HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   RotterDamsOpen ZHDB 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
  60+
  Rat. 1 - 800
  Rat. 801 - 1000
  Rat. 1001 - 1150
  Rat. 1151 - 1250
  Rat. 1251 - 1351
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Martijn van IJzendoorn GMI 2371   Alg   6 5 1 0 11 44 82
2   Macodou NDiaye GMI 2331   Alg   6 4 1 1 9 48 65
3   Thijs van den Broek MI 2215   Alg   6 3 3 0 9 46 65
4   Anton van Berkel MI 2273   Alg   6 3 3 0 9 45 65
5   Jan van der Star  2107   Alg   6 3 3 0 9 45 64
6   Bassirou Ba GMI 2326   Alg   6 3 3 0 9 44 62
7   NDiaga Samb GMI 2324   Alg   6 3 3 0 9 44 61
8   Jean Marc Ndjofang GMI 2325   Alg   6 4 1 1 9 43 63
  Andrew Tjon A Ong MF 2210   Alg   6 3 3 0 9 43 63
10   Aleksej Domchev GMI 2311   Alg   6 3 3 0 9 42 62
11   Martijn de Leeuw  2197   Alg   6 3 2 1 8 44 52
12   Anton Schotanus MF 2141   Alg   6 2 4 0 8 42 54
13   Krijn ter Braake MF 2137   Alg   6 2 4 0 8 42 51
14   Jasper Daems  2191   Alg   6 2 4 0 8 41 54
15   Anastase Leclerc  2088   Alg   6 2 4 0 8 40 50
16   Bart de Vos  2098   Alg   6 4 0 2 8 38 40
17   Pertap Malahé  2052   Alg   6 4 0 2 8 37 38
18   Maarten Wichgers  2094   Alg   6 3 2 1 8 32 37
19   Thomas Wielaard  2141   Alg   6 2 3 1 7 42 43
20   Amoni Afonsoewa  2087   Alg   6 3 1 2 7 42 35
21   Anthony Alavoine  2040   Alg   6 2 3 1 7 41 42
22   Steven den Hollander  2166   Alg   6 3 1 2 7 41 41
  Losseni Savané  2130   Alg   6 3 1 2 7 41 41
24   Bart Terwel  2238   Alg   6 1 5 0 7 40 46
25   Leopold Sekongo MI 2213   Alg   6 2 3 1 7 40 44
26   Mehmet Yöney  2126   Alg   6 2 3 1 7 40 42
27   Niek Kuijvenhoven MF 2246   Alg   6 3 1 2 7 40 37
28   Erik Hoogendoorn  2115   Alg   6 2 3 1 7 38 39
29   Anzhelina Diachkovskaia    Alg   6 3 1 2 7 38 35
30   Eddy Fuzzally    Alg   6 3 1 2 7 36 33
31   Raphaël Martens MF 2016   Alg   6 3 1 2 7 36 31
32   Nizaam Muradin    Alg   6 3 1 2 7 35 31
33   Peter van der Stap MF 2174   Alg   6 2 3 1 7 34 36
34   Kees Romijn MF 2131   Alg   6 3 1 2 7 33 31
35   Mari van Ballegooijen MF 2153   Alg   6 2 2 2 6 42 32
36   Nico Knoops  2176   Alg   6 1 4 1 6 41 40
37   Jan van de Veen    Alg   6 2 2 2 6 40 35
38   Bé Eggens  2117   Alg   6 2 2 2 6 40 34
39   Soelinder Jagram  2009   Alg   6 1 4 1 6 39 35
40   Harold Jagram  1949   Alg   6 2 2 2 6 38 33
41   Melvin Dahl  1900   Alg   6 3 0 3 6 35 30
42   Iwan Fung  1949   Alg   6 1 4 1 6 34 33
43   Dylan Jongeneel  1886   Alg   6 2 2 2 6 34 28
44   Harry Clasquin MF 2117   Alg   6 2 2 2 6 34 27
45   Marcel Oostburg  1983   Alg   6 2 2 2 6 33 27
46   Radjinder Jharap  2010   Alg   6 3 0 3 6 33 20
47   Aleksandra Rozhina  1900   Alg   6 2 2 2 6 32 25
48   Henk Meester  1974   Alg   6 3 0 3 6 31 22
49   Jos Eggen  2139   Alg   6 2 1 3 5 42 27
50   Bas Baksoellah  1929   Alg   6 1 3 2 5 39 30
51   Hans Loots  1889   Alg   6 1 3 2 5 37 27
52   Bonne Douma    Alg   6 1 3 2 5 36 24
53   Francis Tholel  2089   Alg   6 2 1 3 5 36 21
54   Kees Osté  1817   Alg   6 1 3 2 5 34 26
55   Radjendrenath Kalloe  1955   Alg   6 1 3 2 5 34 24
56   Gerrit Reitsma  1924   Alg   6 1 3 2 5 34 23
57   Boudewijn van der Veen  1949   Alg   6 2 1 3 5 34 17
58   Marlon Mangroe    Alg   6 1 3 2 5 33 23
59   Harry Kolk  2117   Alg   6 0 5 1 5 32 26
60   Denis Karataev  1900   Alg   6 2 1 3 5 31 17
61   Robert van Diggele  1872   Alg   6 1 3 2 5 29 20
62   Lucien Farzan  2025   Alg   6 1 3 2 5 29 17
63   Anthony Keijzer  1938   Alg   6 2 1 3 5 28 13
64   Joop Briedé  1883   Alg   6 2 1 3 5 28 12
65   Nerin Bisseswar  1820   Alg   6 1 2 3 4 32 14
66   Dirk van Schaik Sr.  1991   Alg   6 0 4 2 4 31 16
67   Remco Korteland  1923   Alg   6 1 2 3 4 30 13
68   Wynton Meijer    Alg   6 1 2 3 4 30 12
69   Jaap van Hal  2021   Alg   6 1 2 3 4 28 12
70   Robby Koendjbiharie  1912   Alg   6 0 3 3 3 33 15
71   Marianna Fedorova  1900   Alg   6 1 1 4 3 32 10
72   Erick Atherley  1799   Alg   6 1 1 4 3 31 8
73   Oedebhaan Dihal  1884   Alg   6 1 1 4 3 30 7
74   Matthijs Broek  1843   Alg   6 0 3 3 3 28 13
75   Boike Mathoera  1917   Alg   6 1 1 4 3 27 7
  Piet Hofstee    Alg   6 1 1 4 3 27 7
77   Hedwig Callender  1784   Alg   6 1 1 4 3 20 3
78   Meinze Feenstra  1936   Alg   6 0 2 4 2 29 6
79   Johan Alidarso  1900   Alg   6 0 1 5 1 27 3
80   Roy Verveer    Alg   6 0 1 5 1 26 3
Martijn van IJzendoornMacodou NDiayeThijs van den Broek
Anton van BerkelJan van der StarBassirou Ba
NDiaga SambJeanAndrew Tjon
Aleksej DomchevMartijn de LeeuwAnton Schotanus
Krijn ter BraakeJasper DaemsAnastase Leclerc
Bart de VosPertap MalaheMaarten Wichgers
Thomas WielaardAmoni Afonsoewa
 Ronde 6 
 do 19-07-2018  Martijn van IJzendoorn (2371) - Macodou NDiaye (2331) 2-0Partij
 Thijs van den Broek (2215) - Jean Marc Ndjofang (2325) 1-1Partij
 Bassirou Ba (2326) - Andrew Tjon A Ong (2210) 1-1Partij
 Jan van der Star (2107) - Amoni Afonsoewa (2087) 2-0Partij
 Anastase Leclerc (2088) - Jasper Daems (2191) 1-1Partij
 Aleksej Domchev (2311) - Niek Kuijvenhoven (2246) 2-0Partij
 Krijn ter Braake (2137) - Anton Schotanus (2141) 1-1Partij
 Marlon Mangroe  - Martijn de Leeuw (2197) 0-2Partij
 Mari van Ballegooijen (2153) - Maarten Wichgers (2094) 0-2Partij
 Bart de Vos (2098) - Harold Jagram (1949) 2-0Partij
 Jan van de Veen  - Pertap Malahé (2052) 0-2Partij
 Raphaël Martens (2016) - Bart Terwel (2238) 1-1Partij
 Steven den Hollander (2166) - Leopold Sekongo (2213) 1-1Partij
 Thomas Wielaard (2141) - Mehmet Yöney (2126) 1-1Partij
 Erik Hoogendoorn (2115) - Anthony Alavoine (2040) 1-1Partij
 Bonne Douma  - Losseni Savané (2130) 0-2Partij
 Dylan Jongeneel (1886) - Nico Knoops (2176) 1-1Partij
 Jos Eggen (2139) - Nizaam Muradin  0-2Partij
 Hans Loots (1889) - Peter van der Stap (2174) 0-2Partij
 Soelinder Jagram (2009) - Harry Clasquin (2117) 1-1Partij
 Eddy Fuzzally  - Boudewijn van der Veen (1949) 2-0Partij
 Anzhelina Diachkovskaia  - Bas Baksoellah (1929) 2-0Partij
 Bé Eggens (2117) - Iwan Fung (1949) 1-1Partij
 Melvin Dahl (1900) - Piet Hofstee  2-0Partij
 Harry Kolk (2117) - Kees Osté (1817) 1-1Partij
 Aleksandra Rozhina (1900) - Wynton Meijer  2-0Partij
 Radjinder Jharap (2010) - Dirk van Schaik Sr. (1991) 2-0Partij
 Henk Meester (1974) - Nerin Bisseswar (1820) 2-0Partij
 Marcel Oostburg (1983) - Remco Korteland (1923) 2-0Partij
 Meinze Feenstra (1936) - Radjendrenath Kalloe (1955) 0-2Partij
 Hedwig Callender (1784) - Gerrit Reitsma (1924) 0-2Partij
 Erick Atherley (1799) - Denis Karataev (1900) 0-2Partij
 Matthijs Broek (1843) - Robert van Diggele (1872) 0-2Partij
 Marianna Fedorova (1900) - Lucien Farzan (2025) 0-2Partij
 Joop Briedé (1883) - Oedebhaan Dihal (1884) 2-0Partij
 Robby Koendjbiharie (1912) - Anthony Keijzer (1938) 0-2Partij
 Jaap van Hal (2021) - Johan Alidarso (1900) 2-0Partij
 Boike Mathoera (1917) - Roy Verveer  2-0Partij
 Kees Romijn (2131) - Francis Tholel (2089) 2-0
 NDiaga Samb (2324) - Anton van Berkel (2273) 1-1