HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Polish Open Szczyrk 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Jan Groenendijk GMI 2363   Alg   4 3 1 0 7 16 18
2   Alexander Baliakin GMI 2410   Alg   4 2 2 0 6 17 21
  Alexander Getmanski GMI 2369   Alg   4 2 2 0 6 17 21
  Yuriy Anikeev GMI 2344   Alg   4 2 2 0 6 17 21
5   Ron Heusdens GMI 2353   Alg   4 2 2 0 6 16 19
  Jean Marc Ndjofang GMI 2325   Alg   4 2 2 0 6 16 19
  Christian Niami MF 2277   Alg   4 2 2 0 6 16 18
8   Alexey Chizhov GMI 2412   Alg   4 2 2 0 6 15 19
  Jitse Slump MI 2273   Alg   4 2 2 0 6 15 17
10   Evgeni Vatutin GMI 2326   Alg   4 2 2 0 6 14 18
  Hein Meijer GMI 2305   Alg   4 2 2 0 6 14 18
  Karol Cichocki MF 2214   Alg   4 2 2 0 6 14 18
  Heike Verheul MIF 2186   Alg   4 2 2 0 6 14 17
  Martijn van IJzendoorn GMI 2371   Alg   4 2 2 0 6 14 17
  Bhiem Ramdien MF 2251   Alg   4 2 2 0 6 14 16
16   Roel Boomstra GMI 2398   Alg   4 1 3 0 5 17 20
  Ivan Trofimov GMI 2340   Alg   4 2 1 1 5 17 19
18   Jesse Bos CMF 2216   Alg   4 1 3 0 5 16 20
  Artem Ivanov GMI 2357   Alg   4 1 3 0 5 16 18
  Viktoriya Motrichko GMIF 2200   Alg   4 1 3 0 5 16 17
21   Natalia Sadowska GMIF 2228   Alg   4 2 1 1 5 15 18
  Frank Teer MI 2221   Alg   4 2 1 1 5 15 18
23   Igor Kirzner GMI 2263   Alg   4 2 1 1 5 14 16
  Pei Liu  2005   Alg   4 2 1 1 5 14 16
25   Thomy Lucien Mbongo MI 2319   Alg   4 1 3 0 5 13 17
  Vadim Virny GMI 2369   Alg   4 1 3 0 5 13 16
  Guntis Valneris GMI 2392   Alg   4 2 1 1 5 13 16
28   You Zhang GMIF 2090   Alg   4 1 2 1 4 17 21
  Julia Makarenkova MIF 2123   Alg   4 1 2 1 4 17 19
30   Aygul Idrisova GMIF 2178   Alg   4 2 0 2 4 16 18
31   Emre Hageman  2034   Alg   4 1 2 1 4 15 18
  Egor Bobkov MF 2130   Alg   4 1 2 1 4 15 17
  Simon Harmsma  1950   Alg   4 1 2 1 4 15 17
34   Leon Mikulicz MF 2085   Alg   4 1 2 1 4 14 16
  Evert Wiskerke  1963   Alg   4 2 0 2 4 14 16
  Sebastian Wieczorek  1948   Alg   4 1 2 1 4 14 16
  Filip Kuczewski MF 2146   Alg   4 2 0 2 4 14 16
  Elena Cesnokova MFF 2148   Alg   4 2 0 2 4 14 14
39   Marta Bankowska CMFF 2107   Alg   4 1 2 1 4 13 16
  Vitalia Doumesh MIF 2110   Alg   4 2 0 2 4 13 15
  Pawel Suchecki  2058   Alg   4 2 0 2 4 13 14
42   Daan van Os  1974   Alg   4 2 0 2 4 12 14
  Mateusz Stanczuk  2102   Alg   4 2 0 2 4 12 14
44   Tomasz Marczuk  1983   Alg   4 2 0 2 4 11 13
  Jakub Gazda  2083   Alg   4 1 2 1 4 11 13
46   Szymon Polinceusz  1913   Alg   4 1 1 2 3 15 18
  Piotr Paluch MF 2091   Alg   4 0 3 1 3 15 18
  Petra Duskova  1984   Alg   4 1 1 2 3 15 15
49   Olga Baltazhy GMIF 2192   Alg   4 1 1 2 3 14 17
50   Roep Bhawanibhiek MF 2092   Alg   4 1 1 2 3 13 15
51   Martin Banaszek  1952   Alg   4 0 3 1 3 12 14
52   Anastasia Kanafjeva  1954   Alg   4 1 1 2 3 10 11
53   Jaroslav Novotny  1934   Alg   4 1 1 2 3 8 8
54   Damian Jakubik  2082   Alg   4 0 2 2 2 15 17
55   Vaclav Marek  1954   Alg   4 0 2 2 2 14 18
  Erika Vecsei    Alg   4 1 0 3 2 14 14
57   Raphaël Martens MF 2016   Alg   4 1 0 3 2 13 15
58   Katarzyna Stanczuk MFF 2064   Alg   4 0 2 2 2 12 14
  Vassily Ivanchuk  1960   Alg   4 0 2 2 2 12 14
  Kacper Swiatek  1894   Alg   4 1 0 3 2 12 12
  Anna Vecsei  1900   Alg   4 1 0 3 2 12 12
  Krisztina Egri  1855   Alg   4 1 0 3 2 12 12
63   Radjendrenath Kalloe  1955   Alg   4 0 2 2 2 10 12
  Zygmunt Slezak  1912   Alg   4 1 0 3 2 10 12
  Bence Andicsku  1900   Alg   4 1 0 3 2 10 10
66   Edward Perdek  1939   Alg   4 0 1 3 1 12 15
67   Jan Biskupski  1905   Alg   4 0 0 4 0 10 12
68   Dummy    Alg   4 0 0 4 0 6 8
Jan GroenendijkAlexander BaliakinAlexander Getmanski
Yuriy AnikeevRon HeusdensJean
Christian NiamiAlexey ChizhovJitse Slump
Evgeni VatutinHein MeijerKarol Cichocki
Heike VerheulMartijn van IJzendoornBhiem Ramdien
Roel BoomstraIvan TrofimovJesse Bos
Artem IvanovViktoriya Motrichko
 Ronde 4 
 di 21-08-2018  Yuriy Anikeev (2344) - Jan Groenendijk (2363) 1-1Partij
 Alexander Baliakin (2410) - Alexander Getmanski (2369) 1-1Partij
 Ron Heusdens (2353) - Jean Marc Ndjofang (2325) 1-1Partij
 Christian Niami (2277) - Hein Meijer (2305) 1-1Partij
 Ivan Trofimov (2340) - Karol Cichocki (2214) 1-1Partij
 You Zhang (2090) - Alexey Chizhov (2412) 0-2Partij
 Artem Ivanov (2357) - Roel Boomstra (2398) 1-1Partij
 Aygul Idrisova (2178) - Martijn van IJzendoorn (2371) 0-2Partij
 Evgeni Vatutin (2326) - Filip Kuczewski (2146) 2-0Partij
 Thomy Lucien Mbongo (2319) - Natalia Sadowska (2228) 1-1Partij
 Jitse Slump (2273) - Julia Makarenkova (2123) 2-0Partij
 Bhiem Ramdien (2251) - Evert Wiskerke (1963) 2-0Partij
 Viktoriya Motrichko (2200) - Jesse Bos (2216) 1-1Partij
 Heike Verheul (2186) - Vitalia Doumesh (2110) 2-0Partij
 Frank Teer (2221) - Elena Cesnokova (2148) 2-0Partij
 Guntis Valneris (2392) - Olga Baltazhy (2192) 2-0Partij
 Vadim Virny (2369) - Szymon Polinceusz (1913) 2-0Partij
 Petra Duskova (1984) - Igor Kirzner (2263) 0-2Partij
 Simon Harmsma (1950) - Egor Bobkov (2130) 1-1Partij
 Emre Hageman (2034) - Marta Bankowska (2107) 1-1Partij
 Roep Bhawanibhiek (2092) - Pei Liu (2005) 0-2Partij
 Mateusz Stanczuk (2102) - Vaclav Marek (1954) 2-0Partij
 Piotr Paluch (2091) - Martin Banaszek (1952) 1-1Partij
 Anna Vecsei (1900) - Leon Mikulicz (2085) 0-2Partij
 Zygmunt Slezak (1912) - Jakub Gazda (2083) 0-2Partij
 Krisztina Egri (1855) - Pawel Suchecki (2058) 0-2Partij
 Raphaël Martens (2016) - Daan van Os (1974) 0-2Partij
 Kacper Swiatek (1894) - Tomasz Marczuk (1983) 0-2Partij
 Erika Vecsei  - Sebastian Wieczorek (1948) 0-2Partij
 Vassily Ivanchuk (1960) - Damian Jakubik (2082) 1-1Partij
 Katarzyna Stanczuk (2064) - Radjendrenath Kalloe (1955) 1-1Partij
 Anastasia Kanafjeva (1954) - Edward Perdek (1939) 2-0Partij
 Jan Biskupski (1905) - Jaroslav Novotny (1934) 0-2Partij