HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Rabobank Internationaal Jeugdtoernooi KNDB 2003

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Pieter Steijlen  2072   Alg   2 2 0 0 4 3 6
  Stefan Stapper  1920   Alg   2 2 0 0 4 3 6
3   Margarita Batura    Alg   2 1 1 0 3 5 7
  Zainal Palmans    Alg   2 1 1 0 3 5 7
  Ainur Shaibakov  2100   Alg   2 1 1 0 3 5 7
6   Mei-Jhi Wu  2100   Alg   2 1 1 0 3 3 3
  Joppe Lemmen  1909   Alg   2 1 1 0 3 3 3
  Vladislav Mazur  2068   Alg   2 1 1 0 3 3 3
9   Mateusz Wach  2065   Alg   2 1 1 0 3 2 3
  Alexander Saponenko  2085   Alg   2 1 1 0 3 2 3
11   Ben Jansen Verplanke    Alg   2 1 0 1 2 5 2
  Priit Tänav  2072   Alg   2 1 0 1 2 5 2
13   Natalia Sadowska    Alg   2 1 0 1 2 3 0
  Nick Hoving    Alg   2 1 0 1 2 3 0
  Casper Remeijer    Alg   2 1 0 1 2 3 0
16   Thijs Gerritsen  1756   Alg   2 0 1 1 1 6 3
  Frerik Andriessen    Alg   2 0 1 1 1 6 3
18   Aneta-Kinga Sobiegraj  2100   Alg   2 0 1 1 1 5 1
  Rebecca van Beek    Alg   2 0 1 1 1 5 1
20   Kadi Veski  2100   Alg   2 0 1 1 1 3 1
  Roel Boomstra    Alg   2 0 1 1 1 3 1
22   Kevin Meurs    Alg   2 0 0 2 0 5 0
  Renee Doeleman    Alg   2 0 0 2 0 5 0
  Rish Mahabier  2020   Alg   2 0 0 2 0 5 0
 Ronde 2 
 ma 22-12-2003  Mei-Jhi Wu (2100) - Zainal Palmans  1-1
 Ben Jansen Verplanke  - Pieter Steijlen (2072) 0-2
 Priit Tänav (2072) - Stefan Stapper (1920) 0-2
 Ainur Shaibakov (2100) - Joppe Lemmen (1909) 1-1
 Natalia Sadowska  - Renee Doeleman  2-0
 Aneta-Kinga Sobiegraj (2100) - Kadi Veski (2100) 1-1
 Kevin Meurs  - Casper Remeijer  0-2
 Vladislav Mazur (2068) - Margarita Batura  1-1
 Nick Hoving  - Rish Mahabier (2020) 2-0
 Thijs Gerritsen (1756) - Alexander Saponenko (2085) 0-2
 Rebecca van Beek  - Roel Boomstra  1-1
 Frerik Andriessen  - Mateusz Wach (2065) 0-2