HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   NDiaga Samb GMI 2324   Alg   4 3 1 0 7 20 34
2   Willem Winter  2109   Alg   4 2 2 0 6 22 32
3   Wouter Wolff MI 2313   Alg   4 2 2 0 6 21 30
  Fidele Nimbi MF 2182   Alg   4 2 2 0 6 21 30
5   Bassirou Ba GMI 2326   Alg   4 2 2 0 6 21 29
6   Christian Niami MF 2277   Alg   4 2 2 0 6 20 30
7   Theo Tesselaar  2113   Alg   4 2 2 0 6 20 28
  Alexander Verkhovykh MI 2234   Alg   4 2 2 0 6 20 28
9   Alexander Shvartsman GMI 2419   Alg   4 2 2 0 6 19 27
10   Thomy Lucien Mbongo MI 2319   Alg   4 2 2 0 6 18 25
11   Hein Meijer GMI 2305   Alg   4 2 2 0 6 18 24
12   Paul Sier  2186   Alg   4 2 2 0 6 17 24
13   Guido Verhagen  2110   Alg   4 2 2 0 6 16 22
14   Jean-Paul Plantin  2045   Alg   4 3 0 1 6 16 20
15   Michel Stempher MI 2243   Alg   4 2 2 0 6 15 21
16   Ruud Groot  1982   Alg   4 3 0 1 6 13 14
17   Ivo de Jong MI 2223   Alg   4 2 1 1 5 19 18
18   Johan Veerman  2020   Alg   4 2 1 1 5 17 16
  Wouter Morssink  2091   Alg   4 2 1 1 5 17 16
20   Hein van Winkel  1942   Alg   4 2 1 1 5 16 16
21   Cyrille Lebon  1993   Alg   4 2 1 1 5 16 15
22   Petra Duskova  1984   Alg   4 2 1 1 5 15 13
23   Losseni Savané  2130   Alg   4 2 1 1 5 14 10
24   Roy Coster  2029   Alg   4 1 2 1 4 19 16
25   Mitchel Mensinga  2097   Alg   4 1 2 1 4 18 15
26   René Emmaneel  1902   Alg   4 1 2 1 4 18 14
27   Cees van der Vlis  2004   Alg   4 1 2 1 4 18 12
28   Leopold Sekongo MI 2213   Alg   4 1 2 1 4 17 14
29   Tom Swelsen  2026   Alg   4 1 2 1 4 17 13
30   Jacqueline Schouten MFF 2006   Alg   4 2 0 2 4 17 12
31   Christian Guerbert  2012   Alg   4 2 0 2 4 16 8
  Exuperry Mwenedata  1900   Alg   4 2 0 2 4 16 8
33   Klaas de Krijger  1900   Alg   4 1 2 1 4 15 11
  Jan-Maarten Koorn  1930   Alg   4 1 2 1 4 15 11
35   Jean-Louis Farcy  1963   Alg   4 2 0 2 4 15 10
36   Frans Groot  1915   Alg   4 2 0 2 4 14 8
37   Hans Tangelder  2034   Alg   4 1 1 2 3 18 10
38   Bert van Leijden    Alg   4 0 3 1 3 17 11
39   Boudewijn van der Veen  1949   Alg   4 1 1 2 3 17 8
40   Ton van der Ploeg  1948   Alg   4 1 1 2 3 16 9
41   Bryan Tesselaar  1908   Alg   4 1 1 2 3 16 7
42   Joël Hyron  1970   Alg   4 1 1 2 3 14 3
43   Jelle van der Eng  1900   Alg   4 1 1 2 3 12 3
44   Mick Boudens  1900   Alg   4 1 1 2 3 11 3
45   Luca Smit    Alg   4 1 1 2 3 11 2
46   Wart Verhagen  1900   Alg   4 1 1 2 3 10 6
47   Schelte Betten  1930   Alg   4 1 0 3 2 18 4
48   Nel Lindhout  1807   Alg   4 1 0 3 2 15 4
49   Gerda van der Meijden  1781   Alg   4 0 2 2 2 14 5
50   Albert Labis  1917   Alg   4 1 0 3 2 14 0
51   Menno van Delft    Alg   4 0 2 2 2 13 5
52   Puck Boudens  1923   Alg   4 1 0 3 2 13 4
53   Hans Knobbe    Alg   4 1 0 3 2 12 0
  Maram Suhl    Alg   4 1 0 3 2 12 0
55   Sander Gosselaar    Alg   4 1 0 3 2 10 0
56   Aimee ten Have    Alg   4 0 0 4 0 14 0
57   Dummy    Alg   4 0 0 4 0 13 0
58   Joke van der Meijden  1797   Alg   4 0 0 4 0 12 0
 Ronde 4 
 di 24-07-2018  Paul Sier (2186) - Willem Winter (2109) 1-1Partij
 Alexander Verkhovykh (2234) - Christian Niami (2277) 1-1Partij
 Thomy Lucien Mbongo (2319) - Wouter Wolff (2313) 1-1Partij
 Hein Meijer (2305) - Alexander Shvartsman (2419) 1-1Partij
 Ivo de Jong (2223) - NDiaga Samb (2324) 0-2Partij  
 Fidele Nimbi (2182) - Theo Tesselaar (2113) 1-1Partij
 Bassirou Ba (2326) - Exuperry Mwenedata (1900) 2-0Partij
 Christian Guerbert (2012) - Michel Stempher (2243) 0-2Partij
 Ruud Groot (1982) - Cees van der Vlis (2004) 2-0Partij
 Jacqueline Schouten (2006) - Guido Verhagen (2110) 0-2Partij
 Jean-Paul Plantin (2045) - Leopold Sekongo (2213) 2-0Partij
 Cyrille Lebon (1993) - Petra Duskova (1984) 1-1Partij
 Wouter Morssink (2091) - Hans Knobbe  2-0Partij
 Joël Hyron (1970) - Johan Veerman (2020) 0-2Partij
 Jan-Maarten Koorn (1930) - Roy Coster (2029) 1-1Partij
 Losseni Savané (2130) - Boudewijn van der Veen (1949) 2-0Partij  
 Mitchel Mensinga (2097) - Tom Swelsen (2026) 1-1Partij
 Hein van Winkel (1942) - Hans Tangelder (2034) 2-0Partij
 Jelle van der Eng (1900) - Bert van Leijden  1-1Partij
 Jean-Louis Farcy (1963) - Puck Boudens (1923) 2-0Partij
 Albert Labis (1917) - René Emmaneel (1902) 0-2Partij
 Klaas de Krijger (1900) - Schelte Betten (1930) 2-0Partij
 Frans Groot (1915) - Nel Lindhout (1807) 2-0Partij
 Ton van der Ploeg (1948) - Bryan Tesselaar (1908) 1-1Partij
 Joke van der Meijden (1797) - Mick Boudens (1900) 0-2Partij
 Maram Suhl  - Wart Verhagen (1900) 0-2Partij
 Menno van Delft  - Gerda van der Meijden (1781) 1-1Partij
 Sander Gosselaar  - Aimee ten Have  2-0Partij