HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Rabobank Internationaal Jeugdtoernooi KNDB 2003

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Stefan Stapper  1920   Alg   7 4 3 0 11 58 88
2   Vladislav Mazur  2068   Alg   7 3 4 0 10 53 73
3   Pieter Steijlen  2072   Alg   7 4 2 1 10 53 69
4   Mateusz Wach  2065   Alg   7 2 5 0 9 60 76
5   Ainur Shaibakov  2100   Alg   7 3 3 1 9 58 70
6   Alexander Saponenko  2085   Alg   7 2 5 0 9 56 69
7   Zainal Palmans    Alg   7 3 3 1 9 55 65
8   Frerik Andriessen    Alg   7 3 3 1 9 53 60
9   Mei-Jhi Wu  2100   Alg   7 3 2 2 8 57 53
10   Joppe Lemmen  1909   Alg   7 2 4 1 8 53 49
11   Thijs Gerritsen  1756   Alg   7 2 3 2 7 55 48
12   Aneta-Kinga Sobiegraj  2100   Alg   7 2 3 2 7 51 43
13   Casper Remeijer    Alg   7 3 1 3 7 42 30
14   Priit Tänav  2072   Alg   7 3 0 4 6 55 36
15   Ben Jansen Verplanke    Alg   7 1 4 2 6 47 35
16   Natalia Sadowska    Alg   7 3 0 4 6 47 32
17   Roel Boomstra    Alg   7 2 2 3 6 45 34
18   Renee Doeleman    Alg   7 2 2 3 6 40 22
19   Rebecca van Beek    Alg   7 2 2 3 6 40 21
20   Nick Hoving    Alg   7 2 2 3 6 35 18
21   Margarita Batura    Alg   7 2 1 4 5 46 28
22   Kadi Veski  2100   Alg   7 1 3 3 5 35 16
23   Rish Mahabier  2020   Alg   7 1 1 5 3 41 5
24   Kevin Meurs    Alg   7 0 0 7 0 41 0
 Ronde 7 
 zo 28-12-2003  Mateusz Wach (2065) - Joppe Lemmen (1909) 1-1
 Pieter Steijlen (2072) - Mei-Jhi Wu (2100) 2-0
 Ainur Shaibakov (2100) - Renee Doeleman  2-0
 Casper Remeijer  - Priit Tänav (2072) 2-0
 Kevin Meurs  - Kadi Veski (2100) 0-2
 Vladislav Mazur (2068) - Zainal Palmans  1-1
 Rish Mahabier (2020) - Natalia Sadowska  0-2
 Nick Hoving  - Ben Jansen Verplanke  1-1
 Thijs Gerritsen (1756) - Aneta-Kinga Sobiegraj (2100) 1-1
 Roel Boomstra  - Alexander Saponenko (2085) 0-2
 Rebecca van Beek  - Margarita Batura  2-0
 Frerik Andriessen  - Stefan Stapper (1920) 1-1