HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Polish Open Szczyrk 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Jan Groenendijk GMI 2363   Alg   3 3 0 0 6 7 8
2   Yuriy Anikeev GMI 2344   Alg   3 2 1 0 5 9 12
  Jean Marc Ndjofang GMI 2325   Alg   3 2 1 0 5 9 12
  Alexander Getmanski GMI 2369   Alg   3 2 1 0 5 9 11
  Christian Niami MF 2277   Alg   3 2 1 0 5 9 11
6   Ron Heusdens GMI 2353   Alg   3 2 1 0 5 8 10
  Alexander Baliakin GMI 2410   Alg   3 2 1 0 5 8 10
8   Hein Meijer GMI 2305   Alg   3 2 1 0 5 7 9
9   Karol Cichocki MF 2214   Alg   3 2 1 0 5 6 8
10   Ivan Trofimov GMI 2340   Alg   3 2 0 1 4 10 12
11   Julia Makarenkova MIF 2123   Alg   3 1 2 0 4 9 11
12   Roel Boomstra GMI 2398   Alg   3 1 2 0 4 8 11
  Alexey Chizhov GMI 2412   Alg   3 1 2 0 4 8 11
  Bhiem Ramdien MF 2251   Alg   3 1 2 0 4 8 10
  Martijn van IJzendoorn GMI 2371   Alg   3 1 2 0 4 8 10
  Artem Ivanov GMI 2357   Alg   3 1 2 0 4 8 9
  Viktoriya Motrichko GMIF 2200   Alg   3 1 2 0 4 8 9
  Jitse Slump MI 2273   Alg   3 1 2 0 4 8 9
19   Jesse Bos CMF 2216   Alg   3 1 2 0 4 7 10
  Thomy Lucien Mbongo MI 2319   Alg   3 1 2 0 4 7 9
  Evgeni Vatutin GMI 2326   Alg   3 1 2 0 4 7 9
  Aygul Idrisova GMIF 2178   Alg   3 2 0 1 4 7 9
  Filip Kuczewski MF 2146   Alg   3 2 0 1 4 7 9
  Evert Wiskerke  1963   Alg   3 2 0 1 4 7 9
  Heike Verheul MIF 2186   Alg   3 1 2 0 4 7 9
  You Zhang GMIF 2090   Alg   3 1 2 0 4 7 9
  Natalia Sadowska GMIF 2228   Alg   3 2 0 1 4 7 8
28   Elena Cesnokova MFF 2148   Alg   3 2 0 1 4 6 6
29   Vitalia Doumesh MIF 2110   Alg   3 2 0 1 4 5 7
30   Frank Teer MI 2221   Alg   3 1 1 1 3 9 11
  Guntis Valneris GMI 2392   Alg   3 1 1 1 3 9 11
  Simon Harmsma  1950   Alg   3 1 1 1 3 9 10
  Egor Bobkov MF 2130   Alg   3 1 1 1 3 9 9
34   Olga Baltazhy GMIF 2192   Alg   3 1 1 1 3 8 9
  Igor Kirzner GMI 2263   Alg   3 1 1 1 3 8 9
  Pei Liu  2005   Alg   3 1 1 1 3 8 9
  Emre Hageman  2034   Alg   3 1 1 1 3 8 9
  Petra Duskova  1984   Alg   3 1 1 1 3 8 8
39   Marta Bankowska CMFF 2107   Alg   3 1 1 1 3 7 10
  Vadim Virny GMI 2369   Alg   3 0 3 0 3 7 9
  Roep Bhawanibhiek MF 2092   Alg   3 1 1 1 3 7 8
  Szymon Polinceusz  1913   Alg   3 1 1 1 3 7 8
43   Sebastian Wieczorek  1948   Alg   3 0 2 1 2 9 11
  Pawel Suchecki  2058   Alg   3 1 0 2 2 9 10
  Mateusz Stanczuk  2102   Alg   3 1 0 2 2 9 10
  Erika Vecsei    Alg   3 1 0 2 2 9 9
  Daan van Os  1974   Alg   3 1 0 2 2 9 9
48   Raphaël Martens MF 2016   Alg   3 1 0 2 2 8 10
  Tomasz Marczuk  1983   Alg   3 1 0 2 2 8 10
  Kacper Swiatek  1894   Alg   3 1 0 2 2 8 8
  Krisztina Egri  1855   Alg   3 1 0 2 2 8 8
52   Piotr Paluch MF 2091   Alg   3 0 2 1 2 7 9
  Leon Mikulicz MF 2085   Alg   3 0 2 1 2 7 9
  Jakub Gazda  2083   Alg   3 0 2 1 2 7 9
55   Vaclav Marek  1954   Alg   3 0 2 1 2 6 8
  Anna Vecsei  1900   Alg   3 1 0 2 2 6 6
  Zygmunt Slezak  1912   Alg   3 1 0 2 2 6 6
58   Martin Banaszek  1952   Alg   3 0 2 1 2 5 6
59   Damian Jakubik  2082   Alg   3 0 1 2 1 9 10
60   Katarzyna Stanczuk MFF 2064   Alg   3 0 1 2 1 7 9
  Anastasia Kanafjeva  1954   Alg   3 0 1 2 1 7 8
62   Edward Perdek  1939   Alg   3 0 1 2 1 6 7
  Radjendrenath Kalloe  1955   Alg   3 0 1 2 1 6 7
  Vassily Ivanchuk  1960   Alg   3 0 1 2 1 6 7
  Jaroslav Novotny  1934   Alg   3 0 1 2 1 6 7
66   Jan Biskupski  1905   Alg   3 0 0 3 0 7 9
67   Bence Andicsku  1900   Alg   3 0 0 3 0 5 7
68   Dummy    Alg   3 0 0 3 0 4 6
Jan GroenendijkYuriy AnikeevJean
Alexander GetmanskiChristian NiamiRon Heusdens
Alexander BaliakinHein MeijerKarol Cichocki
Ivan TrofimovJulia MakarenkovaRoel Boomstra
Alexey ChizhovBhiem RamdienMartijn van IJzendoorn
Artem IvanovViktoriya MotrichkoJitse Slump
Jesse BosThomy
 Ronde 3 
 di 21-08-2018  Jean Marc Ndjofang (2325) - Alexander Baliakin (2410) 1-1Partij
 Alexander Getmanski (2369) - Yuriy Anikeev (2344) 1-1Partij
 Ivan Trofimov (2340) - Jan Groenendijk (2363) 0-2Partij
 Christian Niami (2277) - Ron Heusdens (2353) 1-1Partij
 Alexey Chizhov (2412) - Viktoriya Motrichko (2200) 1-1Partij
 Roel Boomstra (2398) - Jitse Slump (2273) 1-1Partij
 Karol Cichocki (2214) - Guntis Valneris (2392) 2-0Partij
 Martijn van IJzendoorn (2371) - Heike Verheul (2186) 1-1Partij
 Artem Ivanov (2357) - Evgeni Vatutin (2326) 1-1Partij
 Julia Makarenkova (2123) - Thomy Lucien Mbongo (2319) 1-1Partij
 Hein Meijer (2305) - Egor Bobkov (2130) 2-0Partij
 Jesse Bos (2216) - Bhiem Ramdien (2251) 1-1Partij
 Igor Kirzner (2263) - Vadim Virny (2369) 1-1Partij
 Pawel Suchecki (2058) - Natalia Sadowska (2228) 0-2Partij
 Frank Teer (2221) - Emre Hageman (2034) 1-1Partij
 Olga Baltazhy (2192) - Roep Bhawanibhiek (2092) 1-1Partij
 Tomasz Marczuk (1983) - Aygul Idrisova (2178) 0-2Partij
 Elena Cesnokova (2148) - Daan van Os (1974) 2-0Partij
 Filip Kuczewski (2146) - Krisztina Egri (1855) 2-0Partij
 Vitalia Doumesh (2110) - Raphaël Martens (2016) 2-0Partij
 Marta Bankowska (2107) - Petra Duskova (1984) 1-1Partij
 You Zhang (2090) - Mateusz Stanczuk (2102) 2-0Partij
 Evert Wiskerke (1963) - Erika Vecsei  2-0Partij
 Jakub Gazda (2083) - Piotr Paluch (2091) 1-1Partij
 Martin Banaszek (1952) - Leon Mikulicz (2085) 1-1Partij
 Damian Jakubik (2082) - Pei Liu (2005) 0-2Partij
 Simon Harmsma (1950) - Katarzyna Stanczuk (2064) 2-0Partij
 Vaclav Marek (1954) - Sebastian Wieczorek (1948) 1-1Partij
 Szymon Polinceusz (1913) - Anastasia Kanafjeva (1954) 2-0Partij
 Radjendrenath Kalloe (1955) - Vassily Ivanchuk (1960) 1-1Partij
 Jaroslav Novotny (1934) - Edward Perdek (1939) 1-1Partij
 Bence Andicsku (1900) - Zygmunt Slezak (1912) 0-2Partij
 Kacper Swiatek (1894) - Jan Biskupski (1905) 2-0Partij