HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Rabobank Internationaal Jeugdtoernooi KNDB 2003

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Margarita Batura    Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Priit Tänav  2072   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Mei-Jhi Wu  2100   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Joppe Lemmen  1909   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Vladislav Mazur  2068   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Ben Jansen Verplanke    Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Stefan Stapper  1920   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Pieter Steijlen  2072   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Ainur Shaibakov  2100   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Zainal Palmans    Alg   1 1 0 0 2 0 0
11   Frerik Andriessen    Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Mateusz Wach  2065   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Alexander Saponenko  2085   Alg   1 0 1 0 1 1 1
  Thijs Gerritsen  1756   Alg   1 0 1 0 1 1 1
15   Rish Mahabier  2020   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Nick Hoving    Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Roel Boomstra    Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Renee Doeleman    Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Kadi Veski  2100   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Kevin Meurs    Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Aneta-Kinga Sobiegraj  2100   Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Natalia Sadowska    Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Casper Remeijer    Alg   1 0 0 1 0 2 0
  Rebecca van Beek    Alg   1 0 0 1 0 2 0
 Ronde 1 
 zo 21-12-2003  Mateusz Wach (2065) - Thijs Gerritsen (1756) 1-1
 Kadi Veski (2100) - Ben Jansen Verplanke  0-2
 Pieter Steijlen (2072) - Aneta-Kinga Sobiegraj (2100) 2-0
 Stefan Stapper (1920) - Rebecca van Beek  2-0
 Alexander Saponenko (2085) - Frerik Andriessen  1-1
 Casper Remeijer  - Ainur Shaibakov (2100) 0-2
 Zainal Palmans  - Natalia Sadowska  2-0
 Rish Mahabier (2020) - Vladislav Mazur (2068) 0-2
 Joppe Lemmen (1909) - Kevin Meurs  2-0
 Renee Doeleman  - Mei-Jhi Wu (2100) 0-2
 Roel Boomstra  - Priit Tänav (2072) 0-2
 Margarita Batura  - Nick Hoving  2-0