HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Polish Open Szczyrk 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Julia Makarenkova MIF 2123   Alg   9 3 5 1 11 80 87
2   Heike Verheul MIF 2186   Alg   9 3 5 1 11 79 87
3   Natalia Sadowska GMIF 2228   Alg   9 4 3 2 11 77 83
4   Viktoriya Motrichko GMIF 2200   Alg   9 2 6 1 10 87 94
5   Pei Liu  2005   Alg   9 3 4 2 10 80 87
6   Aygul Idrisova GMIF 2178   Alg   9 3 4 2 10 76 81
7   Elena Cesnokova MFF 2148   Alg   9 3 4 2 10 70 76
8   You Zhang GMIF 2090   Alg   9 2 5 2 9 86 94
9   Olga Baltazhy GMIF 2192   Alg   9 3 3 3 9 79 85
10   Vitalia Doumesh MIF 2110   Alg   9 2 4 3 8 76 82
11   Anastasia Kanafjeva  1954   Alg   9 1 6 2 8 67 73
12   Katarzyna Stanczuk MFF 2064   Alg   9 2 4 3 8 65 70
13   Marta Bankowska CMFF 2107   Alg   9 2 3 4 7 74 80
14   Petra Duskova  1984   Alg   9 2 2 5 6 72 78
15   Krisztina Egri  1855   Alg   9 2 2 5 6 57 57
16   Anna Vecsei  1900   Alg   9 2 1 6 5 52 52
17   Erika Vecsei    Alg   9 1 0 8 2 56 56
Julia MakarenkovaHeike VerheulNatalia Sadowska
Viktoriya MotrichkoPei LiuAygul Idrisova
Elena CesnokovaYou ZhangOlga Baltazhy
Vitalia DoumeshAnastasia KanafjevaKatarzyna Stanczuk
Marta BankowskaPetra DuskovaKrisztina Egri
Anna VecseiErika Vecsei
 Ronde 9 
 za 25-08-2018  Jan Groenendijk (2363) - Alexander Getmanski (2369) 1-1Partij
 Alexey Chizhov (2412) - Roel Boomstra (2398) 1-1Partij
 Artem Ivanov (2357) - Martijn van IJzendoorn (2371) 1-1Partij
 Jitse Slump (2273) - Guntis Valneris (2392) 1-1Partij
 Viktoriya Motrichko (2200) - Alexander Baliakin (2410) 0-2Partij
 Evgeni Vatutin (2326) - Vadim Virny (2369) 1-1Partij
 Ron Heusdens (2353) - Hein Meijer (2305) 1-1Partij
 Yuriy Anikeev (2344) - Thomy Lucien Mbongo (2319) 1-1Partij
 Natalia Sadowska (2228) - Jean Marc Ndjofang (2325) 1-1Partij
 Igor Kirzner (2263) - Ivan Trofimov (2340) 1-1Partij
 Christian Niami (2277) - Egor Bobkov (2130) 2-0Partij
 Karol Cichocki (2214) - Bhiem Ramdien (2251) 1-1Partij
 Aygul Idrisova (2178) - Frank Teer (2221) 1-1Partij
 Filip Kuczewski (2146) - Jesse Bos (2216) 1-1Partij
 Heike Verheul (2186) - You Zhang (2090) 2-0Partij
 Elena Cesnokova (2148) - Pei Liu (2005) 1-1Partij
 Julia Makarenkova (2123) - RaphaĆ«l Martens (2016) 2-0Partij
 Emre Hageman (2034) - Olga Baltazhy (2192) 1-1Partij
 Mateusz Stanczuk (2102) - Roep Bhawanibhiek (2092) 1-1Partij
 Leon Mikulicz (2085) - Damian Jakubik (2082) 1-1Partij
 Anastasia Kanafjeva (1954) - Vitalia Doumesh (2110) 1-1Partij
 Marta Bankowska (2107) - Vassily Ivanchuk (1960) 0-2Partij
 Piotr Paluch (2091) - Katarzyna Stanczuk (2064) 1-1Partij
 Jakub Gazda (2083) - Tomasz Marczuk (1983) 2-0Partij
 Simon Harmsma (1950) - Pawel Suchecki (2058) 2-0Partij
 Szymon Polinceusz (1913) - Martin Banaszek (1952) 1-1Partij
 Evert Wiskerke (1963) - Petra Duskova (1984) 2-0Partij
 Daan van Os (1974) - Kacper Swiatek (1894) 1-1Partij
 Edward Perdek (1939) - Radjendrenath Kalloe (1955) 1-1Partij
 Sebastian Wieczorek (1948) - Jan Biskupski (1905) 2-0Partij
 Epherem Demessie (1901) - Vaclav Marek (1954) 1-1Partij
 Zygmunt Slezak (1912) - Jaroslav Novotny (1934) 0-2Partij
 Anna Vecsei (1900) - Bence Andicsku (1900) 1-1Partij
 Krisztina Egri (1855) - Erika Vecsei  2-0Partij