Golden Prague 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Igor Kirzner GMI 2233   Alg   7 4 3 0 11 53 59
  Zhenyu Li MF 2153   Alg   7 4 3 0 11 53 59
3   Rudi Claes MF 2151   Alg   7 3 4 0 10 57 64
4   Wenlong Gao MF 2163   Alg   7 3 4 0 10 55 60
5   Edvard Buzinskij GMI 2321   Alg   7 3 4 0 10 54 62
6   Evgeni Vatutin GMI 2317   Alg   7 3 4 0 10 52 59
7   Marino Barkel MF 2281   Alg   7 4 2 1 10 45 51
8   Brion Koullen MF 2158   Alg   7 4 2 1 10 42 48
9   Vasyl Pikiniar MF 2122   Alg   7 2 5 0 9 54 59
  Wei Zhou GMI 2136   Alg   7 3 3 1 9 54 59
11   Viktoriya Motrichko GMIF 2206   Alg   7 3 3 1 9 53 58
12   Foeke Tiemensma  2207   Alg   7 4 1 2 9 52 58
  Qianrang Zeng  2070   Alg   7 3 3 1 9 52 54
14   Rob Geurtsen MF 2196   Alg   7 4 1 2 9 49 54
15   Olga Baltazhy GMIF 2190   Alg   7 2 5 0 9 47 53
16   Olga Fedorovich GMIF 2201   Alg   7 4 1 2 9 43 48
17   Ivan Psurtsev CMF 2068   Alg   7 2 4 1 8 54 59
18   Marcel Monteba MF 2217   Alg   7 2 4 1 8 53 60
19   Zhiyong Xiong MF 2128   Alg   7 3 2 2 8 51 56
  Kees Romijn MF 2144   Alg   7 2 4 1 8 51 55
21   Palina Petrusiova  1991   Alg   7 3 2 2 8 50 53
22   Roep Bhawanibhiek MF 2086   Alg   7 2 4 1 8 49 52
23   Jiri Sysel MF 2163   Alg   7 3 2 2 8 47 52
  Hanqing Zhao MIF 2091   Alg   7 2 4 1 8 47 52
25   IJsbrand Haven    Alg   7 1 6 0 8 46 52
  Keqing Han CMFF 1956   Alg   7 3 2 2 8 46 51
27   Uladzislau Splendzer MF 2112   Alg   7 2 4 1 8 45 50
  Vaclav Krista MI 2093   Alg   7 2 4 1 8 45 50
  Francis Sabau  2009   Alg   7 3 2 2 8 45 49
30   Raoul Alias MF 2143   Alg   7 3 2 2 8 44 49
31   John Stins  2079   Alg   7 2 4 1 8 42 47
32   Anton Schotanus MF 2185   Alg   7 3 1 3 7 55 61
33   Vitalia Doumesh MIF 2122   Alg   7 3 1 3 7 52 56
34   Oleksandr Zhygalin  2062   Alg   7 2 3 2 7 48 53
35   Mikhail Koriakin  1902   Alg   7 3 1 3 7 45 47
36   Clemens Crucius  1994   Alg   7 2 3 2 7 44 49
37   Vaclav Marek  1896   Alg   7 2 3 2 7 43 48
  Jaroslav Novotny  1914   Alg   7 2 3 2 7 43 48
39   Christian Guerbert  2008   Alg   7 2 3 2 7 41 46
40   Petra Duskova  1943   Alg   7 3 1 3 7 39 43
41   Qijuan Xue    Alg   7 2 3 2 7 38 41
  Jan Koerselman  1901   Alg   7 2 3 2 7 38 40
43   Fidele Nimbi MF 2187   Alg   7 2 2 3 6 46 52
  Zerui Chen    Alg   7 2 2 3 6 46 46
45   Zoja Uvachan  2030   Alg   7 2 2 3 6 45 49
  Gerard Zijlema  1993   Alg   7 1 4 2 6 45 49
47   Jaap Vink  1968   Alg   7 1 4 2 6 44 46
48   Fabian Snijder  2012   Alg   7 1 4 2 6 42 47
  Jozef Tolwinski  1868   Alg   7 1 4 2 6 42 47
50   Ewa Wieczorek  1938   Alg   7 1 4 2 6 41 44
51   Hans van Dijk  1943   Alg   7 1 4 2 6 40 44
52   Leszek Stefanek  1932   Alg   7 0 6 1 6 39 45
  Jan T. Terpstra  1988   Alg   7 1 4 2 6 39 44
54   Bart Jonker  1942   Alg   7 1 4 2 6 37 42
55   Richard Icha  1900   Alg   7 2 1 4 5 47 50
56   Reinout Sloot  2027   Alg   7 1 3 3 5 43 47
57   Theo Wolthers  1900   Alg   7 1 3 3 5 42 47
  Marianna Fedorova    Alg   7 1 3 3 5 42 47
  Edward Twardy  1856   Alg   7 1 3 3 5 42 46
60   Mikolaj Fiedoruk  1900   Alg   7 1 3 3 5 40 44
61   Piet Dijkstra  1973   Alg   7 1 3 3 5 39 39
62   Martin Plesnivy  1900   Alg   7 2 1 4 5 36 36
63   Michal Vitek    Alg   7 2 1 4 5 34 36
64   Aleksandra Rozhina    Alg   7 2 1 4 5 31 31
65   Alina Kardashevskaia    Alg   7 1 2 4 4 37 41
  Emma Lacinova  1900   Alg   7 1 2 4 4 37 41
67   Dirk Zwier  1900   Alg   7 2 0 5 4 32 32
68   Ton Weenink  1689   Alg   7 0 3 4 3 39 44
69   Sofia Iljinskaja    Alg   7 1 0 6 2 38 38
70   Prem Girdhari    Alg   5 0 0 5 0 19 21
71   Dummy    Alg   2 0 0 2 0 6 11
Igor KirznerZhenyu LiRudi Claes
Wenlong GaoEdvard BuzinskijEvgeni Vatutin
Marino BarkelBrion KoullenVasyl Pikiniar
Wei ZhouViktoriya MotrichkoFoeke Tiemensma
Qianrang ZengRob GeurtsenOlga Baltazhy
Olga FedorovichIvan PsurtsevMarcel Monteba
Zhiyong XiongKees Romijn
 Ronde 7 
 do 15-06-2017  Dirk Zwier (1900) - Sofia Iljinskaja  2-0Partij
 Aleksandra Rozhina  - Prem Girdhari  2-0Partij
 Richard Icha (1900) - Ton Weenink (1689) 2-0Partij
 Alina Kardashevskaia  - Emma Lacinova (1900) 1-1Partij
 Mikolaj Fiedoruk (1900) - Theo Wolthers (1900) 1-1Partij
 Marianna Fedorova  - Piet Dijkstra (1973) 1-1Partij
 Qijuan Xue  - Edward Twardy (1856) 2-0Partij
 Martin Plesnivy (1900) - Vaclav Marek (1896) 0-2Partij
 Gerard Zijlema (1993) - Ewa Wieczorek (1938) 1-1Partij
 Christian Guerbert (2008) - Michal Vitek  2-0Partij
 Fabian Snijder (2012) - Hans van Dijk (1943) 1-1Partij
 Reinout Sloot (2027) - Mikhail Koriakin (1902) 0-2Partij
 Leszek Stefanek (1932) - Zoja Uvachan (2030) 1-1Partij
 Jan Koerselman (1901) - Jaroslav Novotny (1914) 1-1Partij
 Keqing Han (1956) - Bart Jonker (1942) 2-0Partij
 Palina Petrusiova (1991) - Jaap Vink (1968) 2-0Partij
 Jozef Tolwinski (1868) - Francis Sabau (2009) 0-2Partij
 Oleksandr Zhygalin (2062) - Clemens Crucius (1994) 1-1Partij
 Jan T. Terpstra (1988) - Vaclav Krista (2093) 0-2Partij
 Zerui Chen  - Kees Romijn (2144) 0-2Partij
 John Stins (2079) - Fidele Nimbi (2187) 2-0Partij
 Hanqing Zhao (2091) - Roep Bhawanibhiek (2086) 1-1Partij
 Uladzislau Splendzer (2112) - Ivan Psurtsev (2068) 1-1Partij
 IJsbrand Haven  - Raoul Alias (2143) 1-1Partij
 Zhiyong Xiong (2128) - Jiri Sysel (2163) 1-1Partij
 Petra Duskova (1943) - Rob Geurtsen (2196) 0-2Partij
 Olga Fedorovich (2201) - Vitalia Doumesh (2122) 2-0Partij
 Anton Schotanus (2185) - Brion Koullen (2158) 0-2Partij
 Vasyl Pikiniar (2122) - Qianrang Zeng (2070) 1-1Partij
 Wei Zhou (2136) - Olga Baltazhy (2190) 1-1Partij
 Marcel Monteba (2217) - Marino Barkel (2281) 0-2Partij
 Evgeni Vatutin (2317) - Foeke Tiemensma (2207) 2-0Partij
 Rudi Claes (2151) - Wenlong Gao (2163) 1-1Partij
 Igor Kirzner (2233) - Viktoriya Motrichko (2206) 2-0Partij
 Edvard Buzinskij (2321) - Zhenyu Li (2153) 1-1Partij