HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   RotterDamsOpen ZHDB 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
  60+
  Rat. 1 - 800
  Rat. 801 - 1000
  Rat. 1001 - 1150
  Rat. 1151 - 1250
  Rat. 1251 - 1351
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Anton van Berkel MI 2273   Alg   4 3 1 0 7 21 35
  Macodou NDiaye GMI 2331   Alg   4 3 1 0 7 21 35
3   Martijn van IJzendoorn GMI 2371   Alg   4 3 1 0 7 20 35
4   NDiaga Samb GMI 2324   Alg   4 3 1 0 7 18 31
5   Thijs van den Broek MI 2215   Alg   4 3 1 0 7 18 29
6   Bassirou Ba GMI 2326   Alg   4 3 1 0 7 16 27
7   Amoni Afonsoewa  2087   Alg   4 3 1 0 7 15 23
8   Andrew Tjon A Ong MF 2210   Alg   4 2 2 0 6 17 24
9   Aleksej Domchev GMI 2311   Alg   4 2 2 0 6 16 24
10   Jean Marc Ndjofang GMI 2325   Alg   4 3 0 1 6 16 22
11   Pertap Malahé  2052   Alg   4 3 0 1 6 15 16
12   Anton Schotanus MF 2141   Alg   4 2 2 0 6 14 20
13   Maarten Wichgers  2094   Alg   4 2 2 0 6 12 17
14   Martijn de Leeuw  2197   Alg   4 2 1 1 5 22 25
15   Jan van der Star  2107   Alg   4 1 3 0 5 21 24
16   Losseni Savané  2130   Alg   4 2 1 1 5 21 23
17   Mari van Ballegooijen MF 2153   Alg   4 2 1 1 5 21 21
18   Nico Knoops  2176   Alg   4 1 3 0 5 20 25
19   Anastase Leclerc  2088   Alg   4 1 3 0 5 19 22
20   Krijn ter Braake MF 2137   Alg   4 1 3 0 5 19 20
21   Bart Terwel  2238   Alg   4 1 3 0 5 17 21
22   Thomas Wielaard  2141   Alg   4 2 1 1 5 17 18
23   Anthony Alavoine  2040   Alg   4 2 1 1 5 16 15
  Erik Hoogendoorn  2115   Alg   4 2 1 1 5 16 15
25   Bé Eggens  2117   Alg   4 2 1 1 5 16 14
26   Leopold Sekongo MI 2213   Alg   4 2 1 1 5 15 17
27   Francis Tholel  2089   Alg   4 2 1 1 5 15 14
28   Niek Kuijvenhoven MF 2246   Alg   4 2 1 1 5 15 12
29   Jasper Daems  2191   Alg   4 1 3 0 5 14 16
30   Harold Jagram  1949   Alg   4 2 1 1 5 14 14
31   Anzhelina Diachkovskaia    Alg   4 2 1 1 5 13 13
32   Nizaam Muradin    Alg   4 2 1 1 5 12 11
33   Bart de Vos  2098   Alg   4 2 0 2 4 21 16
34   Jos Eggen  2139   Alg   4 2 0 2 4 20 14
  Steven den Hollander  2166   Alg   4 2 0 2 4 20 14
36   Mehmet Yöney  2126   Alg   4 1 2 1 4 19 15
37   Raphaël Martens MF 2016   Alg   4 2 0 2 4 19 14
38   Peter van der Stap MF 2174   Alg   4 1 2 1 4 17 14
  Jan van de Veen    Alg   4 1 2 1 4 17 14
40   Soelinder Jagram  2009   Alg   4 1 2 1 4 17 13
41   Melvin Dahl  1900   Alg   4 2 0 2 4 16 14
  Iwan Fung  1949   Alg   4 1 2 1 4 16 14
43   Bonne Douma    Alg   4 1 2 1 4 16 11
  Kees Osté  1817   Alg   4 1 2 1 4 16 11
45   Aleksandra Rozhina  1900   Alg   4 1 2 1 4 15 11
46   Kees Romijn MF 2131   Alg   4 2 0 2 4 14 8
47   Radjinder Jharap  2010   Alg   4 2 0 2 4 14 6
48   Nerin Bisseswar  1820   Alg   4 1 2 1 4 12 9
49   Eddy Fuzzally    Alg   4 1 1 2 3 19 11
50   Radjendrenath Kalloe  1955   Alg   4 0 3 1 3 18 13
51   Bas Baksoellah  1929   Alg   4 0 3 1 3 17 13
52   Harry Clasquin MF 2117   Alg   4 1 1 2 3 17 8
53   Dylan Jongeneel  1886   Alg   4 1 1 2 3 16 8
54   Marcel Oostburg  1983   Alg   4 1 1 2 3 16 6
55   Matthijs Broek  1843   Alg   4 0 3 1 3 15 10
  Hans Loots  1889   Alg   4 0 3 1 3 15 10
57   Dirk van Schaik Sr.  1991   Alg   4 0 3 1 3 15 8
58   Remco Korteland  1923   Alg   4 1 1 2 3 15 7
59   Anthony Keijzer  1938   Alg   4 1 1 2 3 15 5
60   Boudewijn van der Veen  1949   Alg   4 1 1 2 3 14 5
61   Harry Kolk  2117   Alg   4 0 3 1 3 13 9
62   Denis Karataev  1900   Alg   4 1 1 2 3 13 5
  Joop Briedé  1883   Alg   4 1 1 2 3 13 5
  Marianna Fedorova  1900   Alg   4 1 1 2 3 13 5
65   Marlon Mangroe    Alg   4 0 3 1 3 11 8
66   Erick Atherley  1799   Alg   4 1 1 2 3 9 4
67   Robby Koendjbiharie  1912   Alg   4 0 2 2 2 18 8
  Gerrit Reitsma  1924   Alg   4 0 2 2 2 18 8
69   Henk Meester  1974   Alg   4 1 0 3 2 17 6
70   Meinze Feenstra  1936   Alg   4 0 2 2 2 16 5
71   Wynton Meijer    Alg   4 0 2 2 2 15 5
72   Jaap van Hal  2021   Alg   4 0 2 2 2 14 6
73   Lucien Farzan  2025   Alg   4 0 2 2 2 13 3
74   Robert van Diggele  1872   Alg   4 0 2 2 2 12 4
75   Oedebhaan Dihal  1884   Alg   4 0 1 3 1 18 3
76   Boike Mathoera  1917   Alg   4 0 1 3 1 15 2
77   Piet Hofstee    Alg   4 0 1 3 1 13 1
  Roy Verveer    Alg   4 0 1 3 1 13 1
79   Hedwig Callender  1784   Alg   4 0 1 3 1 12 1
80   Johan Alidarso  1900   Alg   4 0 1 3 1 11 1
Anton van BerkelMacodou NDiayeMartijn van IJzendoorn
NDiaga SambThijs van den BroekBassirou Ba
Amoni AfonsoewaAndrew TjonAleksej Domchev
JeanPertap MalaheAnton Schotanus
Maarten WichgersMartijn de LeeuwJan van der Star
Losseni SavaneMari van BallegooijenNico Knoops
Anastase LeclercKrijn ter Braake
 Ronde 4 
 di 17-07-2018  Macodou NDiaye (2331) - Thijs van den Broek (2215) 1-1Partij
 Anton van Berkel (2273) - Amoni Afonsoewa (2087) 1-1Partij
 Martijn de Leeuw (2197) - Martijn van IJzendoorn (2371) 0-2Partij
 Mari van Ballegooijen (2153) - Bassirou Ba (2326) 0-2Partij
 Niek Kuijvenhoven (2246) - NDiaga Samb (2324) 0-2Partij
 Jean Marc Ndjofang (2325) - Jos Eggen (2139) 2-0Partij
 Kees Romijn (2131) - Aleksej Domchev (2311) 0-2Partij
 Bart Terwel (2238) - Krijn ter Braake (2137) 1-1Partij
 Losseni Savané (2130) - Leopold Sekongo (2213) 1-1Partij
 Bart de Vos (2098) - Andrew Tjon A Ong (2210) 0-2Partij
 Jan van der Star (2107) - Jasper Daems (2191) 1-1Partij
 Nico Knoops (2176) - Anastase Leclerc (2088) 1-1Partij
 Maarten Wichgers (2094) - Peter van der Stap (2174) 2-0Partij
 Pertap Malahé (2052) - Steven den Hollander (2166) 2-0Partij
 Anton Schotanus (2141) - Raphaël Martens (2016) 2-0Partij
 Melvin Dahl (1900) - Thomas Wielaard (2141) 0-2Partij
 Mehmet Yöney (2126) - Soelinder Jagram (2009) 1-1Partij
 Bé Eggens (2117) - Marcel Oostburg (1983) 2-0Partij
 Harold Jagram (1949) - Harry Clasquin (2117) 2-0Partij
 Remco Korteland (1923) - Erik Hoogendoorn (2115) 0-2Partij
 Bonne Douma  - Aleksandra Rozhina (1900) 1-1Partij
 Dylan Jongeneel (1886) - Anzhelina Diachkovskaia  0-2Partij
 Nizaam Muradin  - Radjendrenath Kalloe (1955) 2-0Partij
 Matthijs Broek (1843) - Francis Tholel (2089) 0-2Partij
 Anthony Alavoine (2040) - Eddy Fuzzally  2-0Partij
 Anthony Keijzer (1938) - Harry Kolk (2117) 1-1Partij
 Marlon Mangroe  - Bas Baksoellah (1929) 1-1Partij
 Gerrit Reitsma (1924) - Radjinder Jharap (2010) 0-2Partij
 Dirk van Schaik Sr. (1991) - Marianna Fedorova (1900) 1-1Partij
 Jaap van Hal (2021) - Jan van de Veen  0-2Partij
 Henk Meester (1974) - Kees Osté (1817) 0-2Partij
 Boudewijn van der Veen (1949) - Hans Loots (1889) 1-1Partij
 Iwan Fung (1949) - Wynton Meijer  2-0Partij
 Nerin Bisseswar (1820) - Piet Hofstee  2-0Partij
 Lucien Farzan (2025) - Robert van Diggele (1872) 1-1Partij
 Robby Koendjbiharie (1912) - Meinze Feenstra (1936) 1-1Partij
 Boike Mathoera (1917) - Erick Atherley (1799) 0-2Partij
 Denis Karataev (1900) - Oedebhaan Dihal (1884) 2-0Partij
 Joop Briedé (1883) - Roy Verveer  2-0Partij
 Johan Alidarso (1900) - Hedwig Callender (1784) 1-1Partij