HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Rabobank Internationaal Jeugdtoernooi KNDB 2003

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Stefan Stapper  1920   Alg   8 4 4 0 12 73 107
2   Pieter Steijlen  2072   Alg   8 5 2 1 12 70 98
3   Ainur Shaibakov  2100   Alg   8 4 3 1 11 74 98
4   Mateusz Wach  2065   Alg   8 2 6 0 10 79 97
5   Alexander Saponenko  2085   Alg   8 2 6 0 10 75 91
6   Vladislav Mazur  2068   Alg   8 3 4 1 10 74 87
7   Zainal Palmans    Alg   8 3 4 1 10 71 82
8   Joppe Lemmen  1909   Alg   8 3 4 1 10 68 74
9   Frerik Andriessen    Alg   8 3 3 2 9 73 72
10   Casper Remeijer    Alg   8 4 1 3 9 59 53
11   Mei-Jhi Wu  2100   Alg   8 3 2 3 8 75 62
12   Priit Tänav  2072   Alg   8 4 0 4 8 68 52
13   Thijs Gerritsen  1756   Alg   8 2 4 2 8 67 60
14   Natalia Sadowska    Alg   8 4 0 4 8 61 50
15   Roel Boomstra    Alg   8 3 2 3 8 59 51
16   Aneta-Kinga Sobiegraj  2100   Alg   8 2 3 3 7 67 49
17   Ben Jansen Verplanke    Alg   8 1 5 2 7 59 44
18   Nick Hoving    Alg   8 2 3 3 7 50 29
19   Margarita Batura    Alg   8 3 1 4 7 48 32
20   Renee Doeleman    Alg   8 2 2 4 6 56 28
21   Rebecca van Beek    Alg   8 2 2 4 6 55 27
22   Kadi Veski  2100   Alg   8 1 3 4 5 48 17
23   Rish Mahabier  2020   Alg   8 1 2 5 4 53 12
24   Kevin Meurs    Alg   8 0 0 8 0 54 0
 Ronde 8 
 ma 29-12-2003  Mei-Jhi Wu (2100) - Joppe Lemmen (1909) 0-2
 Kadi Veski (2100) - Priit Tänav (2072) 0-2
 Ben Jansen Verplanke  - Rish Mahabier (2020) 1-1
 Pieter Steijlen (2072) - Vladislav Mazur (2068) 2-0
 Stefan Stapper (1920) - Alexander Saponenko (2085) 1-1
 Zainal Palmans  - Mateusz Wach (2065) 1-1
 Aneta-Kinga Sobiegraj (2100) - Casper Remeijer  0-2
 Natalia Sadowska  - Rebecca van Beek  2-0
 Nick Hoving  - Thijs Gerritsen (1756) 1-1
 Renee Doeleman  - Roel Boomstra  0-2
 Margarita Batura  - Kevin Meurs  2-0
 Frerik Andriessen  - Ainur Shaibakov (2100) 0-2