HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Bunscote Open Boboli Bunschoten 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Rat. 1300 - 1999
  Rat. 1100 - 1299
  Rat. 900 - 1099
  Rat. 0 - 899
 Andere
 jaren
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Cor Westerveld  2069   Alg   7 4 1 2 9   1197.43     1179  
2   Losseni Savané  2130   Alg   7 3 3 1 9   1134.43     1268  
3   Arie de Bruijn  2099   Alg   7 3 3 1 9   1068.86     1229  
4   Radjinder Jharap  2010   Alg   7 4 0 3 8   1214.29     1154  
5   Peter Frans Koops  2016   Alg   7 3 2 2 8   1213.14     1136  
6   Jan van de Veen    Alg   7 3 2 2 8   1196.71     1152  
7   Erik van de Weerdhof MF 2149   Alg   7 3 2 2 8   1180.71     1268  
8   Krijn ter Braake MF 2137   Alg   7 2 4 1 8   1023.14     1281  
9   Roep Bhawanibhiek MF 2092   Alg   7 2 3 2 7   1054.86     1197  
10   Herman van Westerloo MF 2113   Alg   7 3 1 3 7   978.43     1183  
Cor WesterveldLosseni Savane
Radjinder JharapPeterJan van de Veen
Erik van de WeerdhofKrijn ter BraakeRoep Bhawanibhiek
Herman van Westerloo
 Ronde 7 
 vr 13-07-2018  Macodou NDiaye (2331) - Alexander Shvartsman (2419) 1-1Partij
 Jean Marc Ndjofang (2325) - Michiel Kroesbergen (2304) 1-1Partij
 NDiaga Samb (2324) - Aleksej Domchev (2311) 1-1Partij
 Bassirou Ba (2326) - Arie de Bruijn (2099) 1-1Partij
 Erik van de Weerdhof (2149) - Bhiem Ramdien (2251) 0-2Partij
 Jan van de Veen  - Peter van der Stap (2174) 0-2Partij
 Marianna Fedorova (1900) - Maarten Linssen (2191) 0-2Partij
 Bram Cysouw  - Losseni Savané (2130) 0-2Partij
 Peter Frans Koops (2016) - Krijn ter Braake (2137) 1-1Partij
 Cor Westerveld (2069) - Petra Duskova (1984) 2-0Partij
 Maurice Koopmanschap (1907) - Roep Bhawanibhiek (2092) 1-1Partij
 Radjinder Jharap (2010) - Boudewijn van der Veen (1949) 2-0Partij
 Denis Karataev (1900) - Jan Drijver (1628) 2-0Partij
 Soender Kalpoe (2048) - Frits Stuger (1906) 1-1Partij
 Angelina Djachkovskaja  - Wim Martin (2001) 0-2Partij
 Hans van Berkel Sr. (1977) - Frans Poorter (1917) 2-0Partij
 Ad Vreeswijk (1838) - Jacques Brouns (1981) 1-1Partij
 Jaap van Hierden Sr. (1944) - Prem Goelap  1-1Partij
 Jaap Langerak (1900) - Herman van Westerloo (2113) 0-2Partij
 Sjaam Biekram (1960) - Ramon Ramkisoen (1903) 1-1Partij
 Ricardo Bona (1905) - Anne Wouda (1897) 2-0Partij
 Aleksandra Rozhina (1900) - Matthijs Broek (1843) 1-1Partij
 Joop Briedé (1883) - Hans Luchies (1916) 2-0Partij
 Hans Loots (1889) - Ratan Ganeshie (1858) 0-2Partij
 Soenarmin Saib (1881) - Harry Vredeveldt (1846) 0-2Partij
 Gerrit Alink (1901) - Huib Poort (1900) 1-1Partij
 Wim van de Berg  - Lammert Korlaar (1900) 0-2Partij
 René Runhaar (1879) - Henk Jonker (2001) 1-1R