HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Polish Open Szczyrk 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Thomy Lucien Mbongo MI 2319   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Jan Groenendijk GMI 2363   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Ivan Trofimov GMI 2340   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Aygul Idrisova GMIF 2178   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Roel Boomstra GMI 2398   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Erika Vecsei    Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Christian Niami MF 2277   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Viktoriya Motrichko GMIF 2200   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Filip Kuczewski MF 2146   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Alexey Chizhov GMI 2412   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Vitalia Doumesh MIF 2110   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Hein Meijer GMI 2305   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Jean Marc Ndjofang GMI 2325   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Artem Ivanov GMI 2357   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Igor Kirzner GMI 2263   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Egor Bobkov MF 2130   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Ron Heusdens GMI 2353   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Natalia Sadowska GMIF 2228   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Alexander Baliakin GMI 2410   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Frank Teer MI 2221   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Olga Baltazhy GMIF 2192   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Yuriy Anikeev GMI 2344   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Julia Makarenkova MIF 2123   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Alexander Getmanski GMI 2369   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Bhiem Ramdien MF 2251   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Elena Cesnokova MFF 2148   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Jitse Slump MI 2273   Alg   1 1 0 0 2 0 0
28   Martijn van IJzendoorn GMI 2371   Alg   1 0 1 0 1 0 1
  Karol Cichocki MF 2214   Alg   1 0 1 0 1 0 1
  Leon Mikulicz MF 2085   Alg   1 0 1 0 1 0 1
  Heike Verheul MIF 2186   Alg   1 0 1 0 1 0 1
  Simon Harmsma  1950   Alg   1 0 1 0 1 0 1
  Vadim Virny GMI 2369   Alg   1 0 1 0 1 0 1
  You Zhang GMIF 2090   Alg   1 0 1 0 1 0 1
  Sebastian Wieczorek  1948   Alg   1 0 1 0 1 0 1
  Evgeni Vatutin GMI 2326   Alg   1 0 1 0 1 0 1
  Jesse Bos CMF 2216   Alg   1 0 1 0 1 0 1
  Szymon Polinceusz  1913   Alg   1 0 1 0 1 0 1
  Guntis Valneris GMI 2392   Alg   1 0 1 0 1 0 1
  Pei Liu  2005   Alg   1 0 1 0 1 0 1
  Piotr Paluch MF 2091   Alg   1 0 1 0 1 0 1
42   Emre Hageman  2034   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Petra Duskova  1984   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Evert Wiskerke  1963   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Zygmunt Slezak  1912   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Tomasz Marczuk  1983   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Roep Bhawanibhiek MF 2092   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Edward Perdek  1939   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Raphaël Martens MF 2016   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Jan Biskupski  1905   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Marta Bankowska CMFF 2107   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Mateusz Stanczuk  2102   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Kacper Swiatek  1894   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Vassily Ivanchuk  1960   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Krisztina Egri  1855   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Katarzyna Stanczuk MFF 2064   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Dummy    Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Daan van Os  1974   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Jakub Gazda  2083   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Jaroslav Novotny  1934   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Martin Banaszek  1952   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Bence Andicsku  1900   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Radjendrenath Kalloe  1955   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Damian Jakubik  2082   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Vaclav Marek  1954   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Anastasia Kanafjeva  1954   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Anna Vecsei  1900   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Pawel Suchecki  2058   Alg   1 0 0 1 0 0 2
ThomyJan GroenendijkIvan Trofimov
Aygul IdrisovaRoel BoomstraErika Vecsei
Christian NiamiViktoriya MotrichkoFilip Kuczewski
Alexey ChizhovVitalia DoumeshHein Meijer
JeanArtem IvanovIgor Kirzner
Egor BobkovRon HeusdensNatalia Sadowska
Alexander BaliakinFrank Teer
 Ronde 1 
 zo 19-08-2018  Alexey Chizhov (2412) - Marta Bankowska (2107) 2-0Partij
 Raphaël Martens (2016) - Ivan Trofimov (2340) 0-2Partij
 Jaroslav Novotny (1934) - Olga Baltazhy (2192) 0-2Partij
 Anna Vecsei (1900) - Filip Kuczewski (2146) 0-2Partij
 Egor Bobkov (2130) - Bence Andicsku (1900) 2-0Partij
 Daan van Os (1974) - Hein Meijer (2305) 0-2Partij
 Elena Cesnokova (2148) - Jan Biskupski (1905) 2-0Partij
 Pawel Suchecki (2058) - Ron Heusdens (2353) 0-2Partij
 Igor Kirzner (2263) - Radjendrenath Kalloe (1955) 2-0Partij
 Natalia Sadowska (2228) - Anastasia Kanafjeva (1954) 2-0Partij
 Vaclav Marek (1954) - Bhiem Ramdien (2251) 0-2Partij
 Christian Niami (2277) - Evert Wiskerke (1963) 2-0Partij
 Thomy Lucien Mbongo (2319) - Tomasz Marczuk (1983) 2-0Partij
 Martin Banaszek (1952) - Frank Teer (2221) 0-2Partij
 Vitalia Doumesh (2110) - Krisztina Egri (1855) 2-0Partij
 Kacper Swiatek (1894) - Julia Makarenkova (2123) 0-2Partij
 Alexander Getmanski (2369) - Jakub Gazda (2083) 2-0Partij
 Artem Ivanov (2357) - Katarzyna Stanczuk (2064) 2-0Partij
 Petra Duskova (1984) - Jean Marc Ndjofang (2325) 0-2Partij
 Heike Verheul (2186) - Szymon Polinceusz (1913) 1-1Partij
 Sebastian Wieczorek (1948) - Karol Cichocki (2214) 1-1Partij
 Damian Jakubik (2082) - Jan Groenendijk (2363) 0-2Partij
 Viktoriya Motrichko (2200) - Edward Perdek (1939) 2-0Partij
 Zygmunt Slezak (1912) - Aygul Idrisova (2178) 0-2Partij
 Jesse Bos (2216) - Simon Harmsma (1950) 1-1Partij
 Yuriy Anikeev (2344) - Emre Hageman (2034) 2-0Partij
 Vassily Ivanchuk (1960) - Jitse Slump (2273) 0-2Partij
 Evgeni Vatutin (2326) - Pei Liu (2005) 1-1Partij
 Mateusz Stanczuk (2102) - Alexander Baliakin (2410) 0-2Partij
 Roel Boomstra (2398) - Roep Bhawanibhiek (2092) 2-0Partij
 Piotr Paluch (2091) - Guntis Valneris (2392) 1-1Partij
 Martijn van IJzendoorn (2371) - You Zhang (2090) 1-1Partij
 Leon Mikulicz (2085) - Vadim Virny (2369) 1-1Partij