HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Polish Open Szczyrk 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpl
1   Jan Groenendijk GMI 2363   Alg   9 4 5 0 13 89
2   Alexander Getmanski GMI 2369   Alg   9 3 6 0 12 91
3   Alexander Baliakin GMI 2410   Alg   9 3 6 0 12 90
4   Artem Ivanov GMI 2357   Alg   9 3 6 0 12 89
5   Martijn van IJzendoorn GMI 2371   Alg   9 3 6 0 12 87
6   Alexey Chizhov GMI 2412   Alg   9 3 6 0 12 87
7   Roel Boomstra GMI 2398   Alg   9 3 6 0 12 86
8   Guntis Valneris GMI 2392   Alg   9 4 4 1 12 81
9   Jitse Slump MI 2273   Alg   9 3 5 1 11 90
10   Iurii Anikeev GMI 2344   Alg   9 2 7 0 11 90
11   Ron Heusdens GMI 2353   Alg   9 3 5 1 11 88
12   Hein Meijer GMI 2305   Alg   9 2 7 0 11 88
13   Evgeni Vatutin GMI 2326   Alg   9 2 7 0 11 87
14   Christian Niami MF 2277   Alg   9 3 5 1 11 86
15   Thomy Lucien Mbongo MI 2319   Alg   9 2 7 0 11 85
16   Vadim Virny GMI 2369   Alg   9 2 7 0 11 83
17   Yuliia Makarenkova MIF 2123   Alg   9 3 5 1 11 80
18   Heike Verheul MIF 2186   Alg   9 3 5 1 11 79
19   Natalia Sadowska GMIF 2228   Alg   9 4 3 2 11 77
20   Jean Marc Ndjofang GMI 2325   Alg   9 2 6 1 10 90
21   Viktoriya Motrichko GMIF 2200   Alg   9 2 6 1 10 87
22   Karol Cichocki MF 2214   Alg   9 3 4 2 10 83
23   Ivan Trofimov GMI 2340   Alg   9 3 4 2 10 83
24   Bhiem Ramdien MF 2251   Alg   9 2 6 1 10 82
25   Frank Teer MI 2221   Alg   9 3 4 2 10 80
26   Pei Liu  2005   Alg   9 3 4 2 10 80
27   Igor Kirzner GMI 2263   Alg   9 3 4 2 10 79
28   Jesse Bos CMF 2216   Alg   9 2 6 1 10 79
29   Filip Kuczewski MF 2146   Alg   9 4 2 3 10 78
30   Aygul Idrisova GMIF 2178   Alg   9 3 4 2 10 76
31   Elena Cesnokova MFF 2148   Alg   9 3 4 2 10 70
32   You Zhang GMIF 2090   Alg   9 2 5 2 9 86
33   Olga Baltazhy GMIF 2192   Alg   9 3 3 3 9 79
34   Egor Bobkov MF 2130   Alg   9 2 5 2 9 78
35   Mateusz Stanczuk  2102   Alg   9 3 3 3 9 75
36   Roep Bhawanibhiek MF 2092   Alg   9 3 3 3 9 73
37   Emre Hageman  2034   Alg   9 2 5 2 9 73
38   Simon Harmsma  1950   Alg   9 2 5 2 9 72
39   Damian Jakubik  2082   Alg   9 3 3 3 9 67
40   Jakub Gazda  2083   Alg   9 2 5 2 9 67
41   Vassily Ivanchuk  1960   Alg   9 2 5 2 9 67
42   Raphaël Martens MF 2016   Alg   9 4 1 4 9 63
43   Leon Mikulicz MF 2085   Alg   9 1 6 2 8 77
44   Vitalia Doumesh MIF 2110   Alg   9 2 4 3 8 76
45   Piotr Paluch MF 2091   Alg   9 1 6 2 8 74
46   Szymon Polinceusz  1913   Alg   9 2 4 3 8 70
47   Sebastian Wieczorek  1948   Alg   9 2 4 3 8 69
48   Evert Wiskerke  1963   Alg   9 3 2 4 8 69
49   Anastasia Kanafjeva  1954   Alg   9 1 6 2 8 67
50   Martin Banaszek  1952   Alg   9 2 4 3 8 66
51   Katarzyna Stanczuk MFF 2064   Alg   9 2 4 3 8 65
52   Marta Bankowska CMFF 2107   Alg   9 2 3 4 7 74
53   Tomasz Marczuk  1983   Alg   9 3 1 5 7 73
54   Pawel Suchecki  2058   Alg   9 3 1 5 7 72
55   Radjendrenath Kalloe  1955   Alg   9 1 5 3 7 69
56   Daan van Os  1974   Alg   9 2 3 4 7 66
57   Kacper Swiatek  1894   Alg   9 2 3 4 7 60
58   Edward Perdek  1939   Alg   9 1 5 3 7 58
59   Epherem Demessie  1901   Alg   5 3 1 1 7 27
60   Petra Duskova  1984   Alg   9 2 2 5 6 72
61   Vaclav Marek  1954   Alg   9 0 6 3 6 66
62   Jaroslav Novotny  1934   Alg   9 2 2 5 6 61
63   Krisztina Egri  1855   Alg   9 2 2 5 6 57
64   Jan Biskupski  1905   Alg   9 3 0 6 6 55
65   Zygmunt Slezak  1912   Alg   9 2 1 6 5 62
66   Anna Vecsei  1900   Alg   9 2 1 6 5 52
67   Bence Andicsku  1900   Alg   9 2 1 6 5 52
68   Erika Vecsei    Alg   9 1 0 8 2 56
 Ronde 9 
 za 25-08-2018  Jan Groenendijk (2363) - Alexander Getmanski (2369) 1-1Partij  
 Alexey Chizhov (2412) - Roel Boomstra (2398) 1-1Partij
 Artem Ivanov (2357) - Martijn van IJzendoorn (2371) 1-1Partij
 Jitse Slump (2273) - Guntis Valneris (2392) 1-1Partij
 Viktoriya Motrichko (2200) - Alexander Baliakin (2410) 0-2Partij  
 Evgeni Vatutin (2326) - Vadim Virny (2369) 1-1Partij
 Ron Heusdens (2353) - Hein Meijer (2305) 1-1Partij  
 Iurii Anikeev (2344) - Thomy Lucien Mbongo (2319) 1-1Partij
 Natalia Sadowska (2228) - Jean Marc Ndjofang (2325) 1-1Partij  
 Igor Kirzner (2263) - Ivan Trofimov (2340) 1-1Partij
 Christian Niami (2277) - Egor Bobkov (2130) 2-0Partij
 Karol Cichocki (2214) - Bhiem Ramdien (2251) 1-1Partij
 Aygul Idrisova (2178) - Frank Teer (2221) 1-1Partij
 Filip Kuczewski (2146) - Jesse Bos (2216) 1-1Partij  
 Heike Verheul (2186) - You Zhang (2090) 2-0Partij  
 Elena Cesnokova (2148) - Pei Liu (2005) 1-1Partij
 Yuliia Makarenkova (2123) - Raphaël Martens (2016) 2-0Partij
 Emre Hageman (2034) - Olga Baltazhy (2192) 1-1Partij
 Mateusz Stanczuk (2102) - Roep Bhawanibhiek (2092) 1-1Partij
 Leon Mikulicz (2085) - Damian Jakubik (2082) 1-1Partij
 Anastasia Kanafjeva (1954) - Vitalia Doumesh (2110) 1-1Partij  
 Marta Bankowska (2107) - Vassily Ivanchuk (1960) 0-2Partij  
 Piotr Paluch (2091) - Katarzyna Stanczuk (2064) 1-1Partij
 Jakub Gazda (2083) - Tomasz Marczuk (1983) 2-0Partij
 Simon Harmsma (1950) - Pawel Suchecki (2058) 2-0Partij
 Szymon Polinceusz (1913) - Martin Banaszek (1952) 1-1Partij
 Evert Wiskerke (1963) - Petra Duskova (1984) 2-0Partij
 Daan van Os (1974) - Kacper Swiatek (1894) 1-1Partij
 Edward Perdek (1939) - Radjendrenath Kalloe (1955) 1-1Partij
 Sebastian Wieczorek (1948) - Jan Biskupski (1905) 2-0Partij
 Epherem Demessie (1901) - Vaclav Marek (1954) 1-1Partij
 Zygmunt Slezak (1912) - Jaroslav Novotny (1934) 0-2Partij
 Anna Vecsei (1900) - Bence Andicsku (1900) 1-1Partij
 Krisztina Egri (1855) - Erika Vecsei  2-0Partij