HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Internationaal Toernooi Lublin 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Radjendrenath Kalloe  1946   Alg   9 6 3 0 15 82 96
2   Radjinder Jharap  2023   Alg   9 5 4 0 14 86 101
3   Marcin Wocial  1999   Alg   9 5 4 0 14 82 96
4   Jozef Bajdak  1929   Alg   9 5 3 1 13 84 99
5   Petra Duskova  1978   Alg   9 6 1 2 13 81 95
6   Bert Begeman  2009   Alg   9 5 3 1 13 76 91
7   Leszek Stefanek  1960   Alg   9 5 3 1 13 75 89
8   Roman Lickiewicz  1904   Alg   9 5 3 1 13 74 88
9   Tomasz Kuziel    Alg   9 5 2 2 12 78 93
10   Jozef Tolwinski  1921   Alg   9 4 4 1 12 74 87
11   Jan T. Terpstra  1890   Alg   9 6 0 3 12 71 86
12   Grygorii Saienko  1886   Alg   9 5 2 2 12 68 83
13   Zenon Sitarz  1900   Alg   9 4 3 2 11 77 92
14   Ryszard Romaszewski  1997   Alg   9 5 1 3 11 76 90
15   Martin Plesnivy  1862   Alg   9 4 3 2 11 70 84
16   Wojciech Wozniak  1897   Alg   9 4 3 2 11 70 83
17   Michal Czarski  1900   Alg   9 4 3 2 11 69 81
18   Mateusz Hanasiewicz    Alg   9 5 1 3 11 68 81
19   Michal Vitek  1900   Alg   9 5 0 4 10 71 85
20   Antoni Ignatowski  1900   Alg   9 3 4 2 10 70 84
21   Zuzanna Bosak  1972   Alg   9 4 2 3 10 69 82
22   Leszek Zygowski    Alg   9 4 2 3 10 68 82
23   Kinga Krzych    Alg   9 3 4 2 10 67 78
24   Ryszard Czeslaw Rewolinski  1921   Alg   9 4 2 3 10 66 78
25   Boguslaw Mojzych  1900   Alg   9 4 2 3 10 64 77
26   Robert Sobczyk  1870   Alg   9 4 2 3 10 62 75
27   Leslaw Kozik    Alg   9 5 0 4 10 61 74
28   Petronela Dapkiewicz    Alg   9 4 2 3 10 60 72
29   Nicholas Novelle  1888   Alg   9 4 1 4 9 80 93
30   Jan Biskupski  1910   Alg   9 3 3 3 9 77 92
31   Bernard Olejnik    Alg   9 2 5 2 9 73 86
32   Krzysztof Kusowski    Alg   9 4 1 4 9 69 84
33   Stanislaw Bialas    Alg   9 4 1 4 9 65 78
34   Stanislaw Sroka  1900   Alg   9 4 1 4 9 63 77
35   Filip Kalmuk    Alg   9 4 1 4 9 63 77
36   Janusz Zydek    Alg   9 4 1 4 9 63 74
37   Jan Plachta    Alg   9 4 1 4 9 62 75
38   Stanislaw Raczek    Alg   9 3 3 3 9 60 73
39   Antoni Lewek    Alg   9 4 0 5 8 63 76
40   Stanislaw Niecko    Alg   9 2 4 3 8 60 73
41   Halina Jasinska    Alg   9 2 4 3 8 58 68
42   Antoni Niewinski    Alg   9 3 2 4 8 57 70
43   Jerzy Masko    Alg   9 4 0 5 8 55 66
44   Sofia Iljinskaja  1950   Alg   9 2 4 3 8 55 66
45   Jolanta Wozniak  1900   Alg   9 2 4 3 8 55 66
46   Teresa Krzyzaniak    Alg   9 3 2 4 8 53 63
47   Edward Wojcik    Alg   9 2 3 4 7 66 78
48   Ryszard Jedrzejewski    Alg   9 2 3 4 7 58 69
  Stanislaw Kwitowski    Alg   9 3 1 5 7 58 68
50   Jakub Olejnik    Alg   9 2 3 4 7 57 67
51   Wieslaw Magalski    Alg   9 3 1 5 7 54 67
52   Radovan Pycha    Alg   9 3 1 5 7 54 63
53   Andrzej Szczakowski    Alg   9 3 1 5 7 53 63
54   Marek Andrzej Kaleta    Alg   9 2 3 4 7 53 63
55   Miroslaw Duda    Alg   9 2 2 5 6 55 67
56   Lidia Potrykus    Alg   9 2 2 5 6 53 63
57   Ewa Wojcik    Alg   9 1 4 4 6 50 61
58   Ryszard Pastor    Alg   9 2 2 5 6 45 54
59   Henryka Szalecka  1900   Alg   9 2 2 5 6 44 52
60   Michal Jurewicz    Alg   9 2 2 5 6 43 52
61   Wiktoria Giec  1900   Alg   9 2 2 5 6 39 50
62   Grazyna Olejnik    Alg   9 1 3 5 5 42 54
63   Pawel Wojciechowski    Alg   9 1 2 6 4 47 58
64   Anna Malolepsza    Alg   9 0 4 5 4 44 55
65   Stanislawa Kaluzna    Alg   9 1 2 6 4 41 52
66   Valent Zdrahalova    Alg   9 1 1 7 3 43 51
 Ronde 9 
 do 03-05-2018  Jan T. Terpstra (1890) - Michal Vitek (1900) 2-0Partij
 Anna Malolepsza  - Stanislawa Kaluzna  1-1
 Michal Jurewicz  - Valent Zdrahalova  2-0
 Wiktoria Giec (1900) - Pawel Wojciechowski  2-0
 Ewa Wojcik  - Lidia Potrykus  1-1
 Wieslaw Magalski  - Grazyna Olejnik  2-0
 Henryka Szalecka (1900) - Marek Andrzej Kaleta  1-1
 Ryszard Jedrzejewski  - Jakub Olejnik  1-1
 Miroslaw Duda  - Jerzy Masko  0-2
 Ryszard Pastor  - Sofia Iljinskaja (1950) 0-2
 Andrzej Szczakowski  - Antoni Niewinski  0-2
 Radovan Pycha  - Stanislaw Bialas  0-2
 Janusz Zydek  - Stanislaw Kwitowski  2-0
 Halina Jasinska  - Stanislaw Niecko  1-1
 Edward Wojcik  - Stanislaw Sroka (1900) 0-2
 Jan Plachta  - Jolanta Wozniak (1900) 1-1
 Teresa Krzyzaniak  - Leszek Zygowski  0-2
 Antoni Lewek  - Leslaw Kozik  0-2
 Jan Biskupski (1910) - Stanislaw Raczek  1-1
 Ryszard Czeslaw Rewolinski (1921) - Krzysztof Kusowski  2-0
 Mateusz Hanasiewicz  - Bernard Olejnik  2-0
 Kinga Krzych  - Robert Sobczyk (1870) 1-1
 Antoni Ignatowski (1900) - Petronela Dapkiewicz  1-1
 Michal Czarski (1900) - Filip Kalmuk  2-0
 Grygorii Saienko (1886) - Nicholas Novelle (1888) 2-0
 Petra Duskova (1978) - Zuzanna Bosak (1972) 2-0
 Zenon Sitarz (1900) - Wojciech Wozniak (1897) 1-1
 Boguslaw Mojzych (1900) - Jozef Tolwinski (1921) 0-2
 Bert Begeman (2009) - Ryszard Romaszewski (1997) 2-0
 Marcin Wocial (1999) - Martin Plesnivy (1862) 2-0
 Leszek Stefanek (1960) - Roman Lickiewicz (1904) 1-1
 Tomasz Kuziel  - Radjinder Jharap (2023) 0-2
 Radjendrenath Kalloe (1946) - Jozef Bajdak (1929) 2-0