HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Bashkortostan Open 2004

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Yuriy Anikeev MI 2292   Alg   9 6 3 0 15 74 88
2   Andrej Kalmakov GMI 2358   Alg   9 5 4 0 14 74 89
3   Vladimir Milshin GMI 2365   Alg   9 3 6 0 12 78 93
4   Rim Ishmetov MF 2187   Alg   9 3 5 1 11 73 87
5   Igor Kirzner GMI 2299   Alg   9 3 5 1 11 72 87
6   Fidan Ishmuratov  2125   Alg   9 4 3 2 11 71 85
  Denis Borkow  2244   Alg   9 2 7 0 11 71 85
8   Oleg Shapunov    Alg   9 3 5 1 11 70 85
9   Tamara Tansykkuzhina  2166   Alg   9 3 5 1 11 65 76
10   Irik Gatiatyllin    Alg   9 4 2 3 10 73 88
11   Darya Tkachenko  2155   Alg   9 3 4 2 10 72 87
12   Rinat Ishimbaev MI 2228   Alg   9 4 2 3 10 70 85
13   Ilya Tokmakov  2150   Alg   9 2 6 1 10 68 80
14   Vladimir Barashkov    Alg   9 5 0 4 10 65 80
15   Ainur Shaibakov    Alg   9 4 2 3 10 59 70
16   Janis Safin    Alg   9 3 3 3 9 62 76
17   Rustam Shayahmetov    Alg   9 3 2 4 8 66 77
18   Mars Fayzutdinov    Alg   9 1 6 2 8 63 74
  Ildar Kanafeev  2074   Alg   9 0 8 1 8 63 74
20   Glib Ushakov  2056   Alg   9 2 4 3 8 59 69
21   Denis Mubarakshin    Alg   9 3 2 4 8 55 66
22   Pavel Chirkov  2089   Alg   9 2 4 3 8 54 69
23   Nail Muhametjyanov    Alg   9 3 2 4 8 52 62
24   Ilgiz Kutlugildinov    Alg   9 2 3 4 7 64 76
25   Damir Khalisov    Alg   9 3 1 5 7 60 71
26   Artur Sagadeev    Alg   9 2 3 4 7 54 68
27   Maksim Milshin    Alg   9 1 5 3 7 50 61
28   Rafael Munirov    Alg   9 2 2 5 6 52 63
29   Rustam Davletov    Alg   9 1 2 6 4 54 64
30   Dummy    Alg   9 0 0 9 0 51 60
 Ronde 9 
 do 29-01-2004  Rafael Munirov  - Maksim Milshin  1-1
 Pavel Chirkov (2089) - Nail Muhametjyanov  1-1
 Denis Mubarakshin  - Rustam Davletov  2-0
 Mars Fayzutdinov  - Artur Sagadeev  1-1
 Ilgiz Kutlugildinov  - Janis Safin  0-2
 Ainur Shaibakov  - Ildar Kanafeev (2074) 2-0
 Vladimir Barashkov  - Glib Ushakov (2056) 2-0
 Rinat Ishimbaev (2228) - Damir Khalisov  2-0
 Darya Tkachenko (2155) - Ilya Tokmakov (2150) 1-1
 Tamara Tansykkuzhina (2166) - Irik Gatiatyllin  2-0
 Denis Borkow (2244) - Oleg Shapunov  1-1
 Vladimir Milshin (2365) - Fidan Ishmuratov (2125) 1-1
 Rim Ishmetov (2187) - Andrej Kalmakov (2358) 1-1
 Yuriy Anikeev (2292) - Igor Kirzner (2299) 1-1