HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   RotterDamsOpen ZHDB 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
  60+
  Rat. 1 - 800
  Rat. 801 - 1000
  Rat. 1001 - 1150
  Rat. 1151 - 1250
  Rat. 1251 - 1351
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Macodou NDiaye GMI 2331   Alg   3 3 0 0 6 12 24
2   Thijs van den Broek MI 2215   Alg   3 3 0 0 6 10 20
  Anton van Berkel MI 2273   Alg   3 3 0 0 6 10 20
4   Amoni Afonsoewa  2087   Alg   3 3 0 0 6 5 10
5   Martijn van IJzendoorn GMI 2371   Alg   3 2 1 0 5 11 17
6   Martijn de Leeuw  2197   Alg   3 2 1 0 5 10 16
7   NDiaga Samb GMI 2324   Alg   3 2 1 0 5 9 14
8   Mari van Ballegooijen MF 2153   Alg   3 2 1 0 5 9 13
9   Bassirou Ba GMI 2326   Alg   3 2 1 0 5 8 12
10   Niek Kuijvenhoven MF 2246   Alg   3 2 1 0 5 7 11
11   Steven den Hollander  2166   Alg   3 2 0 1 4 12 12
  Losseni Savané  2130   Alg   3 2 0 1 4 12 12
13   Jean Marc Ndjofang GMI 2325   Alg   3 2 0 1 4 11 14
14   Anastase Leclerc  2088   Alg   3 1 2 0 4 11 13
15   Bart de Vos  2098   Alg   3 2 0 1 4 11 10
  Jos Eggen  2139   Alg   3 2 0 1 4 11 10
17   Melvin Dahl  1900   Alg   3 2 0 1 4 10 12
18   Krijn ter Braake MF 2137   Alg   3 1 2 0 4 10 11
  Jan van der Star  2107   Alg   3 1 2 0 4 10 11
20   Nico Knoops  2176   Alg   3 1 2 0 4 9 12
21   Andrew Tjon A Ong MF 2210   Alg   3 1 2 0 4 9 11
  Aleksej Domchev GMI 2311   Alg   3 1 2 0 4 9 11
23   Pertap Malahé  2052   Alg   3 2 0 1 4 9 6
24   Anton Schotanus MF 2141   Alg   3 1 2 0 4 8 10
25   Leopold Sekongo MI 2213   Alg   3 2 0 1 4 8 8
  Raphaël Martens MF 2016   Alg   3 2 0 1 4 8 8
27   Peter van der Stap MF 2174   Alg   3 1 2 0 4 7 9
  Jasper Daems  2191   Alg   3 1 2 0 4 7 9
29   Kees Romijn MF 2131   Alg   3 2 0 1 4 7 6
30   Bart Terwel  2238   Alg   3 1 2 0 4 6 8
31   Maarten Wichgers  2094   Alg   3 1 2 0 4 6 7
32   Erik Hoogendoorn  2115   Alg   3 1 1 1 3 12 9
33   Bonne Douma    Alg   3 1 1 1 3 11 7
  Mehmet Yöney  2126   Alg   3 1 1 1 3 11 7
35   Thomas Wielaard  2141   Alg   3 1 1 1 3 10 8
36   Soelinder Jagram  2009   Alg   3 1 1 1 3 10 5
37   Radjendrenath Kalloe  1955   Alg   3 0 3 0 3 9 9
38   Eddy Fuzzally    Alg   3 1 1 1 3 9 7
39   Harold Jagram  1949   Alg   3 1 1 1 3 9 6
40   Anthony Alavoine  2040   Alg   3 1 1 1 3 9 5
  Anzhelina Diachkovskaia    Alg   3 1 1 1 3 9 5
  Bé Eggens  2117   Alg   3 1 1 1 3 9 5
43   Francis Tholel  2089   Alg   3 1 1 1 3 9 4
  Harry Clasquin MF 2117   Alg   3 1 1 1 3 9 4
  Marcel Oostburg  1983   Alg   3 1 1 1 3 9 4
46   Remco Korteland  1923   Alg   3 1 1 1 3 8 5
47   Nizaam Muradin    Alg   3 1 1 1 3 8 4
48   Matthijs Broek  1843   Alg   3 0 3 0 3 7 7
49   Dylan Jongeneel  1886   Alg   3 1 1 1 3 7 5
  Aleksandra Rozhina  1900   Alg   3 1 1 1 3 7 5
51   Bas Baksoellah  1929   Alg   3 0 2 1 2 12 8
  Jan van de Veen    Alg   3 0 2 1 2 12 8
  Iwan Fung  1949   Alg   3 0 2 1 2 12 8
54   Kees Osté  1817   Alg   3 0 2 1 2 10 4
55   Anthony Keijzer  1938   Alg   3 1 0 2 2 10 0
56   Nerin Bisseswar  1820   Alg   3 0 2 1 2 9 5
  Hans Loots  1889   Alg   3 0 2 1 2 9 5
  Gerrit Reitsma  1924   Alg   3 0 2 1 2 9 5
59   Henk Meester  1974   Alg   3 1 0 2 2 9 2
60   Jaap van Hal  2021   Alg   3 0 2 1 2 8 5
61   Wynton Meijer    Alg   3 0 2 1 2 8 4
  Harry Kolk  2117   Alg   3 0 2 1 2 8 4
63   Dirk van Schaik Sr.  1991   Alg   3 0 2 1 2 8 3
64   Boudewijn van der Veen  1949   Alg   3 1 0 2 2 8 0
  Radjinder Jharap  2010   Alg   3 1 0 2 2 8 0
  Marianna Fedorova  1900   Alg   3 1 0 2 2 8 0
67   Marlon Mangroe    Alg   3 0 2 1 2 6 3
68   Oedebhaan Dihal  1884   Alg   3 0 1 2 1 13 2
69   Robby Koendjbiharie  1912   Alg   3 0 1 2 1 10 4
70   Meinze Feenstra  1936   Alg   3 0 1 2 1 10 1
71   Joop Briedé  1883   Alg   3 0 1 2 1 9 2
72   Lucien Farzan  2025   Alg   3 0 1 2 1 9 1
73   Denis Karataev  1900   Alg   3 0 1 2 1 8 2
  Robert van Diggele  1872   Alg   3 0 1 2 1 8 2
75   Boike Mathoera  1917   Alg   3 0 1 2 1 8 1
  Roy Verveer    Alg   3 0 1 2 1 8 1
  Piet Hofstee    Alg   3 0 1 2 1 8 1
78   Erick Atherley  1799   Alg   3 0 1 2 1 7 1
79   Johan Alidarso  1900   Alg   3 0 0 3 0 7 0
  Hedwig Callender  1784   Alg   3 0 0 3 0 7 0
Macodou NDiayeThijs van den BroekAnton van Berkel
Amoni AfonsoewaMartijn van IJzendoornMartijn de Leeuw
NDiaga SambMari van BallegooijenBassirou Ba
Niek KuijvenhovenSteven den HollanderLosseni Savane
JeanAnastase LeclercBart de Vos
Jos EggenKrijn ter Braake
Jan van der StarNico Knoops
 Ronde 3 
 ma 16-07-2018  Steven den Hollander (2166) - Macodou NDiaye (2331) 0-2Partij
 Losseni Savané (2130) - Anton van Berkel (2273) 0-2Partij
 Martijn van IJzendoorn (2371) - Thomas Wielaard (2141) 2-0Partij
 Bassirou Ba (2326) - Mehmet Yöney (2126) 2-0Partij
 Aleksej Domchev (2311) - Krijn ter Braake (2137) 1-1Partij
 NDiaga Samb (2324) - Bé Eggens (2117) 2-0Partij
 Harry Clasquin (2117) - Niek Kuijvenhoven (2246) 0-2Partij
 Andrew Tjon A Ong (2210) - Jan van der Star (2107) 1-1Partij
 Anzhelina Diachkovskaia  - Martijn de Leeuw (2197) 0-2Partij
 Maarten Wichgers (2094) - Nico Knoops (2176) 1-1Partij
 Francis Tholel (2089) - Mari van Ballegooijen (2153) 0-2Partij
 Anastase Leclerc (2088) - Anton Schotanus (2141) 1-1Partij
 Eddy Fuzzally  - Jean Marc Ndjofang (2325) 0-2Partij
 Radjinder Jharap (2010) - Bart Terwel (2238) 0-2Partij
 Leopold Sekongo (2213) - Jan van de Veen  2-0Partij
 Jasper Daems (2191) - Henk Meester (1974) 2-0Partij
 Peter van der Stap (2174) - Boudewijn van der Veen (1949) 2-0Partij
 Jos Eggen (2139) - Iwan Fung (1949) 2-0Partij
 Kees Romijn (2131) - Bas Baksoellah (1929) 2-0Partij
 Harry Kolk (2117) - Melvin Dahl (1900) 0-2Partij
 Erik Hoogendoorn (2115) - Radjendrenath Kalloe (1955) 1-1Partij
 Matthijs Broek (1843) - Bonne Douma  1-1Partij
 Amoni Afonsoewa (2087) - Kees Osté (1817) 2-0Partij
 Pertap Malahé (2052) - Wynton Meijer  2-0Partij
 Raphaël Martens (2016) - Nerin Bisseswar (1820) 2-0Partij
 Oedebhaan Dihal (1884) - Marlon Mangroe  1-1Partij
 Boike Mathoera (1917) - Nizaam Muradin  0-2Partij
 Piet Hofstee  - Aleksandra Rozhina (1900) 0-2Partij
 Denis Karataev (1900) - Anthony Alavoine (2040) 0-2Partij
 Dylan Jongeneel (1886) - Lucien Farzan (2025) 2-0Partij
 Soelinder Jagram (2009) - Joop Briedé (1883) 2-0Partij
 Jaap van Hal (2021) - Dirk van Schaik Sr. (1991) 1-1Partij
 Robert van Diggele (1872) - Marcel Oostburg (1983) 0-2Partij
 Harold Jagram (1949) - Robby Koendjbiharie (1912) 2-0Partij
 Gerrit Reitsma (1924) - Hans Loots (1889) 1-1Partij
 Remco Korteland (1923) - Roy Verveer  2-0Partij
 Anthony Keijzer (1938) - Johan Alidarso (1900) 2-0Partij
 Meinze Feenstra (1936) - Erick Atherley (1799) 1-1Partij
 Hedwig Callender (1784) - Marianna Fedorova (1900) 0-2Partij
 Bart de Vos (2098) - Thijs van den Broek (2215) 0-2Partij