HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Golden Prague 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Zhenyu Li MF 2153   Alg   8 4 4 0 12 72 78
2   Igor Kirzner GMI 2233   Alg   8 4 4 0 12 71 79
3   Evgeni Vatutin GMI 2317   Alg   8 4 4 0 12 67 74
4   Edvard Buzinskij GMI 2321   Alg   8 3 5 0 11 72 80
5   Wei Zhou GMI 2136   Alg   8 4 3 1 11 70 75
6   Wenlong Gao MF 2163   Alg   8 3 5 0 11 69 75
7   Marino Barkel MF 2281   Alg   8 4 3 1 11 65 72
8   Rob Geurtsen MF 2196   Alg   8 5 1 2 11 64 70
9   Brion Koullen MF 2158   Alg   8 4 3 1 11 62 68
10   Rudi Claes MF 2151   Alg   8 3 4 1 10 75 82
11   Foeke Tiemensma  2207   Alg   8 4 2 2 10 72 78
12   Viktoriya Motrichko GMIF 2206   Alg   8 3 4 1 10 70 76
13   Marcel Monteba MF 2217   Alg   8 3 4 1 10 68 76
14   Zhiyong Xiong MF 2128   Alg   8 4 2 2 10 66 72
15   Olga Baltazhy GMIF 2190   Alg   8 2 6 0 10 63 69
  Jiri Sysel MF 2163   Alg   8 4 2 2 10 63 69
17   Olga Fedorovich GMIF 2201   Alg   8 4 2 2 10 59 66
18   John Stins  2079   Alg   8 3 4 1 10 56 61
19   Vasyl Pikiniar MF 2122   Alg   8 2 5 1 9 72 79
20   Qianrang Zeng  2070   Alg   8 3 3 2 9 69 71
21   Anton Schotanus MF 2185   Alg   8 4 1 3 9 68 74
22   Palina Petrusiova  1991   Alg   8 3 3 2 9 67 72
23   Vitalia Doumesh MIF 2122   Alg   8 4 1 3 9 66 72
24   Kees Romijn MF 2144   Alg   8 2 5 1 9 64 70
25   Keqing Han CMFF 1956   Alg   8 3 3 2 9 62 68
  Roep Bhawanibhiek MF 2086   Alg   8 2 5 1 9 62 67
27   Hanqing Zhao MIF 2091   Alg   8 2 5 1 9 61 68
  Uladzislau Splendzer MF 2112   Alg   8 2 5 1 9 61 67
29   Vaclav Krista MI 2093   Alg   8 2 5 1 9 60 66
  Francis Sabau  2009   Alg   8 3 3 2 9 60 65
31   Ivan Psurtsev CMF 2068   Alg   8 2 4 2 8 68 75
32   IJsbrand Haven    Alg   8 1 6 1 8 61 68
33   Fidele Nimbi MF 2187   Alg   8 3 2 3 8 60 66
  Clemens Crucius  1994   Alg   8 2 4 2 8 60 66
  Raoul Alias MF 2143   Alg   8 3 2 3 8 60 65
36   Mikhail Koriakin  1902   Alg   8 3 2 3 8 59 61
37   Jaroslav Novotny  1914   Alg   8 2 4 2 8 58 63
38   Vaclav Marek  1896   Alg   8 2 4 2 8 57 62
39   Gerard Zijlema  1993   Alg   8 2 4 2 8 55 60
40   Leszek Stefanek  1932   Alg   8 1 6 1 8 54 60
  Jozef Tolwinski  1868   Alg   8 2 4 2 8 54 60
42   Qijuan Xue    Alg   8 2 4 2 8 53 57
43   Jan Koerselman  1901   Alg   8 2 4 2 8 50 52
44   Oleksandr Zhygalin  2062   Alg   8 2 3 3 7 64 69
45   Christian Guerbert  2008   Alg   8 2 3 3 7 58 63
  Petra Duskova  1943   Alg   8 3 1 4 7 58 62
47   Fabian Snijder  2012   Alg   8 1 5 2 7 57 62
  Zoja Uvachan  2030   Alg   8 2 3 3 7 57 61
  Jaap Vink  1968   Alg   8 1 5 2 7 57 59
50   Hans van Dijk  1943   Alg   8 1 5 2 7 55 61
51   Theo Wolthers  1900   Alg   8 2 3 3 7 53 58
52   Edward Twardy  1856   Alg   8 2 3 3 7 51 56
53   Michal Vitek    Alg   8 3 1 4 7 46 48
54   Richard Icha  1900   Alg   8 2 2 4 6 59 64
55   Zerui Chen    Alg   8 2 2 4 6 58 58
56   Ewa Wieczorek  1938   Alg   8 1 4 3 6 56 61
57   Reinout Sloot  2027   Alg   8 1 4 3 6 55 59
58   Bart Jonker  1942   Alg   8 1 4 3 6 54 60
59   Jan T. Terpstra  1988   Alg   8 1 4 3 6 53 58
60   Mikolaj Fiedoruk  1900   Alg   8 1 4 3 6 52 58
61   Piet Dijkstra  1973   Alg   8 1 4 3 6 50 50
62   Emma Lacinova  1900   Alg   8 2 2 4 6 48 50
63   Dirk Zwier  1900   Alg   8 3 0 5 6 43 43
64   Marianna Fedorova    Alg   8 1 3 4 5 55 61
65   Ton Weenink  1689   Alg   8 1 3 4 5 50 50
66   Martin Plesnivy  1900   Alg   8 2 1 5 5 49 49
67   Aleksandra Rozhina    Alg   8 2 1 5 5 42 42
68   Alina Kardashevskaia    Alg   8 1 2 5 4 48 53
69   Sofia Iljinskaja    Alg   8 1 0 7 2 51 51
70   Prem Girdhari    Alg   6 0 0 6 0 27 29
71   Dummy    Alg   2 0 0 2 0 6 11
Zhenyu LiIgor KirznerEvgeni Vatutin
Edvard BuzinskijWei ZhouWenlong Gao
Marino BarkelRob GeurtsenBrion Koullen
Rudi ClaesFoeke TiemensmaViktoriya Motrichko
Marcel MontebaZhiyong XiongOlga Baltazhy
Jiri SyselOlga FedorovichJohn Stins
Vasyl PikiniarQianrang Zeng
 Ronde 8 
 vr 16-06-2017  Ton Weenink (1689) - Prem Girdhari  2-0Partij
 Emma Lacinova (1900) - Sofia Iljinskaja  2-0Partij
 Dirk Zwier (1900) - Alina Kardashevskaia  2-0Partij
 Michal Vitek  - Marianna Fedorova  2-0Partij
 Theo Wolthers (1900) - Aleksandra Rozhina  2-0Partij
 Edward Twardy (1856) - Martin Plesnivy (1900) 2-0Partij
 Piet Dijkstra (1973) - Richard Icha (1900) 1-1Partij
 Reinout Sloot (2027) - Mikolaj Fiedoruk (1900) 1-1Partij
 Leszek Stefanek (1932) - Zerui Chen  2-0Partij
 Jozef Tolwinski (1868) - Bart Jonker (1942) 2-0Partij
 Jaap Vink (1968) - Hans van Dijk (1943) 1-1Partij
 Jan T. Terpstra (1988) - Gerard Zijlema (1993) 0-2Partij
 Zoja Uvachan (2030) - Fabian Snijder (2012) 1-1Partij
 Fidele Nimbi (2187) - Ewa Wieczorek (1938) 2-0Partij
 Mikhail Koriakin (1902) - Jan Koerselman (1901) 1-1Partij
 Jaroslav Novotny (1914) - Vaclav Marek (1896) 1-1Partij
 Clemens Crucius (1994) - Qijuan Xue  1-1Partij
 Vitalia Doumesh (2122) - Petra Duskova (1943) 2-0Partij
 Christian Guerbert (2008) - Anton Schotanus (2185) 0-2Partij
 Oleksandr Zhygalin (2062) - John Stins (2079) 0-2Partij
 Francis Sabau (2009) - Hanqing Zhao (2091) 1-1Partij
 Roep Bhawanibhiek (2086) - Vaclav Krista (2093) 1-1Partij
 Palina Petrusiova (1991) - Uladzislau Splendzer (2112) 1-1Partij
 Zhiyong Xiong (2128) - Raoul Alias (2143) 2-0Partij
 Kees Romijn (2144) - Keqing Han (1956) 1-1Partij
 Jiri Sysel (2163) - Ivan Psurtsev (2068) 2-0Partij
 IJsbrand Haven  - Marcel Monteba (2217) 0-2Partij
 Qianrang Zeng (2070) - Wei Zhou (2136) 0-2Partij
 Vasyl Pikiniar (2122) - Rob Geurtsen (2196) 0-2Partij
 Olga Fedorovich (2201) - Viktoriya Motrichko (2206) 1-1Partij
 Olga Baltazhy (2190) - Foeke Tiemensma (2207) 1-1Partij
 Marino Barkel (2281) - Wenlong Gao (2163) 1-1Partij
 Rudi Claes (2151) - Evgeni Vatutin (2317) 0-2Partij
 Brion Koullen (2158) - Edvard Buzinskij (2321) 1-1Partij
 Zhenyu Li (2153) - Igor Kirzner (2233) 1-1Partij