HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   RotterDamsOpen ZHDB 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
  60+
  Rat. 1 - 800
  Rat. 801 - 1000
  Rat. 1001 - 1150
  Rat. 1151 - 1250
  Rat. 1251 - 1351
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Macodou NDiaye GMI 2331   Alg   2 2 0 0 4 4 8
2   Thijs van den Broek MI 2215   Alg   2 2 0 0 4 3 6
  Anton van Berkel MI 2273   Alg   2 2 0 0 4 3 6
4   Steven den Hollander  2166   Alg   2 2 0 0 4 2 4
  Losseni Savané  2130   Alg   2 2 0 0 4 2 4
  Bart de Vos  2098   Alg   2 2 0 0 4 2 4
7   Amoni Afonsoewa  2087   Alg   2 2 0 0 4 0 0
8   Andrew Tjon A Ong MF 2210   Alg   2 1 1 0 3 5 7
  Aleksej Domchev GMI 2311   Alg   2 1 1 0 3 5 7
10   Krijn ter Braake MF 2137   Alg   2 1 1 0 3 4 5
  NDiaga Samb GMI 2324   Alg   2 1 1 0 3 4 5
  Martijn van IJzendoorn GMI 2371   Alg   2 1 1 0 3 4 5
  Bassirou Ba GMI 2326   Alg   2 1 1 0 3 4 5
  Eddy Fuzzally    Alg   2 1 1 0 3 4 5
  Mehmet Yöney  2126   Alg   2 1 1 0 3 4 5
  Jan van der Star  2107   Alg   2 1 1 0 3 4 5
  Martijn de Leeuw  2197   Alg   2 1 1 0 3 4 5
  Anzhelina Diachkovskaia    Alg   2 1 1 0 3 4 5
  Anastase Leclerc  2088   Alg   2 1 1 0 3 4 5
20   Nico Knoops  2176   Alg   2 1 1 0 3 3 4
  Anton Schotanus MF 2141   Alg   2 1 1 0 3 3 4
22   Mari van Ballegooijen MF 2153   Alg   2 1 1 0 3 3 3
  Niek Kuijvenhoven MF 2246   Alg   2 1 1 0 3 3 3
  Francis Tholel  2089   Alg   2 1 1 0 3 3 3
  Harry Clasquin MF 2117   Alg   2 1 1 0 3 3 3
26   Maarten Wichgers  2094   Alg   2 1 1 0 3 2 3
  Bé Eggens  2117   Alg   2 1 1 0 3 2 3
  Thomas Wielaard  2141   Alg   2 1 1 0 3 2 3
29   Melvin Dahl  1900   Alg   2 1 0 1 2 6 4
  Leopold Sekongo MI 2213   Alg   2 1 0 1 2 6 4
  Jean Marc Ndjofang GMI 2325   Alg   2 1 0 1 2 6 4
32   Iwan Fung  1949   Alg   2 0 2 0 2 5 5
  Bas Baksoellah  1929   Alg   2 0 2 0 2 5 5
34   Jos Eggen  2139   Alg   2 1 0 1 2 5 2
  Bonne Douma    Alg   2 1 0 1 2 5 2
  Erik Hoogendoorn  2115   Alg   2 1 0 1 2 5 2
37   Nerin Bisseswar  1820   Alg   2 0 2 0 2 4 4
  Matthijs Broek  1843   Alg   2 0 2 0 2 4 4
  Jasper Daems  2191   Alg   2 0 2 0 2 4 4
  Radjendrenath Kalloe  1955   Alg   2 0 2 0 2 4 4
  Jan van de Veen    Alg   2 0 2 0 2 4 4
  Bart Terwel  2238   Alg   2 0 2 0 2 4 4
43   Pertap Malahé  2052   Alg   2 1 0 1 2 4 0
44   Harry Kolk  2117   Alg   2 0 2 0 2 3 3
  Peter van der Stap MF 2174   Alg   2 0 2 0 2 3 3
  Kees Osté  1817   Alg   2 0 2 0 2 3 3
  Wynton Meijer    Alg   2 0 2 0 2 3 3
48   Kees Romijn MF 2131   Alg   2 1 0 1 2 3 2
49   Boudewijn van der Veen  1949   Alg   2 1 0 1 2 3 0
  Radjinder Jharap  2010   Alg   2 1 0 1 2 3 0
51   Raphaël Martens MF 2016   Alg   2 1 0 1 2 2 0
  Henk Meester  1974   Alg   2 1 0 1 2 2 0
53   Aleksandra Rozhina  1900   Alg   2 0 1 1 1 6 3
  Gerrit Reitsma  1924   Alg   2 0 1 1 1 6 3
  Robby Koendjbiharie  1912   Alg   2 0 1 1 1 6 3
56   Denis Karataev  1900   Alg   2 0 1 1 1 5 2
  Robert van Diggele  1872   Alg   2 0 1 1 1 5 2
  Marlon Mangroe    Alg   2 0 1 1 1 5 2
  Harold Jagram  1949   Alg   2 0 1 1 1 5 2
60   Marcel Oostburg  1983   Alg   2 0 1 1 1 5 1
  Soelinder Jagram  2009   Alg   2 0 1 1 1 5 1
62   Hans Loots  1889   Alg   2 0 1 1 1 4 1
  Roy Verveer    Alg   2 0 1 1 1 4 1
  Boike Mathoera  1917   Alg   2 0 1 1 1 4 1
  Dirk van Schaik Sr.  1991   Alg   2 0 1 1 1 4 1
  Joop Briedé  1883   Alg   2 0 1 1 1 4 1
  Lucien Farzan  2025   Alg   2 0 1 1 1 4 1
  Anthony Alavoine  2040   Alg   2 0 1 1 1 4 1
  Nizaam Muradin    Alg   2 0 1 1 1 4 1
70   Dylan Jongeneel  1886   Alg   2 0 1 1 1 3 1
  Jaap van Hal  2021   Alg   2 0 1 1 1 3 1
  Piet Hofstee    Alg   2 0 1 1 1 3 1
  Remco Korteland  1923   Alg   2 0 1 1 1 3 1
74   Anthony Keijzer  1938   Alg   2 0 0 2 0 8 0
75   Oedebhaan Dihal  1884   Alg   2 0 0 2 0 7 0
76   Erick Atherley  1799   Alg   2 0 0 2 0 6 0
  Marianna Fedorova  1900   Alg   2 0 0 2 0 6 0
78   Hedwig Callender  1784   Alg   2 0 0 2 0 5 0
  Meinze Feenstra  1936   Alg   2 0 0 2 0 5 0
  Johan Alidarso  1900   Alg   2 0 0 2 0 5 0
Macodou NDiayeThijs van den BroekAnton van Berkel
Steven den HollanderLosseni SavaneBart de Vos
Amoni AfonsoewaAndrew TjonAleksej Domchev
Krijn ter BraakeNDiaga SambMartijn van IJzendoorn
Bassirou BaMehmet Yoney
Jan van der StarMartijn de LeeuwAnzhelina Diachkovskaia
Anastase LeclercNico Knoops
 Ronde 2 
 ma 16-07-2018  Mari van Ballegooijen (2153) - Martijn van IJzendoorn (2371) 1-1Partij
 Macodou NDiaye (2331) - Jos Eggen (2139) 2-0Partij
 Krijn ter Braake (2137) - Bassirou Ba (2326) 1-1Partij
 Jean Marc Ndjofang (2325) - Losseni Savané (2130) 0-2Partij
 Harry Clasquin (2117) - Aleksej Domchev (2311) 1-1Partij
 Anton van Berkel (2273) - Erik Hoogendoorn (2115) 2-0Partij
 Jan van der Star (2107) - NDiaga Samb (2324) 1-1Partij
 Bonne Douma  - Thijs van den Broek (2215) 0-2Partij
 Leopold Sekongo (2213) - Bart de Vos (2098) 0-2Partij
 Francis Tholel (2089) - Andrew Tjon A Ong (2210) 1-1Partij
 Anthony Alavoine (2040) - Remco Korteland (1923) 1-1Partij
 Lucien Farzan (2025) - Boike Mathoera (1917) 1-1Partij
 Marianna Fedorova (1900) - Raphaël Martens (2016) 0-2Partij
 Radjinder Jharap (2010) - Johan Alidarso (1900) 2-0Partij
 Dylan Jongeneel (1886) - Soelinder Jagram (2009) 1-1Partij
 Dirk van Schaik Sr. (1991) - Joop Briedé (1883) 1-1Partij
 Marcel Oostburg (1983) - Jaap van Hal (2021) 1-1Partij
 Erick Atherley (1799) - Henk Meester (1974) 0-2Partij
 Boudewijn van der Veen (1949) - Hedwig Callender (1784) 2-0Partij
 Hans Loots (1889) - Nizaam Muradin  1-1Partij
 Martijn de Leeuw (2197) - Anastase Leclerc (2088) 1-1Partij
 Steven den Hollander (2166) - Melvin Dahl (1900) 2-0Partij
 Niek Kuijvenhoven (2246) - Oedebhaan Dihal (1884) 2-0Partij
 Bart Terwel (2238) - Iwan Fung (1949) 1-1Partij
 Jan van de Veen  - Jasper Daems (2191) 1-1Partij
 Nico Knoops (2176) - Harold Jagram (1949) 2-0Partij
 Bas Baksoellah (1929) - Peter van der Stap (2174) 1-1Partij
 Anton Schotanus (2141) - Gerrit Reitsma (1924) 2-0Partij
 Aleksandra Rozhina (1900) - Thomas Wielaard (2141) 0-2Partij
 Mehmet Yöney (2126) - Denis Karataev (1900) 2-0Partij
 Bé Eggens (2117) - Robert van Diggele (1872) 2-0Partij
 Radjendrenath Kalloe (1955) - Harry Kolk (2117) 1-1Partij
 Wynton Meijer  - Matthijs Broek (1843) 1-1Partij
 Kees Osté (1817) - Nerin Bisseswar (1820) 1-1Partij
 Marlon Mangroe  - Eddy Fuzzally  0-2Partij
 Robby Koendjbiharie (1912) - Anzhelina Diachkovskaia  0-2Partij
 Roy Verveer  - Maarten Wichgers (2094) 0-2Partij
 Piet Hofstee  - Kees Romijn (2131) 0-2Partij
 Amoni Afonsoewa (2087) - Anthony Keijzer (1938) 2-0Partij
 Meinze Feenstra (1936) - Pertap Malahé (2052) 0-2Partij