HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Braziliaans Aguas de Lindoia 2016

    
    Link   

  Qualification

 Klassen: 
 Qualification 
 Play Offs 
PlNaamRating 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 We  Wi  Re  Ve  Pt  SB 
1 Edi Rogerio Edmilson   2052  X.......................... 2..110020
  Michal Janicki   2002 .. X.......................... 2110020
3 Airat Nurgaziyev   2077 .... X.. 1......................101011
  Alexander Georgiev  GMI 2423 ...... X.................. 1....101011
  Alexander Kandaurov   2218 .... 1.. X......................101011
  Alexander Shvartsman  GMI 2427 .......... X...... 1............101011
  Edvaldo Araujo  ............ X.......... 1......101011
  Lucas Oliveira Massola  MF 2118 .............. X.... 1..........101011
  Martin Dolfing  GMI 2383 ................ X.... 1........101011
  Mateusz Niczyporuk   2137 .......... 1...... X............101011
  Timothy Dennis   2078 .............. 1.... X..........101011
  Vasyl Pikiniar  MF 2080 ................ 1.... X........101011
  Viktor Larine  ............ 1.......... X......101011
  Wellington Souza Silva  ...... 1.................. X....101011
15 Darya Tkachenko  GMIF 2184  0.......................... X..100100
  Jose Pereira Bonfim  .. 0.......................... X100100

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
    Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
EdiMichalAirat
AlexanderAlexanderAlexander
LucasMartin
TimothyVasyl
Darya
Jose
 Ronde 1 
 za 24-09-2016  Jose Pereira Bonfim  - Michal Janicki (2002) 0-2
 Lucas Oliveira Massola (2118) - Timothy Dennis (2078) 1-1
 Edi Rogerio Edmilson (2052) - Darya Tkachenko (2184) 2-0
 Edvaldo Araujo  - Viktor Larine  1-1
 Airat Nurgaziyev (2077) - Alexander Kandaurov (2218) 1-1
 Martin Dolfing (2383) - Vasyl Pikiniar (2080) 1-1
 Wellington Souza Silva  - Alexander Georgiev (2423) 1-1
 Alexander Shvartsman (2427) - Mateusz Niczyporuk (2137) 1-1