HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Blitz PlayOffs Nazereth 2007 (Blitz)

    
    Link   

  Algemeen

 Klassen: 
 Algemeen 
 
  Toernooizaal    Disclaimer
 Alle uitslagen
 Andere
 jaren
Hall of fame
Ronde 1
Letland  Roberts Misans  1 
Kameroen  Jean Marc Ndjofang  1 
Kameroen  Jean Marc Ndjofang   1 
Letland  Roberts Misans  1 
Nederland  Jeroen van den Akker   2 
Rusland  Murodullo Amrillaev  0 
Rusland  Murodullo Amrillaev   1 
Nederland  Jeroen van den Akker  1 
Israel  Vladimir Traitelovich   1 
Ukraine  Yuriy Anikeev  1 
Ukraine  Yuriy Anikeev   1 
Israel  Vladimir Traitelovich  1 
Rusland  Alexander Rastegaev   0 
Letland  Guntis Valneris  2 
Letland  Guntis Valneris   2 
Rusland  Alexander Rastegaev  0 
Polen  Alexander Getmanski   2 
Frankrijk  Arnaud Cordier  0 
Frankrijk  Arnaud Cordier   1 
Polen  Alexander Getmanski  1 
Nederland  Hein Meijer   0 
Ukraine  Igor Kirzner  2 
Ukraine  Igor Kirzner   1 
Nederland  Hein Meijer  1 
Israel  Norair Navasardian   0 
Nederland  Ron Heusdens  2 
Nederland  Ron Heusdens   1 
Israel  Norair Navasardian  1 
Mongolie  Tuvshinbold Otgonbayar   0 
Rusland  Alexander Shvartsman  2 
Rusland  Alexander Shvartsman   0 
Mongolie  Tuvshinbold Otgonbayar  2 
Kameroen  Jean Marc Ndjofang   1 
Letland  Roberts Misans  1 
Letland  Roberts Misans   2 
Kameroen  Jean Marc Ndjofang  0 
Ukraine  Yuriy Anikeev   1 
Israel  Vladimir Traitelovich  1 
Israel  Vladimir Traitelovich   2 
Ukraine  Yuriy Anikeev  0 
Rusland  Alexander Shvartsman   2 
Mongolie  Tuvshinbold Otgonbayar  0 
Mongolie  Tuvshinbold Otgonbayar   0 
Rusland  Alexander Shvartsman  2 
Ronde 2
Ukraine  Igor Kirzner  1 
Israel  Vladimir Traitelovich  1 
Israel  Vladimir Traitelovich   0 
Ukraine  Igor Kirzner  2 
Polen  Alexander Getmanski   1 
Letland  Guntis Valneris  1 
Letland  Guntis Valneris   1 
Polen  Alexander Getmanski  1 
Nederland  Jeroen van den Akker   1 
Nederland  Ron Heusdens  1 
Nederland  Ron Heusdens   2 
Nederland  Jeroen van den Akker  0 
Letland  Roberts Misans   0 
Rusland  Alexander Shvartsman  2 
Rusland  Alexander Shvartsman   2 
Letland  Roberts Misans  0 
Polen  Alexander Getmanski   1 
Letland  Guntis Valneris  1 
Letland  Guntis Valneris   1 
Polen  Alexander Getmanski  1 
Polen  Alexander Getmanski   0 
Letland  Guntis Valneris  2 
Ronde 3
Nederland  Ron Heusdens  0 
Letland  Guntis Valneris  2 
Letland  Guntis Valneris   1 
Nederland  Ron Heusdens  1 
Ukraine  Igor Kirzner   0 
Rusland  Alexander Shvartsman  2 
Rusland  Alexander Shvartsman   1 
Ukraine  Igor Kirzner  1 
Ronde 4
Ukraine  Igor Kirzner  1 
Nederland  Ron Heusdens  1 
Nederland  Ron Heusdens   0 
Ukraine  Igor Kirzner  2 
Letland  Guntis Valneris   1 
Rusland  Alexander Shvartsman  1 
Rusland  Alexander Shvartsman   0 
Letland  Guntis Valneris  2