HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Ron Heusdens GMI 2331   Alg   3 3 0 0 6 11 22
  Leopold Kouogueu Kouomou GMI 2304   Alg   3 3 0 0 6 11 22
3   Edwin de Jager MF 2137   Alg   3 2 1 0 5 12 19
4   Cock van Wijk  2111   Alg   3 2 1 0 5 11 17
5   Leopold Sekongo MI 2211   Alg   3 2 1 0 5 10 16
6   Alexander Shvartsman GMI 2432   Alg   3 2 1 0 5 9 13
  Maarten Linssen MF 2196   Alg   3 2 1 0 5 9 13
8   Cees Strooper  2171   Alg   3 2 1 0 5 7 11
9   Gerrit de Bruijn  2111   Alg   3 2 0 1 4 12 12
10   Bhiem Ramdien MF 2229   Alg   3 1 2 0 4 11 14
11   Ben Provoost MF 2305   Alg   3 1 2 0 4 11 13
12   Thomy Lucien Mbongo MI 2309   Alg   3 1 2 0 4 10 13
13   Gerbrand Hessing  2160   Alg   3 1 2 0 4 10 12
  Henk Ruesink MF 2104   Alg   3 1 2 0 4 10 12
15   Jean Marc Ndjofang GMI 2333   Alg   3 2 0 1 4 10 8
  Leo Rosendaal  2078   Alg   3 2 0 1 4 10 8
  Christian Niami MF 2294   Alg   3 2 0 1 4 10 8
18   Jan Lammers  2021   Alg   3 1 2 0 4 8 8
19   Mari van Ballegooijen MF 2143   Alg   3 2 0 1 4 7 4
20   Harry de Waard MF 2085   Alg   3 2 0 1 4 6 4
21   Alex Noppers  1989   Alg   3 0 3 0 3 11 11
22   Cor Westerveld  2068   Alg   3 1 1 1 3 11 7
23   Aleksej Domchev GMI 2334   Alg   3 1 1 1 3 10 7
  Dré Verheggen  1950   Alg   3 1 1 1 3 10 7
25   Krijn ter Braake MF 2143   Alg   3 0 3 0 3 9 9
26   Rob Geurtsen MF 2158   Alg   3 1 1 1 3 9 7
27   Peter Frans Koops  2013   Alg   3 1 1 1 3 9 5
  Harry Kolk  2130   Alg   3 1 1 1 3 9 5
29   Jan van de Veen    Alg   3 1 1 1 3 9 3
30   Sjaam Biekram  1952   Alg   3 0 3 0 3 8 8
31   Fabian Snijder  2027   Alg   3 1 1 1 3 8 5
32   Petra Duskova  1962   Alg   3 1 1 1 3 8 3
  Boudewijn van der Veen    Alg   3 1 1 1 3 8 3
34   Shammie Kasnadi  2196   Alg   3 0 3 0 3 7 7
35   Bryan Brank    Alg   3 1 1 1 3 7 4
36   Arnoud de Greef  2102   Alg   3 1 1 1 3 6 4
37   Roep Bhawanibhiek MF 2095   Alg   3 0 2 1 2 10 6
  Jan T. Terpstra  1893   Alg   3 0 2 1 2 10 6
39   Ratan Ganeshie  1845   Alg   3 1 0 2 2 10 4
40   Lucien Farzan  2002   Alg   3 1 0 2 2 10 2
41   Ton van der Ploeg  1940   Alg   3 1 0 2 2 9 0
42   René Runhaar  1876   Alg   3 1 0 2 2 8 0
43   Radjinder Jharap  2024   Alg   3 1 0 2 2 7 0
  Evert van de Pol  2007   Alg   3 1 0 2 2 7 0
  Boike Mathoera  1910   Alg   3 1 0 2 2 7 0
46   Ad Vreeswijk  1863   Alg   3 1 0 2 2 6 0
47   Marcel Everloo  1959   Alg   3 0 1 2 1 11 3
48   Frits Stuger  1918   Alg   3 0 1 2 1 9 3
49   Wim Martin  2000   Alg   3 0 1 2 1 9 1
50   Robby Koendjbiharie  1933   Alg   3 0 1 2 1 6 1
51   Jan Drijver  1640   Alg   3 0 0 3 0 9 0
  Nandinchimeg Batdelger  1913   Alg   3 0 0 3 0 9 0
53   Harry Vredeveldt  1865   Alg   3 0 0 3 0 8 0
54   Dummy    Alg   3 0 0 3 0 7 0
Ron HeusdensLeopold KouogueuEdwin de Jager
Cock van WijkLeopold SekongoAlexander Shvartsman
Maarten LinssenCees StrooperGerrit de Bruijn
Bhiem RamdienBen ProvoostThomy
Gerbrand HessingHenk RuesinkJean
Leo RosendaalChristian NiamiJan Lammers
Mari van BallegooijenHarry de Waard
 Ronde 3 
 do 19-10-2017  Ad Vreeswijk (1863) - Jan Drijver (1640) 2-0Partij
 Wim Martin (2000) - Robby Koendjbiharie (1933) 1-1Partij
 Nandinchimeg Batdelger (1913) - Radjinder Jharap (2024) 0-2Partij
 Harry Vredeveldt (1865) - Boike Mathoera (1910) 0-2Partij
 Petra Duskova (1962) - Alex Noppers (1989) 1-1Partij
 Jean Marc Ndjofang (2333) - Lucien Farzan (2002) 2-0Partij
 Fabian Snijder (2027) - Sjaam Biekram (1952) 1-1Partij
 Jan T. Terpstra (1893) - Christian Niami (2294) 0-2Partij
 Shammie Kasnadi (2196) - Harry Kolk (2130) 1-1Partij
 Ratan Ganeshie (1845) - Mari van Ballegooijen (2143) 0-2Partij
 Harry de Waard (2085) - René Runhaar (1876) 2-0Partij
 Dré Verheggen (1950) - Cor Westerveld (2068) 1-1Partij
 Jan van de Veen  - Boudewijn van der Veen  1-1Partij
 Bryan Brank  - Marcel Everloo (1959) 2-0Partij
 Arnoud de Greef (2102) - Frits Stuger (1918) 2-0Partij
 Roep Bhawanibhiek (2095) - Krijn ter Braake (2143) 1-1Partij
 Cees Strooper (2171) - Aleksej Domchev (2334) 2-0Partij
 Peter Frans Koops (2013) - Maarten Linssen (2196) 0-2Partij
 Ben Provoost (2305) - Bhiem Ramdien (2229) 1-1Partij
 Thomy Lucien Mbongo (2309) - Henk Ruesink (2104) 1-1Partij
 Gerbrand Hessing (2160) - Jan Lammers (2021) 1-1Partij
 Leopold Sekongo (2211) - Rob Geurtsen (2158) 2-0Partij
 Alexander Shvartsman (2432) - Ton van der Ploeg (1940) 2-0Partij
 Edwin de Jager (2137) - Cock van Wijk (2111) 1-1Partij
 Leo Rosendaal (2078) - Leopold Kouogueu Kouomou (2304) 0-2Partij
 Ron Heusdens (2331) - Gerrit de Bruijn (2111) 2-0Partij