HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   RotterDamsOpen ZHDB 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
  60+
  Rat. 1 - 800
  Rat. 801 - 1000
  Rat. 1001 - 1150
  Rat. 1151 - 1250
  Rat. 1251 - 1351
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Martijn van IJzendoorn GMI 2371   Alg   9 6 3 0 15 105 174
2   Macodou NDiaye GMI 2331   Alg   9 7 1 1 15 105 168
3   Aleksej Domchev GMI 2311   Alg   9 4 5 0 13 103 144
4   NDiaga Samb GMI 2324   Alg   9 4 5 0 13 101 140
5   Anton van Berkel MI 2273   Alg   9 5 3 1 13 100 134
6   Bassirou Ba GMI 2326   Alg   9 5 3 1 13 99 132
7   Jean Marc Ndjofang GMI 2325   Alg   9 5 3 1 13 97 136
8   Thijs van den Broek MI 2215   Alg   9 4 4 1 12 103 127
9   Krijn ter Braake MF 2137   Alg   9 3 6 0 12 95 119
10   Anton Schotanus MF 2141   Alg   9 3 6 0 12 90 115
11   Steven den Hollander  2166   Alg   9 5 2 2 12 86 106
12   Bart Terwel  2238   Alg   9 3 6 0 12 84 111
13   Jan van der Star  2107   Alg   9 4 3 2 11 97 107
14   Andrew Tjon A Ong MF 2210   Alg   9 4 3 2 11 95 105
15   Anastase Leclerc  2088   Alg   9 3 5 1 11 93 105
  Martijn de Leeuw  2197   Alg   9 3 5 1 11 93 105
17   Jasper Daems  2191   Alg   9 3 5 1 11 91 102
18   Maarten Wichgers  2094   Alg   9 4 3 2 11 90 98
19   Jos Eggen  2139   Alg   9 5 1 3 11 88 91
20   Kees Romijn MF 2131   Alg   9 4 3 2 11 85 94
21   Peter van der Stap MF 2174   Alg   9 4 3 2 11 83 93
22   Anthony Alavoine  2040   Alg   9 3 4 2 10 92 91
23   Erik Hoogendoorn  2115   Alg   9 3 4 2 10 91 92
24   Leopold Sekongo MI 2213   Alg   9 3 4 2 10 89 93
25   Niek Kuijvenhoven MF 2246   Alg   9 4 2 3 10 89 87
26   Mari van Ballegooijen MF 2153   Alg   9 4 2 3 10 89 81
27   Bé Eggens  2117   Alg   9 3 4 2 10 88 90
28   Thomas Wielaard  2141   Alg   9 2 6 1 10 88 89
29   Bart de Vos  2098   Alg   9 4 2 3 10 88 81
30   Amoni Afonsoewa  2087   Alg   9 4 2 3 10 88 80
31   Marcel Oostburg  1983   Alg   9 3 4 2 10 80 82
32   Harry Clasquin MF 2117   Alg   9 4 2 3 10 74 70
33   Losseni Savané  2130   Alg   9 4 1 4 9 93 84
34   Pertap Malahé  2052   Alg   9 4 1 4 9 93 74
35   Anzhelina Diachkovskaia    Alg   9 3 3 3 9 86 74
36   Iwan Fung  1949   Alg   9 2 5 2 9 85 77
37   Soelinder Jagram  2009   Alg   9 1 7 1 9 84 79
38   Nico Knoops  2176   Alg   9 2 5 2 9 84 78
39   Mehmet Yöney  2126   Alg   9 2 5 2 9 84 75
40   Francis Tholel  2089   Alg   9 4 1 4 9 84 69
41   Melvin Dahl  1900   Alg   9 3 3 3 9 83 77
42   Radjinder Jharap  2010   Alg   9 3 3 3 9 83 64
43   Nizaam Muradin    Alg   9 3 3 3 9 82 75
44   Jan van de Veen    Alg   9 3 3 3 9 81 74
45   Eddy Fuzzally    Alg   9 4 1 4 9 78 65
46   Radjendrenath Kalloe  1955   Alg   9 2 5 2 9 77 71
47   Harry Kolk  2117   Alg   9 1 7 1 9 76 76
48   Remco Korteland  1923   Alg   9 3 3 3 9 76 63
49   Marlon Mangroe    Alg   9 3 3 3 9 72 64
50   Bonne Douma    Alg   9 2 5 2 9 71 63
51   Raphaël Martens MF 2016   Alg   9 3 2 4 8 91 64
52   Bas Baksoellah  1929   Alg   9 2 4 3 8 86 71
53   Harold Jagram  1949   Alg   9 2 4 3 8 80 69
54   Dylan Jongeneel  1886   Alg   9 3 2 4 8 79 58
55   Boudewijn van der Veen  1949   Alg   9 3 2 4 8 77 56
56   Dirk van Schaik Sr.  1991   Alg   9 1 6 2 8 69 53
57   Joop Briedé  1883   Alg   9 3 2 4 8 68 50
58   Hans Loots  1889   Alg   9 2 3 4 7 81 54
59   Gerrit Reitsma  1924   Alg   9 1 5 3 7 75 52
60   Denis Karataev  1900   Alg   9 3 1 5 7 75 45
61   Aleksandra Rozhina  1900   Alg   9 2 3 4 7 72 46
62   Henk Meester  1974   Alg   9 3 1 5 7 72 42
63   Kees Osté  1817   Alg   9 1 5 3 7 70 52
64   Anthony Keijzer  1938   Alg   9 3 1 5 7 69 37
65   Robert van Diggele  1872   Alg   9 1 5 3 7 68 45
66   Nerin Bisseswar  1820   Alg   9 2 3 4 7 64 40
67   Oedebhaan Dihal  1884   Alg   9 2 3 4 7 63 36
68   Hedwig Callender  1784   Alg   9 3 1 5 7 52 29
69   Lucien Farzan  2025   Alg   9 1 4 4 6 72 39
70   Jaap van Hal  2021   Alg   9 1 4 4 6 70 37
71   Robby Koendjbiharie  1912   Alg   9 1 4 4 6 66 41
72   Matthijs Broek  1843   Alg   9 1 4 4 6 65 36
73   Marianna Fedorova  1900   Alg   9 2 2 5 6 60 34
74   Wynton Meijer    Alg   9 1 3 5 5 65 31
75   Piet Hofstee    Alg   9 2 1 6 5 65 26
76   Boike Mathoera  1917   Alg   9 1 3 5 5 60 27
77   Meinze Feenstra  1936   Alg   9 0 5 4 5 57 24
78   Erick Atherley  1799   Alg   9 1 2 6 4 60 19
79   Roy Verveer    Alg   9 0 4 5 4 57 17
80   Johan Alidarso  1900   Alg   9 0 3 6 3 61 16
Martijn van IJzendoornMacodou NDiayeAleksej Domchev
NDiaga SambAnton van BerkelBassirou Ba
JeanThijs van den BroekKrijn ter Braake
Anton SchotanusSteven den HollanderBart Terwel
Jan van der StarAndrew TjonAnastase Leclerc
Martijn de LeeuwJasper DaemsMaarten Wichgers
Jos EggenKees Romijn
 Ronde 9 
 za 21-07-2018  Martijn van IJzendoorn (2371) - Jean Marc Ndjofang (2325) 1-1Partij
 Jasper Daems (2191) - Macodou NDiaye (2331) 0-2Partij
 Anton van Berkel (2273) - Bart de Vos (2098) 2-0Partij
 Aleksej Domchev (2311) - Maarten Wichgers (2094) 2-0Partij
 Anton Schotanus (2141) - Thijs van den Broek (2215) 1-1Partij
 NDiaga Samb (2324) - Anastase Leclerc (2088) 2-0Partij
 Bassirou Ba (2326) - Jan van der Star (2107) 2-0Partij
 Krijn ter Braake (2137) - Francis Tholel (2089) 2-0Partij
 Martijn de Leeuw (2197) - Kees Romijn (2131) 1-1Partij
 Bart Terwel (2238) - Mari van Ballegooijen (2153) 2-0Partij
 Erik Hoogendoorn (2115) - Steven den Hollander (2166) 0-2Partij
 Andrew Tjon A Ong (2210) - Iwan Fung (1949) 2-0Partij
 Anthony Alavoine (2040) - Bé Eggens (2117) 1-1Partij
 Losseni Savané (2130) - Peter van der Stap (2174) 0-2Partij
 Thomas Wielaard (2141) - Leopold Sekongo (2213) 1-1Partij
 Raphaël Martens (2016) - Harry Clasquin (2117) 0-2Partij
 Nico Knoops (2176) - Harry Kolk (2117) 1-1Partij
 Niek Kuijvenhoven (2246) - Dylan Jongeneel (1886) 2-0Partij
 Soelinder Jagram (2009) - Nizaam Muradin  1-1Partij
 Mehmet Yöney (2126) - Melvin Dahl (1900) 1-1Partij
 Matthijs Broek (1843) - Jan van de Veen  0-2Partij
 Marlon Mangroe  - Hans Loots (1889) 2-0Partij
 Joop Briedé (1883) - Harold Jagram (1949) 1-1Partij
 Anthony Keijzer (1938) - Eddy Fuzzally  0-2Partij
 Radjendrenath Kalloe (1955) - Henk Meester (1974) 2-0Partij
 Gerrit Reitsma (1924) - Remco Korteland (1923) 0-2Partij
 Nerin Bisseswar (1820) - Aleksandra Rozhina (1900) 1-1Partij
 Kees Osté (1817) - Robert van Diggele (1872) 1-1Partij
 Dirk van Schaik Sr. (1991) - Lucien Farzan (2025) 2-0Partij
 Hedwig Callender (1784) - Wynton Meijer  2-0Partij
 Jaap van Hal (2021) - Marianna Fedorova (1900) 1-1Partij
 Oedebhaan Dihal (1884) - Piet Hofstee  2-0Partij
 Meinze Feenstra (1936) - Johan Alidarso (1900) 1-1Partij
 Roy Verveer  - Erick Atherley (1799) 1-1Partij
 Jos Eggen (2139) - Pertap Malahé (2052) 2-0
 Boudewijn van der Veen (1949) - Amoni Afonsoewa (2087) 0-2R
 Anzhelina Diachkovskaia  - Radjinder Jharap (2010) 1-1
 Bas Baksoellah (1929) - Marcel Oostburg (1983) 0-2
 Denis Karataev (1900) - Bonne Douma  0-2
 Robby Koendjbiharie (1912) - Boike Mathoera (1917) 1-1