HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   RotterDamsOpen ZHDB 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
  60+
  Rat. 1 - 800
  Rat. 801 - 1000
  Rat. 1001 - 1150
  Rat. 1151 - 1250
  Rat. 1251 - 1351
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Anzhelina Diachkovskaia    Alg   9 3 3 3 9 86 74
2   Melvin Dahl  1900   Alg   9 3 3 3 9 83 77
3   Eddy Fuzzally    Alg   9 4 1 4 9 78 65
4   Remco Korteland  1923   Alg   9 3 3 3 9 76 63
5   Marlon Mangroe    Alg   9 3 3 3 9 72 64
6   Bas Baksoellah  1929   Alg   9 2 4 3 8 86 71
7   Harold Jagram  1949   Alg   9 2 4 3 8 80 69
8   Joop Briedé  1883   Alg   9 3 2 4 8 68 50
9   Hans Loots  1889   Alg   9 2 3 4 7 81 54
10   Denis Karataev  1900   Alg   9 3 1 5 7 75 45
11   Aleksandra Rozhina  1900   Alg   9 2 3 4 7 72 46
12   Anthony Keijzer  1938   Alg   9 3 1 5 7 69 37
13   Robert van Diggele  1872   Alg   9 1 5 3 7 68 45
14   Oedebhaan Dihal  1884   Alg   9 2 3 4 7 63 36
15   Robby Koendjbiharie  1912   Alg   9 1 4 4 6 66 41
16   Matthijs Broek  1843   Alg   9 1 4 4 6 65 36
17   Marianna Fedorova  1900   Alg   9 2 2 5 6 60 34
18   Boike Mathoera  1917   Alg   9 1 3 5 5 60 27
Anzhelina Diachkovskaia
Remco KortelandBas Baksoellah
HaroldJoop BriedeHans Loots
Denis KarataevAleksandra RozhinaAnthony Keijzer
Robert van DiggeleRobby Koendjbiharie
Matthijs BroekMarianna FedorovaBoike Mathoera
 Ronde 9 
 za 21-07-2018  Martijn van IJzendoorn (2371) - Jean Marc Ndjofang (2325) 1-1Partij
 Jasper Daems (2191) - Macodou NDiaye (2331) 0-2Partij
 Anton van Berkel (2273) - Bart de Vos (2098) 2-0Partij
 Aleksej Domchev (2311) - Maarten Wichgers (2094) 2-0Partij
 Anton Schotanus (2141) - Thijs van den Broek (2215) 1-1Partij
 NDiaga Samb (2324) - Anastase Leclerc (2088) 2-0Partij
 Bassirou Ba (2326) - Jan van der Star (2107) 2-0Partij
 Krijn ter Braake (2137) - Francis Tholel (2089) 2-0Partij
 Martijn de Leeuw (2197) - Kees Romijn (2131) 1-1Partij
 Bart Terwel (2238) - Mari van Ballegooijen (2153) 2-0Partij
 Erik Hoogendoorn (2115) - Steven den Hollander (2166) 0-2Partij
 Andrew Tjon A Ong (2210) - Iwan Fung (1949) 2-0Partij
 Anthony Alavoine (2040) - Bé Eggens (2117) 1-1Partij
 Losseni Savané (2130) - Peter van der Stap (2174) 0-2Partij
 Thomas Wielaard (2141) - Leopold Sekongo (2213) 1-1Partij
 Raphaël Martens (2016) - Harry Clasquin (2117) 0-2Partij
 Nico Knoops (2176) - Harry Kolk (2117) 1-1Partij
 Niek Kuijvenhoven (2246) - Dylan Jongeneel (1886) 2-0Partij
 Soelinder Jagram (2009) - Nizaam Muradin  1-1Partij
 Mehmet Yöney (2126) - Melvin Dahl (1900) 1-1Partij
 Matthijs Broek (1843) - Jan van de Veen  0-2Partij
 Marlon Mangroe  - Hans Loots (1889) 2-0Partij
 Joop Briedé (1883) - Harold Jagram (1949) 1-1Partij
 Anthony Keijzer (1938) - Eddy Fuzzally  0-2Partij
 Radjendrenath Kalloe (1955) - Henk Meester (1974) 2-0Partij
 Gerrit Reitsma (1924) - Remco Korteland (1923) 0-2Partij
 Nerin Bisseswar (1820) - Aleksandra Rozhina (1900) 1-1Partij
 Kees Osté (1817) - Robert van Diggele (1872) 1-1Partij
 Dirk van Schaik Sr. (1991) - Lucien Farzan (2025) 2-0Partij
 Hedwig Callender (1784) - Wynton Meijer  2-0Partij
 Jaap van Hal (2021) - Marianna Fedorova (1900) 1-1Partij
 Oedebhaan Dihal (1884) - Piet Hofstee  2-0Partij
 Meinze Feenstra (1936) - Johan Alidarso (1900) 1-1Partij
 Roy Verveer  - Erick Atherley (1799) 1-1Partij
 Jos Eggen (2139) - Pertap Malahé (2052) 2-0
 Boudewijn van der Veen (1949) - Amoni Afonsoewa (2087) 0-2R
 Anzhelina Diachkovskaia  - Radjinder Jharap (2010) 1-1
 Bas Baksoellah (1929) - Marcel Oostburg (1983) 0-2
 Denis Karataev (1900) - Bonne Douma  0-2
 Robby Koendjbiharie (1912) - Boike Mathoera (1917) 1-1