HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Braziliaans Aguas de Lindoia 2016

    
    Link   

  Qualification

 Klassen: 
 Qualification 
 Play Offs 
PlNaamRating 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 We  Wi  Re  Ve  Pt  SB 
1 Alexander Georgiev  GMI 2423  X.. 1.. 2.... 1........ 2......4220624
  Alexander Kandaurov   2218 .. X...... 1.. 2 2.... 1........4220624
  Mateusz Niczyporuk   2137  1.. X 1.......... 2...... 2....4220623
4 Alexander Shvartsman  GMI 2427 .... 1 X...... 0...... 2.. 2....4211516
  Michal Janicki   2002  0...... X.. 1.......... 2.... 24211511
  Lucas Oliveira Massola  MF 2118 .. 1...... X 1...... 2...... 1..4130521
  Martin Dolfing  GMI 2383 ........ 1 1 X.. 1.... 2........4130520
8 Wellington Souza Silva   1 0.. 2...... X.. 1............4121420
  Vasyl Pikiniar  MF 2080 .. 0........ 1.. X.. 1.. 2......4121413
  Edvaldo Araujo  .... 0........ 1.. X 1...... 2..4121412
  Viktor Larine  .......... 0.... 1 1 X...... 2..4121412
12 Airat Nurgaziyev   2077 .. 1.. 0.... 0........ X...... 2411238
13 Edi Rogerio Edmilson   2052  0...... 0...... 0...... X 2....410324
  Darya Tkachenko  GMIF 2184 .... 0 0................ 0 X.. 2410322
  Timothy Dennis   2078 .......... 1...... 0 0...... X 1402226
16 Jose Pereira Bonfim  ........ 0............ 0.. 0 1 X401312

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
    Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
AlexanderAlexander
AlexanderMichalLucas
MartinVasyl
Airat
EdiDaryaTimothy
Jose
 Ronde 4 
 zo 25-09-2016  Airat Nurgaziyev (2077) - Jose Pereira Bonfim  2-0
 Viktor Larine  - Timothy Dennis (2078) 2-0
 Vasyl Pikiniar (2080) - Edi Rogerio Edmilson (2052) 2-0
 Darya Tkachenko (2184) - Alexander Shvartsman (2427) 0-2
 Mateusz Niczyporuk (2137) - Edvaldo Araujo  2-0
 Wellington Souza Silva  - Alexander Kandaurov (2218) 0-2
 Martin Dolfing (2383) - Lucas Oliveira Massola (2118) 1-1
 Alexander Georgiev (2423) - Michal Janicki (2002) 2-0