HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Polish Open Szczyrk 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
 Andere
 jaren
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Ron Heusdens GMI 2353   Alg   5 3 2 0 8 25 30
  Jitse Slump MI 2273   Alg   5 3 2 0 8 25 28
  Jan Groenendijk GMI 2363   Alg   5 3 2 0 8 25 27
4   Jean Marc Ndjofang GMI 2325   Alg   5 2 3 0 7 28 33
  Alexander Baliakin GMI 2410   Alg   5 2 3 0 7 28 33
6   Alexey Chizhov GMI 2412   Alg   5 2 3 0 7 27 32
  Yuriy Anikeev GMI 2344   Alg   5 2 3 0 7 27 31
8   Evgeni Vatutin GMI 2326   Alg   5 2 3 0 7 26 31
  Alexander Getmanski GMI 2369   Alg   5 2 3 0 7 26 31
  Christian Niami MF 2277   Alg   5 2 3 0 7 26 28
11   Artem Ivanov GMI 2357   Alg   5 2 3 0 7 25 29
  Hein Meijer GMI 2305   Alg   5 2 3 0 7 25 29
13   Martijn van IJzendoorn GMI 2371   Alg   5 2 3 0 7 23 26
14   Thomy Lucien Mbongo MI 2319   Alg   5 2 3 0 7 22 27
15   Vadim Virny GMI 2369   Alg   5 2 3 0 7 21 24
  Guntis Valneris GMI 2392   Alg   5 3 1 1 7 21 24
17   Roel Boomstra GMI 2398   Alg   5 1 4 0 6 27 32
18   Julia Makarenkova MIF 2123   Alg   5 2 2 1 6 26 29
19   Karol Cichocki MF 2214   Alg   5 2 2 1 6 25 30
  Heike Verheul MIF 2186   Alg   5 2 2 1 6 25 28
  Viktoriya Motrichko GMIF 2200   Alg   5 1 4 0 6 25 27
22   Igor Kirzner GMI 2263   Alg   5 2 2 1 6 24 28
23   Frank Teer MI 2221   Alg   5 2 2 1 6 23 26
  Pei Liu  2005   Alg   5 2 2 1 6 23 25
25   Bhiem Ramdien MF 2251   Alg   5 2 2 1 6 22 25
26   Filip Kuczewski MF 2146   Alg   5 3 0 2 6 21 23
27   Marta Bankowska CMFF 2107   Alg   5 2 2 1 6 20 23
28   Tomasz Marczuk  1983   Alg   5 3 0 2 6 18 20
29   You Zhang GMIF 2090   Alg   5 1 3 1 5 27 32
30   Ivan Trofimov GMI 2340   Alg   5 2 1 2 5 26 30
  Natalia Sadowska GMIF 2228   Alg   5 2 1 2 5 26 30
32   Jesse Bos CMF 2216   Alg   5 1 3 1 5 25 30
  Aygul Idrisova GMIF 2178   Alg   5 2 1 2 5 25 27
34   Egor Bobkov MF 2130   Alg   5 1 3 1 5 24 28
35   Olga Baltazhy GMIF 2192   Alg   5 2 1 2 5 23 26
36   Vitalia Doumesh MIF 2110   Alg   5 2 1 2 5 22 25
  Leon Mikulicz MF 2085   Alg   5 1 3 1 5 22 24
  Petra Duskova  1984   Alg   5 2 1 2 5 22 22
39   Simon Harmsma  1950   Alg   5 1 3 1 5 21 25
  Roep Bhawanibhiek MF 2092   Alg   5 2 1 2 5 21 24
  Pawel Suchecki  2058   Alg   5 2 1 2 5 21 23
42   Mateusz Stanczuk  2102   Alg   5 2 1 2 5 20 23
  Sebastian Wieczorek  1948   Alg   5 1 3 1 5 20 22
  Elena Cesnokova MFF 2148   Alg   5 2 1 2 5 20 20
45   Jakub Gazda  2083   Alg   5 1 3 1 5 18 20
46   Emre Hageman  2034   Alg   5 1 2 2 4 25 28
47   Daan van Os  1974   Alg   5 2 0 3 4 22 26
  Evert Wiskerke  1963   Alg   5 2 0 3 4 22 24
49   Katarzyna Stanczuk MFF 2064   Alg   5 1 2 2 4 19 21
50   Radjendrenath Kalloe  1955   Alg   5 1 2 2 4 18 20
51   Raphaël Martens MF 2016   Alg   5 2 0 3 4 16 18
52   Anastasia Kanafjeva  1954   Alg   5 1 2 2 4 13 15
  Bence Andicsku  1900   Alg   5 2 0 3 4 13 13
54   Piotr Paluch MF 2091   Alg   5 0 3 2 3 25 28
55   Szymon Polinceusz  1913   Alg   5 1 1 3 3 24 28
56   Vaclav Marek  1954   Alg   5 0 3 2 3 21 25
57   Martin Banaszek  1952   Alg   5 0 3 2 3 20 23
  Vassily Ivanchuk  1960   Alg   5 0 3 2 3 20 22
59   Krisztina Egri  1855   Alg   5 1 1 3 3 19 19
60   Kacper Swiatek  1894   Alg   5 1 1 3 3 18 18
61   Jaroslav Novotny  1934   Alg   5 1 1 3 3 16 16
62   Damian Jakubik  2082   Alg   5 0 2 3 2 22 25
63   Anna Vecsei  1900   Alg   5 1 0 4 2 21 21
64   Erika Vecsei    Alg   5 1 0 4 2 20 20
65   Zygmunt Slezak  1912   Alg   5 1 0 4 2 18 22
  Edward Perdek  1939   Alg   5 0 2 3 2 18 21
67   Epherem Demessie  1901   Alg   1 1 0 0 2 0 0
68   Jan Biskupski  1905   Alg   5 0 0 5 0 16 18
69   Dummy    Alg   4 0 0 4 0 9 11
Ron HeusdensJitse SlumpJan Groenendijk
JeanAlexander BaliakinAlexey Chizhov
Yuriy AnikeevEvgeni VatutinAlexander Getmanski
Christian NiamiArtem IvanovHein Meijer
Martijn van IJzendoornThomyVadim Virny
Guntis ValnerisRoel BoomstraJulia Makarenkova
Karol CichockiHeike Verheul
 Ronde 5 
 wo 22-08-2018  Jan Groenendijk (2363) - Alexander Baliakin (2410) 1-1Partij
 Alexey Chizhov (2412) - Christian Niami (2277) 1-1Partij
 Martijn van IJzendoorn (2371) - Jean Marc Ndjofang (2325) 1-1Partij
 Alexander Getmanski (2369) - Evgeni Vatutin (2326) 1-1Partij
 Heike Verheul (2186) - Ron Heusdens (2353) 0-2Partij
 Hein Meijer (2305) - Yuriy Anikeev (2344) 1-1Partij
 Karol Cichocki (2214) - Jitse Slump (2273) 0-2Partij
 Bhiem Ramdien (2251) - Artem Ivanov (2357) 0-2Partij
 Roel Boomstra (2398) - Viktoriya Motrichko (2200) 1-1Partij
 Natalia Sadowska (2228) - Guntis Valneris (2392) 0-2Partij
 Vadim Virny (2369) - Ivan Trofimov (2340) 2-0Partij
 Jesse Bos (2216) - Thomy Lucien Mbongo (2319) 0-2Partij
 Pei Liu (2005) - Frank Teer (2221) 1-1Partij
 Igor Kirzner (2263) - You Zhang (2090) 1-1Partij
 Vitalia Doumesh (2110) - Aygul Idrisova (2178) 1-1Partij
 Elena Cesnokova (2148) - Simon Harmsma (1950) 1-1Partij
 Filip Kuczewski (2146) - Emre Hageman (2034) 2-0Partij
 Egor Bobkov (2130) - Mateusz Stanczuk (2102) 1-1Partij
 Julia Makarenkova (2123) - Evert Wiskerke (1963) 2-0Partij
 Daan van Os (1974) - Marta Bankowska (2107) 0-2Partij
 Leon Mikulicz (2085) - Pawel Suchecki (2058) 1-1Partij
 Sebastian Wieczorek (1948) - Jakub Gazda (2083) 1-1Partij
 Tomasz Marczuk (1983) - Piotr Paluch (2091) 2-0Partij
 Olga Baltazhy (2192) - Martin Banaszek (1952) 2-0Partij
 Jaroslav Novotny (1934) - Roep Bhawanibhiek (2092) 0-2Partij
 Szymon Polinceusz (1913) - Petra Duskova (1984) 0-2Partij
 Vaclav Marek (1954) - Anastasia Kanafjeva (1954) 1-1Partij
 Radjendrenath Kalloe (1955) - Damian Jakubik (2082) 2-0Partij
 Katarzyna Stanczuk (2064) - Zygmunt Slezak (1912) 2-0Partij
 Raphaël Martens (2016) - Anna Vecsei (1900) 2-0Partij
 Erika Vecsei  - Bence Andicsku (1900) 0-2Partij
 Edward Perdek (1939) - Kacper Swiatek (1894) 1-1Partij
 Epherem Demessie (1901) - Jan Biskupski (1905) 2-0Partij
 Krisztina Egri (1855) - Vassily Ivanchuk (1960) 1-1