HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Bunscote Open Boboli Bunschoten 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Rat. 1300 - 1999
  Rat. 1100 - 1299
  Rat. 900 - 1099
  Rat. 0 - 899
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Radjinder Jharap  2010   Alg   3 3 0 0 6   1152.67     1154  
2   NDiaga Samb GMI 2324   Alg   3 3 0 0 6   1115.33     1471  
3   Michiel Kroesbergen MI 2304   Alg   3 3 0 0 6   1109.00     1439  
4   Jean Marc Ndjofang GMI 2325   Alg   3 2 1 0 5   1177.00     1467  
5   Bhiem Ramdien MF 2251   Alg   3 2 1 0 5   1167.67     1372  
6   Aleksej Domchev GMI 2311   Alg   3 2 1 0 5   1116.67     1439  
7   Alexander Shvartsman GMI 2419   Alg   3 2 1 0 5   1065.67     1588  
8   Maarten Linssen MF 2191   Alg   3 1 2 0 4   1297.67     1303  
9   Bassirou Ba GMI 2326   Alg   3 1 2 0 4   1235.00     1460  
10   Peter Frans Koops  2016   Alg   3 2 0 1 4   1172.33     1136  
11   Cor Westerveld  2069   Alg   3 2 0 1 4   1146.67     1179  
12   Jaap van Hierden Sr.  1944   Alg   3 2 0 1 4   1143.67     1032  
13   Macodou NDiaye GMI 2331   Alg   3 2 0 1 4   1139.00     1469  
14   Peter van der Stap MF 2174   Alg   3 1 2 0 4   1132.67     1336  
15   Jan van de Veen    Alg   3 2 0 1 4   1122.00     1152  
16   Losseni Savané  2130   Alg   3 1 2 0 4   1108.00     1268  
17   Bram Cysouw    Alg   3 2 0 1 4   1043.00     982  
18   Anzhelina Diachkovskaia    Alg   3 1 2 0 4   999.33     1000  
19   Soender Kalpoe  2048   Alg   3 1 2 0 4   976.00     1084  
20   Henk Jonker  2001   Alg   3 2 0 1 4   965.00     1085  
21   Marianna Fedorova  1900   Alg   3 2 0 1 4   834.33     1000  
22   Wim Martin  2001   Alg   3 1 1 1 3   1159.33     1071  
23   Roep Bhawanibhiek MF 2092   Alg   3 1 1 1 3   1135.33     1197  
24   Erik van de Weerdhof MF 2149   Alg   3 1 1 1 3   1120.00     1268  
25   Maurice Koopmanschap  1907   Alg   3 1 1 1 3   1117.67     1030  
26   Hans van Berkel Sr.  1977   Alg   3 1 1 1 3   1085.67     1061  
27   Boudewijn van der Veen  1949   Alg   3 1 1 1 3   1077.00     1015  
28   Ad Vreeswijk  1838   Alg   3 1 1 1 3   1071.33     810  
29   Petra Duskova  1984   Alg   3 1 1 1 3   1038.67     1043  
30   Anne Wouda  1897   Alg   3 1 1 1 3   1026.33     895  
31   Krijn ter Braake MF 2137   Alg   3 1 1 1 3   999.33     1281  
32   René Runhaar  1879   Alg   3 0 3 0 3   984.67     827  
33   Denis Karataev  1900   Alg   3 0 2 1 2   1210.67     1000  
34   Jaap Langerak  1900   Alg   3 1 0 2 2   1209.33     923  
35   Hans Loots  1889   Alg   3 1 0 2 2   1176.33     829  
36   Frans Poorter  1917   Alg   3 0 2 1 2   1140.00     962  
37   Frits Stuger  1906   Alg   3 0 2 1 2   1133.67     966  
38   Sjaam Biekram  1960   Alg   3 0 2 1 2   1129.33     1031  
39   Ricardo Bona  1905   Alg   3 0 2 1 2   1108.00     1011  
40   Ramon Ramkisoen  1903   Alg   3 1 0 2 2   1088.00     908  
41   Ratan Ganeshie  1858   Alg   3 0 2 1 2   1074.00     921  
42   Arie de Bruijn  2099   Alg   3 0 2 1 2   1023.67     1229  
  Joop Briedé  1883   Alg   3 1 0 2 2   1023.67     904  
44   Prem Goelap    Alg   3 0 2 1 2   1019.67     700  
45   Matthijs Broek  1843   Alg   3 0 2 1 2   1011.67     855  
46   Herman van Westerloo MF 2113   Alg   3 1 0 2 2   991.67     1183  
47   Jacques Brouns  1981   Alg   3 0 2 1 2   960.00     1055  
48   Soenarmin Saib  1881   Alg   3 1 0 2 2   914.33     807  
49   Harry Vredeveldt  1846   Alg   3 1 0 2 2   822.33     788  
50   Huib Poort  1900   Alg   3 1 0 2 2   808.00     833  
51   Wim van de Berg    Alg   3 1 0 2 2   748.67     660  
52   Aleksandra Rozhina  1900   Alg   3 0 1 2 1   1159.67     1000  
53   Gerrit Alink  1901   Alg   3 0 1 2 1   993.33     882  
54   Lammert Korlaar  1900   Alg   3 0 1 2 1   975.33     778  
55   Hans Luchies  1916   Alg   3 0 0 3 0   991.33     933  
56   Jan Drijver  1628   Alg   3 0 0 3 0   760.33     435  
Radjinder JharapNDiaga SambMichiel Kroesbergen
JeanBhiem RamdienAleksej Domchev
Alexander ShvartsmanMaarten LinssenBassirou Ba
PeterCor Westerveld
Macodou NDiayePeter van der StapJan van de Veen
Losseni SavaneAnzhelina Diachkovskaia
Soender KalpoeHenk Jonker
 Ronde 3 
 di 10-07-2018  NDiaga Samb (2324) - Cor Westerveld (2069) 2-0Partij
 Radjinder Jharap (2010) - Macodou NDiaye (2331) 2-0Partij
 Michiel Kroesbergen (2304) - Peter Frans Koops (2016) 2-0Partij
 Jaap van Hierden Sr. (1944) - Alexander Shvartsman (2419) 0-2Partij
 Jean Marc Ndjofang (2325) - Roep Bhawanibhiek (2092) 2-0Partij
 Maarten Linssen (2191) - Bassirou Ba (2326) 1-1Partij
 Aleksej Domchev (2311) - Wim Martin (2001) 2-0Partij
 Bhiem Ramdien (2251) - Petra Duskova (1984) 2-0Partij
 Ad Vreeswijk (1838) - Peter van der Stap (2174) 0-2Partij
 Losseni Savané (2130) - Jaap Langerak (1900) 2-0Partij
 Frans Poorter (1917) - Jan van de Veen  0-2Partij
 Henk Jonker (2001) - Ramon Ramkisoen (1903) 2-0Partij
 Joop Briedé (1883) - Soender Kalpoe (2048) 0-2Partij
 Hans van Berkel Sr. (1977) - Anne Wouda (1897) 1-1Partij
 René Runhaar (1879) - Boudewijn van der Veen (1949) 1-1Partij
 Marianna Fedorova (1900) - Harry Vredeveldt (1846) 2-0Partij
 Prem Goelap  - Anzhelina Diachkovskaia  0-2Partij
 Bram Cysouw  - Wim van de Berg  2-0Partij
 Hans Loots (1889) - Krijn ter Braake (2137) 0-2Partij
 Aleksandra Rozhina (1900) - Erik van de Weerdhof (2149) 0-2Partij
 Arie de Bruijn (2099) - Denis Karataev (1900) 1-1Partij
 Frits Stuger (1906) - Jacques Brouns (1981) 1-1Partij
 Ratan Ganeshie (1858) - Sjaam Biekram (1960) 1-1Partij
 Maurice Koopmanschap (1907) - Gerrit Alink (1901) 2-0Partij
 Ricardo Bona (1905) - Matthijs Broek (1843) 1-1Partij
 Lammert Korlaar (1900) - Herman van Westerloo (2113) 0-2Partij
 Soenarmin Saib (1881) - Hans Luchies (1916) 2-0Partij
 Jan Drijver (1628) - Huib Poort (1900) 0-2Partij