HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   SNS Zeeland Open PZDB 2003

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Groep A 
 Groep B 
 Open 
 Barrage finale 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Daouda Diakite MI 2240   Alg   8 5 3 0 13 81 132
2   Leo van der Laan  2085   Alg   8 5 2 1 12 75 104
3   Peter van der Stap  2192   Alg   8 3 4 1 10 82 97
4   Joost Verplak  2054   Alg   8 2 6 0 10 76 91
5   Erwin Heslinga  2109   Alg   8 3 4 1 10 76 88
6   Bé Eggens  2119   Alg   8 2 6 0 10 75 89
7   Patrick Stork  2009   Alg   8 3 4 1 10 75 87
8   Piet Bakelaar  2084   Alg   8 3 4 1 10 74 88
9   Stijn Tuytel  2086   Alg   8 3 4 1 10 74 84
10   Andrew Tjon A Ong  2198   Alg   8 3 4 1 10 67 77
11   Johan Lemstra  2132   Alg   8 4 2 2 10 63 62
12   Raivis Paegle MF 2216   Alg   8 3 3 2 9 73 70
13   Jaap de Jonge  1982   Alg   8 3 3 2 9 64 60
14   Jan van de Beek  2100   Alg   8 3 3 2 9 61 58
15   Barbara Graas MIF 2136   Alg   8 3 3 2 9 58 59
16   Martijn van Gortel  1812   Alg   8 2 4 2 8 67 63
17   Jan van de Weteringh Azn.  2062   Alg   8 2 4 2 8 67 62
18   Jan Baaijens  2100   Alg   8 2 4 2 8 63 54
19   Gerard van Niel  2100   Alg   8 2 4 2 8 60 57
20   Marco de Koning  2138   Alg   8 2 4 2 8 59 55
21   Wiebren de Vries  1905   Alg   8 2 3 3 7 64 48
22   Wim Koppejan  2087   Alg   8 2 3 3 7 60 49
23   Kees de Jonge  1903   Alg   8 1 5 2 7 58 49
24   Frans Blaas  1875   Alg   8 3 1 4 7 56 39
25   Jan Fokkink  1912   Alg   8 2 3 3 7 54 32
26   René Dusebout  2095   Alg   8 3 1 4 7 52 31
27   Ko Louwerse  2100   Alg   8 2 2 4 6 63 42
28   Jan van Beeck  2100   Alg   8 2 2 4 6 57 29
29   Cees Kentie  1771   Alg   8 1 4 3 6 55 29
30   Hans de Vast  2036   Alg   8 2 2 4 6 52 24
31   Werner Heunen  2073   Alg   8 0 5 3 5 60 34
32   Jan de Jonge  2100   Alg   8 2 1 5 5 52 17
33   Wim Bennink  1789   Alg   8 1 3 4 5 51 22
34   Jan Poppe  2100   Alg   8 0 0 8 0 52 0
 Ronde 8 
 za 16-08-2003  Jan van de Weteringh Azn. (2062) - Gerard van Niel (2100) 1-1
 Stijn Tuytel (2086) - Joost Verplak (2054) 1-1
 Andrew Tjon A Ong (2198) - René Dusebout (2095) 2-0
 Peter van der Stap (2192) - Patrick Stork (2009) 1-1
 Raivis Paegle (2216) - Daouda Diakite (2240) 0-2
 Johan Lemstra (2132) - Martijn van Gortel (1812) 2-0
 Wim Koppejan (2087) - Jaap de Jonge (1982) 0-2
 Marco de Koning (2138) - Hans de Vast (2036) 2-0
 Cees Kentie (1771) - Jan Poppe (2100) 2-0
 Jan de Jonge (2100) - Jan Baaijens (2100) 0-2
 Kees de Jonge (1903) - Frans Blaas (1875) 1-1
 Barbara Graas (2136) - Wiebren de Vries (1905) 2-0
 Leonie de Graag (2070) - Martijn Rentmeester (2058) 0-2
 Jan Fokkink (1912) - Wim Bennink (1789) 2-0
 Bé Eggens (2119) - Leo van der Laan (2085) 1-1
 Jan van de Beek (2100) - Werner Heunen (2073) 2-0
 Piet Bakelaar (2084) - Erwin Heslinga (2109) 1-1