HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Bunscote Open Boboli Bunschoten 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Rat. 1300 - 1999
  Rat. 1100 - 1299
  Rat. 900 - 1099
  Rat. 0 - 899
 Andere
 jaren
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Alexander Shvartsman GMI 2419   Alg   7 4 3 0 11   1251.14     1588  
2   Jean Marc Ndjofang GMI 2325   Alg   7 3 4 0 10   1323.57     1467  
3   Macodou NDiaye GMI 2331   Alg   7 4 2 1 10   1322.14     1469  
4   Michiel Kroesbergen MI 2304   Alg   7 4 2 1 10   1273.29     1439  
5   Aleksej Domchev GMI 2311   Alg   7 3 4 0 10   1273.00     1439  
6   Maarten Linssen MF 2191   Alg   7 3 4 0 10   1228.57     1303  
7   Bhiem Ramdien MF 2251   Alg   7 4 2 1 10   1209.00     1372  
8   Peter van der Stap MF 2174   Alg   7 3 4 0 10   1096.86     1336  
9   NDiaga Samb GMI 2324   Alg   7 3 3 1 9   1302.14     1471  
10   Bassirou Ba GMI 2326   Alg   7 2 5 0 9   1216.71     1460  
Alexander ShvartsmanJeanMacodou NDiaye
Michiel KroesbergenAleksej DomchevMaarten Linssen
Bhiem RamdienPeter van der StapNDiaga Samb
Bassirou Ba
 Ronde 7 
 vr 13-07-2018  Macodou NDiaye (2331) - Alexander Shvartsman (2419) 1-1Partij
 Jean Marc Ndjofang (2325) - Michiel Kroesbergen (2304) 1-1Partij
 NDiaga Samb (2324) - Aleksej Domchev (2311) 1-1Partij
 Bassirou Ba (2326) - Arie de Bruijn (2099) 1-1Partij
 Erik van de Weerdhof (2149) - Bhiem Ramdien (2251) 0-2Partij
 Jan van de Veen  - Peter van der Stap (2174) 0-2Partij
 Marianna Fedorova (1900) - Maarten Linssen (2191) 0-2Partij
 Bram Cysouw  - Losseni Savané (2130) 0-2Partij
 Peter Frans Koops (2016) - Krijn ter Braake (2137) 1-1Partij
 Cor Westerveld (2069) - Petra Duskova (1984) 2-0Partij
 Maurice Koopmanschap (1907) - Roep Bhawanibhiek (2092) 1-1Partij
 Radjinder Jharap (2010) - Boudewijn van der Veen (1949) 2-0Partij
 Denis Karataev (1900) - Jan Drijver (1628) 2-0Partij
 Soender Kalpoe (2048) - Frits Stuger (1906) 1-1Partij
 Anzhelina Diachkovskaia  - Wim Martin (2001) 0-2Partij
 Hans van Berkel Sr. (1977) - Frans Poorter (1917) 2-0Partij
 Ad Vreeswijk (1838) - Jacques Brouns (1981) 1-1Partij
 Jaap van Hierden Sr. (1944) - Prem Goelap  1-1Partij
 Jaap Langerak (1900) - Herman van Westerloo (2113) 0-2Partij
 Sjaam Biekram (1960) - Ramon Ramkisoen (1903) 1-1Partij
 Ricardo Bona (1905) - Anne Wouda (1897) 2-0Partij
 Aleksandra Rozhina (1900) - Matthijs Broek (1843) 1-1Partij
 Joop Briedé (1883) - Hans Luchies (1916) 2-0Partij
 Hans Loots (1889) - Ratan Ganeshie (1858) 0-2Partij
 Soenarmin Saib (1881) - Harry Vredeveldt (1846) 0-2Partij
 Gerrit Alink (1901) - Huib Poort (1900) 1-1Partij
 Wim van de Berg  - Lammert Korlaar (1900) 0-2Partij
 René Runhaar (1879) - Henk Jonker (2001) 1-1R