HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Bunscote Open Boboli Bunschoten 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Rat. 1300 - 1999
  Rat. 1100 - 1299
  Rat. 900 - 1099
  Rat. 0 - 899
 Andere
 jaren
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Bram Cysouw    Alg   7 3 2 2 8   1157.00     982  
2   Maurice Koopmanschap  1907   Alg   7 3 2 2 8   1122.29     1030  
3   Wim Martin  2001   Alg   7 3 2 2 8   1101.00     1071  
4   Marianna Fedorova  1900   Alg   7 4 0 3 8   1048.00     1000  
5   Hans van Berkel Sr.  1977   Alg   7 3 2 2 8   1011.71     1061  
6   Denis Karataev  1900   Alg   7 2 4 1 8   948.00     1000  
7   Jaap van Hierden Sr.  1944   Alg   7 3 1 3 7   1076.00     1032  
8   Frits Stuger  1906   Alg   7 2 3 2 7   1053.29     966  
9   Petra Duskova  1984   Alg   7 3 1 3 7   1038.29     1043  
10   Soender Kalpoe  2048   Alg   7 1 5 1 7   1022.71     1084  
11   Henk Jonker  2001   Alg   7 2 3 2 7   1007.86     1085  
12   Ricardo Bona  1905   Alg   7 2 3 2 7   1004.43     1011  
13   Jacques Brouns  1981   Alg   7 2 3 2 7   906.86     1055  
14   Boudewijn van der Veen  1949   Alg   7 1 4 2 6   1135.43     1015  
15   Anzhelina Diachkovskaia    Alg   7 1 4 2 6   1069.71     1000  
16   Frans Poorter  1917   Alg   7 1 4 2 6   1060.57     962  
17   Sjaam Biekram  1960   Alg   7 1 4 2 6   1015.71     1031  
18   Joop Briedé  1883   Alg   7 3 0 4 6   1013.00     904  
19   Ratan Ganeshie  1858   Alg   7 2 2 3 6   1011.00     921  
20   Ramon Ramkisoen  1903   Alg   7 2 2 3 6   1001.57     908  
21   Jaap Langerak  1900   Alg   7 2 1 4 5   1085.00     923  
22   Aleksandra Rozhina  1900   Alg   7 1 3 3 5   964.43     1000  
23   Hans Luchies  1916   Alg   7 2 0 5 4   913.14     933  
Maurice KoopmanschapWim Martin
Marianna FedorovaDenis Karataev
Frits StugerPetra Duskova
Soender KalpoeHenk JonkerRicardo Bona
Jacques BrounsBoudewijn van der VeenAnzhelina Diachkovskaia
Frans PoorterSjaam BiekramJoop Briede
Ratan Ganeshie
 Ronde 7 
 vr 13-07-2018  Macodou NDiaye (2331) - Alexander Shvartsman (2419) 1-1Partij
 Jean Marc Ndjofang (2325) - Michiel Kroesbergen (2304) 1-1Partij
 NDiaga Samb (2324) - Aleksej Domchev (2311) 1-1Partij
 Bassirou Ba (2326) - Arie de Bruijn (2099) 1-1Partij
 Erik van de Weerdhof (2149) - Bhiem Ramdien (2251) 0-2Partij
 Jan van de Veen  - Peter van der Stap (2174) 0-2Partij
 Marianna Fedorova (1900) - Maarten Linssen (2191) 0-2Partij
 Bram Cysouw  - Losseni Savané (2130) 0-2Partij
 Peter Frans Koops (2016) - Krijn ter Braake (2137) 1-1Partij
 Cor Westerveld (2069) - Petra Duskova (1984) 2-0Partij
 Maurice Koopmanschap (1907) - Roep Bhawanibhiek (2092) 1-1Partij
 Radjinder Jharap (2010) - Boudewijn van der Veen (1949) 2-0Partij
 Denis Karataev (1900) - Jan Drijver (1628) 2-0Partij
 Soender Kalpoe (2048) - Frits Stuger (1906) 1-1Partij
 Anzhelina Diachkovskaia  - Wim Martin (2001) 0-2Partij
 Hans van Berkel Sr. (1977) - Frans Poorter (1917) 2-0Partij
 Ad Vreeswijk (1838) - Jacques Brouns (1981) 1-1Partij
 Jaap van Hierden Sr. (1944) - Prem Goelap  1-1Partij
 Jaap Langerak (1900) - Herman van Westerloo (2113) 0-2Partij
 Sjaam Biekram (1960) - Ramon Ramkisoen (1903) 1-1Partij
 Ricardo Bona (1905) - Anne Wouda (1897) 2-0Partij
 Aleksandra Rozhina (1900) - Matthijs Broek (1843) 1-1Partij
 Joop Briedé (1883) - Hans Luchies (1916) 2-0Partij
 Hans Loots (1889) - Ratan Ganeshie (1858) 0-2Partij
 Soenarmin Saib (1881) - Harry Vredeveldt (1846) 0-2Partij
 Gerrit Alink (1901) - Huib Poort (1900) 1-1Partij
 Wim van de Berg  - Lammert Korlaar (1900) 0-2Partij
 René Runhaar (1879) - Henk Jonker (2001) 1-1R