HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   RotterDamsOpen ZHDB 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
  60+
  Rat. 1 - 800
  Rat. 801 - 1000
  Rat. 1001 - 1150
  Rat. 1151 - 1250
  Rat. 1251 - 1351
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Bassirou Ba GMI 2326   Alg   9 5 3 1 13 99 132
2   Anton Schotanus MF 2141   Alg   9 3 6 0 12 90 115
3   Peter van der Stap MF 2174   Alg   9 4 3 2 11 83 93
4   Mari van Ballegooijen MF 2153   Alg   9 4 2 3 10 89 81
5   Marcel Oostburg  1983   Alg   9 3 4 2 10 80 82
6   Harry Clasquin MF 2117   Alg   9 4 2 3 10 74 70
7   Pertap Malahé  2052   Alg   9 4 1 4 9 93 74
8   Harry Kolk  2117   Alg   9 1 7 1 9 76 76
9   Bonne Douma    Alg   9 2 5 2 9 71 63
10   Raphaël Martens MF 2016   Alg   9 3 2 4 8 91 64
11   Bas Baksoellah  1929   Alg   9 2 4 3 8 86 71
12   Harold Jagram  1949   Alg   9 2 4 3 8 80 69
13   Boudewijn van der Veen  1949   Alg   9 3 2 4 8 77 56
14   Dirk van Schaik Sr.  1991   Alg   9 1 6 2 8 69 53
15   Joop Briedé  1883   Alg   9 3 2 4 8 68 50
16   Hans Loots  1889   Alg   9 2 3 4 7 81 54
17   Gerrit Reitsma  1924   Alg   9 1 5 3 7 75 52
18   Henk Meester  1974   Alg   9 3 1 5 7 72 42
19   Kees Osté  1817   Alg   9 1 5 3 7 70 52
20   Oedebhaan Dihal  1884   Alg   9 2 3 4 7 63 36
21   Hedwig Callender  1784   Alg   9 3 1 5 7 52 29
22   Lucien Farzan  2025   Alg   9 1 4 4 6 72 39
23   Robby Koendjbiharie  1912   Alg   9 1 4 4 6 66 41
24   Matthijs Broek  1843   Alg   9 1 4 4 6 65 36
25   Piet Hofstee    Alg   9 2 1 6 5 65 26
26   Erick Atherley  1799   Alg   9 1 2 6 4 60 19
27   Johan Alidarso  1900   Alg   9 0 3 6 3 61 16
Bassirou BaAnton SchotanusPeter van der Stap
Mari van BallegooijenMarcel OostburgHarry Clasquin
Pertap MalaheHarry KolkBonne Douma
Raphael MartensBas BaksoellahHarold
Boudewijn van der VeenDirk van SchaikJoop Briede
Hans LootsGerrit ReitsmaHenk Meester
Kees Oste
 Ronde 9 
 za 21-07-2018  Martijn van IJzendoorn (2371) - Jean Marc Ndjofang (2325) 1-1Partij
 Jasper Daems (2191) - Macodou NDiaye (2331) 0-2Partij
 Anton van Berkel (2273) - Bart de Vos (2098) 2-0Partij
 Aleksej Domchev (2311) - Maarten Wichgers (2094) 2-0Partij
 Anton Schotanus (2141) - Thijs van den Broek (2215) 1-1Partij
 NDiaga Samb (2324) - Anastase Leclerc (2088) 2-0Partij
 Bassirou Ba (2326) - Jan van der Star (2107) 2-0Partij
 Krijn ter Braake (2137) - Francis Tholel (2089) 2-0Partij
 Martijn de Leeuw (2197) - Kees Romijn (2131) 1-1Partij
 Bart Terwel (2238) - Mari van Ballegooijen (2153) 2-0Partij
 Erik Hoogendoorn (2115) - Steven den Hollander (2166) 0-2Partij
 Andrew Tjon A Ong (2210) - Iwan Fung (1949) 2-0Partij
 Anthony Alavoine (2040) - Bé Eggens (2117) 1-1Partij
 Losseni Savané (2130) - Peter van der Stap (2174) 0-2Partij
 Thomas Wielaard (2141) - Leopold Sekongo (2213) 1-1Partij
 Raphaël Martens (2016) - Harry Clasquin (2117) 0-2Partij
 Nico Knoops (2176) - Harry Kolk (2117) 1-1Partij
 Niek Kuijvenhoven (2246) - Dylan Jongeneel (1886) 2-0Partij
 Soelinder Jagram (2009) - Nizaam Muradin  1-1Partij
 Mehmet Yöney (2126) - Melvin Dahl (1900) 1-1Partij
 Matthijs Broek (1843) - Jan van de Veen  0-2Partij
 Marlon Mangroe  - Hans Loots (1889) 2-0Partij
 Joop Briedé (1883) - Harold Jagram (1949) 1-1Partij
 Anthony Keijzer (1938) - Eddy Fuzzally  0-2Partij
 Radjendrenath Kalloe (1955) - Henk Meester (1974) 2-0Partij
 Gerrit Reitsma (1924) - Remco Korteland (1923) 0-2Partij
 Nerin Bisseswar (1820) - Aleksandra Rozhina (1900) 1-1Partij
 Kees Osté (1817) - Robert van Diggele (1872) 1-1Partij
 Dirk van Schaik Sr. (1991) - Lucien Farzan (2025) 2-0Partij
 Hedwig Callender (1784) - Wynton Meijer  2-0Partij
 Jaap van Hal (2021) - Marianna Fedorova (1900) 1-1Partij
 Oedebhaan Dihal (1884) - Piet Hofstee  2-0Partij
 Meinze Feenstra (1936) - Johan Alidarso (1900) 1-1Partij
 Roy Verveer  - Erick Atherley (1799) 1-1Partij
 Jos Eggen (2139) - Pertap Malahé (2052) 2-0
 Boudewijn van der Veen (1949) - Amoni Afonsoewa (2087) 0-2R
 Anzhelina Diachkovskaia  - Radjinder Jharap (2010) 1-1
 Bas Baksoellah (1929) - Marcel Oostburg (1983) 0-2
 Denis Karataev (1900) - Bonne Douma  0-2
 Robby Koendjbiharie (1912) - Boike Mathoera (1917) 1-1