HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Polish Open Szczyrk 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Christian Niami MF 2277   Alg   2 2 0 0 4 2 4
  Ron Heusdens GMI 2353   Alg   2 2 0 0 4 2 4
  Yuriy Anikeev GMI 2344   Alg   2 2 0 0 4 2 4
  Alexander Baliakin GMI 2410   Alg   2 2 0 0 4 2 4
  Ivan Trofimov GMI 2340   Alg   2 2 0 0 4 2 4
  Jean Marc Ndjofang GMI 2325   Alg   2 2 0 0 4 2 4
  Jan Groenendijk GMI 2363   Alg   2 2 0 0 4 2 3
  Alexander Getmanski GMI 2369   Alg   2 2 0 0 4 2 3
9   Thomy Lucien Mbongo MI 2319   Alg   2 1 1 0 3 3 5
  Alexey Chizhov GMI 2412   Alg   2 1 1 0 3 3 5
  Hein Meijer GMI 2305   Alg   2 1 1 0 3 3 5
  Roel Boomstra GMI 2398   Alg   2 1 1 0 3 3 5
  Bhiem Ramdien MF 2251   Alg   2 1 1 0 3 3 4
  Artem Ivanov GMI 2357   Alg   2 1 1 0 3 3 4
  Viktoriya Motrichko GMIF 2200   Alg   2 1 1 0 3 3 3
  Jitse Slump MI 2273   Alg   2 1 1 0 3 3 3
  Egor Bobkov MF 2130   Alg   2 1 1 0 3 3 3
  Julia Makarenkova MIF 2123   Alg   2 1 1 0 3 3 3
19   Martijn van IJzendoorn GMI 2371   Alg   2 1 1 0 3 2 3
  Guntis Valneris GMI 2392   Alg   2 1 1 0 3 2 3
21   Evgeni Vatutin GMI 2326   Alg   2 1 1 0 3 1 2
  Karol Cichocki MF 2214   Alg   2 1 1 0 3 1 2
  Heike Verheul MIF 2186   Alg   2 1 1 0 3 1 2
  Jesse Bos CMF 2216   Alg   2 1 1 0 3 1 2
25   Frank Teer MI 2221   Alg   2 1 0 1 2 4 5
  Natalia Sadowska GMIF 2228   Alg   2 1 0 1 2 4 5
  Olga Baltazhy GMIF 2192   Alg   2 1 0 1 2 4 4
  Raphaël Martens MF 2016   Alg   2 1 0 1 2 4 4
  Pawel Suchecki  2058   Alg   2 1 0 1 2 4 4
  Elena Cesnokova MFF 2148   Alg   2 1 0 1 2 4 4
  Emre Hageman  2034   Alg   2 1 0 1 2 4 4
  Aygul Idrisova GMIF 2178   Alg   2 1 0 1 2 4 4
  Erika Vecsei    Alg   2 1 0 1 2 4 4
  Filip Kuczewski MF 2146   Alg   2 1 0 1 2 4 4
  Mateusz Stanczuk  2102   Alg   2 1 0 1 2 4 4
  Evert Wiskerke  1963   Alg   2 1 0 1 2 4 4
  Igor Kirzner GMI 2263   Alg   2 1 0 1 2 4 4
  Petra Duskova  1984   Alg   2 1 0 1 2 4 4
39   Vitalia Doumesh MIF 2110   Alg   2 1 0 1 2 3 5
  You Zhang GMIF 2090   Alg   2 0 2 0 2 3 5
  Marta Bankowska CMFF 2107   Alg   2 1 0 1 2 3 4
  Daan van Os  1974   Alg   2 1 0 1 2 3 3
  Tomasz Marczuk  1983   Alg   2 1 0 1 2 3 3
  Roep Bhawanibhiek MF 2092   Alg   2 1 0 1 2 3 3
45   Vadim Virny GMI 2369   Alg   2 0 2 0 2 2 3
  Krisztina Egri  1855   Alg   2 1 0 1 2 2 2
47   Damian Jakubik  2082   Alg   2 0 1 1 1 4 5
  Jakub Gazda  2083   Alg   2 0 1 1 1 4 5
49   Sebastian Wieczorek  1948   Alg   2 0 1 1 1 3 6
  Simon Harmsma  1950   Alg   2 0 1 1 1 3 6
  Pei Liu  2005   Alg   2 0 1 1 1 3 6
  Piotr Paluch MF 2091   Alg   2 0 1 1 1 3 6
  Szymon Polinceusz  1913   Alg   2 0 1 1 1 3 5
  Leon Mikulicz MF 2085   Alg   2 0 1 1 1 3 5
  Vaclav Marek  1954   Alg   2 0 1 1 1 3 4
  Katarzyna Stanczuk MFF 2064   Alg   2 0 1 1 1 3 4
57   Martin Banaszek  1952   Alg   2 0 1 1 1 2 3
  Anastasia Kanafjeva  1954   Alg   2 0 1 1 1 2 3
59   Vassily Ivanchuk  1960   Alg   2 0 0 2 0 3 5
  Edward Perdek  1939   Alg   2 0 0 2 0 3 5
  Bence Andicsku  1900   Alg   2 0 0 2 0 3 5
  Kacper Swiatek  1894   Alg   2 0 0 2 0 3 5
63   Zygmunt Slezak  1912   Alg   2 0 0 2 0 2 4
  Jan Biskupski  1905   Alg   2 0 0 2 0 2 4
  Jaroslav Novotny  1934   Alg   2 0 0 2 0 2 4
  Dummy    Alg   2 0 0 2 0 2 4
  Anna Vecsei  1900   Alg   2 0 0 2 0 2 4
  Radjendrenath Kalloe  1955   Alg   2 0 0 2 0 2 4
Christian NiamiRon HeusdensYuriy Anikeev
Alexander BaliakinIvan TrofimovJean
Jan GroenendijkAlexander GetmanskiThomy
Alexey ChizhovHein MeijerRoel Boomstra
Bhiem RamdienArtem IvanovViktoriya Motrichko
Jitse SlumpEgor BobkovJulia Makarenkova
Martijn van IJzendoornGuntis Valneris
 Ronde 2 
 ma 20-08-2018  Vassily Ivanchuk (1960) - Mateusz Stanczuk (2102) 0-2Partij
 Bence Andicsku (1900) - Daan van Os (1974) 0-2Partij
 Emre Hageman (2034) - Jaroslav Novotny (1934) 2-0Partij
 Erika Vecsei  - Christian Niami (2277) 0-2Partij
 Roep Bhawanibhiek (2092) - Radjendrenath Kalloe (1955) 2-0Partij
 Jan Biskupski (1905) - Petra Duskova (1984) 0-2Partij
 Ron Heusdens (2353) - Olga Baltazhy (2192) 2-0Partij
 Zygmunt Slezak (1912) - Raphaël Martens (2016) 0-2Partij
 Egor Bobkov (2130) - Thomy Lucien Mbongo (2319) 1-1Partij
 Jakub Gazda (2083) - Vaclav Marek (1954) 1-1Partij
 Hein Meijer (2305) - Julia Makarenkova (2123) 1-1Partij
 Aygul Idrisova (2178) - Yuriy Anikeev (2344) 0-2Partij
 Ivan Trofimov (2340) - Elena Cesnokova (2148) 2-0Partij
 Guntis Valneris (2392) - Vitalia Doumesh (2110) 2-0Partij
 Viktoriya Motrichko (2200) - Artem Ivanov (2357) 1-1Partij
 Jan Groenendijk (2363) - Frank Teer (2221) 2-0Partij
 Vadim Virny (2369) - You Zhang (2090) 1-1Partij
 Karol Cichocki (2214) - Simon Harmsma (1950) 2-0Partij
 Sebastian Wieczorek (1948) - Heike Verheul (2186) 0-2Partij
 Szymon Polinceusz (1913) - Marta Bankowska (2107) 0-2Partij
 Leon Mikulicz (2085) - Evgeni Vatutin (2326) 0-2Partij
 Pei Liu (2005) - Jesse Bos (2216) 0-2Partij
 Anastasia Kanafjeva (1954) - Damian Jakubik (2082) 1-1Partij
 Evert Wiskerke (1963) - Kacper Swiatek (1894) 2-0Partij
 Edward Perdek (1939) - Pawel Suchecki (2058) 0-2Partij
 Katarzyna Stanczuk (2064) - Martin Banaszek (1952) 1-1Partij
 Tomasz Marczuk (1983) - Anna Vecsei (1900) 2-0Partij
 Jitse Slump (2273) - Alexey Chizhov (2412) 1-1Partij
 Alexander Baliakin (2410) - Igor Kirzner (2263) 2-0Partij
 Bhiem Ramdien (2251) - Roel Boomstra (2398) 1-1Partij
 Natalia Sadowska (2228) - Alexander Getmanski (2369) 0-2Partij
 Jean Marc Ndjofang (2325) - Filip Kuczewski (2146) 2-0Partij
 Piotr Paluch (2091) - Martijn van IJzendoorn (2371) 0-2Partij