HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Golden Prague 2004

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Mark Deurloo  2240   Alg   7 5 1 1 11 53 60
2   Anatoly Petukhov  2231   Alg   7 4 3 0 11 52 54
3   Konstantin Aleksejev MF 2272   Alg   7 3 4 0 10 53 59
4   Sergei Fadeev  2051   Alg   7 3 3 1 9 47 54
5   Johannes Lemstra  2093   Alg   7 3 3 1 9 46 48
6   Evgeni Gurkov  2162   Alg   7 3 3 1 9 43 49
7   Valery Kudriavcev  2207   Alg   7 3 2 2 8 53 60
8   Vaclav Krista MI 2144   Alg   7 2 4 1 8 48 53
  Erwin Heslinga  2120   Alg   7 3 2 2 8 48 51
10   Gerben de Wit    Alg   7 2 4 1 8 43 46
11   Mark Sanders  2026   Alg   7 2 3 2 7 51 57
12   Jaap Vink    Alg   7 2 3 2 7 50 55
13   Marcel Monteba  2205   Alg   7 2 3 2 7 49 55
  Jiri Sysel  2228   Alg   7 3 1 3 7 49 52
15   Batjargal Baldangotov  2150   Alg   7 2 3 2 7 48 51
16   Harry de Waard  2121   Alg   7 2 3 2 7 46 48
17   Vaclav Marek  1962   Alg   7 0 7 0 7 43 48
  Hendrik Veenstra    Alg   7 1 5 1 7 43 48
19   Frans Elzenga  1938   Alg   7 2 3 2 7 42 45
20   Ivo Kristek  2047   Alg   7 2 2 3 6 44 47
21   Gerard Zijlema  1978   Alg   7 1 4 2 6 41 44
22   Fabian Snijder  2029   Alg   7 2 2 3 6 39 41
23   Jaroslav Novotny  2024   Alg   7 1 4 2 6 38 41
24   Martin Opletal  1946   Alg   7 1 3 3 5 41 44
25   Yan Voloshin    Alg   7 0 5 2 5 40 42
26   Pavel Truhlar    Alg   7 0 3 4 3 37 39
27   Joep Besteman    Alg   7 1 1 5 3 35 37
28   Jan T. Terpstra  1901   Alg   7 0 2 5 2 41 44
 Ronde 7 
 za 19-06-2004  Yan Voloshin  - Jan T. Terpstra (1901) 1-1Partij
 Pavel Truhlar  - Fabian Snijder (2029) 0-2Partij
 Gerard Zijlema (1978) - Jaroslav Novotny (2024) 1-1Partij
 Martin Opletal (1946) - Frans Elzenga (1938) 0-2Partij
 Harry de Waard (2121) - Hendrik Veenstra  1-1Partij
 Joep Besteman  - Batjargal Baldangotov (2150) 0-2Partij
 Mark Sanders (2026) - Vaclav Marek (1962) 1-1Partij
 Ivo Kristek (2047) - Gerben de Wit  0-2Partij
 Evgeni Gurkov (2162) - Marcel Monteba (2205) 2-0Partij
 Jaap Vink  - Johannes Lemstra (2093) 0-2Partij
 Jiri Sysel (2228) - Sergei Fadeev (2051) 0-2Partij
 Konstantin Aleksejev (2272) - Vaclav Krista (2144) 1-1Partij
 Anatoly Petukhov (2231) - Valery Kudriavcev (2207) 2-0Partij
 Mark Deurloo (2240) - Erwin Heslinga (2120) 2-0Partij