HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Polish Open Szczyrk 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
 Andere
 jaren
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Jitse Slump MI 2273   Alg   6 3 3 0 9 39 43
2   Ron Heusdens GMI 2353   Alg   6 3 3 0 9 38 43
  Jan Groenendijk GMI 2363   Alg   6 3 3 0 9 38 42
4   Jean Marc Ndjofang GMI 2325   Alg   6 2 4 0 8 41 47
  Alexander Baliakin GMI 2410   Alg   6 2 4 0 8 41 46
6   Alexey Chizhov GMI 2412   Alg   6 2 4 0 8 40 46
  Yuriy Anikeev GMI 2344   Alg   6 2 4 0 8 40 45
8   Artem Ivanov GMI 2357   Alg   6 2 4 0 8 39 45
9   Alexander Getmanski GMI 2369   Alg   6 2 4 0 8 38 44
  Roel Boomstra GMI 2398   Alg   6 2 4 0 8 38 43
  Hein Meijer GMI 2305   Alg   6 2 4 0 8 38 43
  Christian Niami MF 2277   Alg   6 2 4 0 8 38 40
13   Evgeni Vatutin GMI 2326   Alg   6 2 4 0 8 37 43
  Viktoriya Motrichko GMIF 2200   Alg   6 2 4 0 8 37 41
  Martijn van IJzendoorn GMI 2371   Alg   6 2 4 0 8 37 41
16   Karol Cichocki MF 2214   Alg   6 3 2 1 8 36 41
  Vadim Virny GMI 2369   Alg   6 2 4 0 8 36 40
18   Thomy Lucien Mbongo MI 2319   Alg   6 2 4 0 8 35 41
  Igor Kirzner GMI 2263   Alg   6 3 2 1 8 35 40
20   Guntis Valneris GMI 2392   Alg   6 3 2 1 8 33 37
21   You Zhang GMIF 2090   Alg   6 2 3 1 7 37 42
  Julia Makarenkova MIF 2123   Alg   6 2 3 1 7 37 41
23   Ivan Trofimov GMI 2340   Alg   6 3 1 2 7 36 41
24   Jesse Bos CMF 2216   Alg   6 2 3 1 7 35 40
  Bhiem Ramdien MF 2251   Alg   6 2 3 1 7 35 39
26   Heike Verheul MIF 2186   Alg   6 2 3 1 7 34 38
27   Aygul Idrisova GMIF 2178   Alg   6 3 1 2 7 32 36
  Egor Bobkov MF 2130   Alg   6 2 3 1 7 32 36
29   Filip Kuczewski MF 2146   Alg   6 3 1 2 7 31 33
30   Natalia Sadowska GMIF 2228   Alg   6 2 2 2 6 35 40
31   Simon Harmsma  1950   Alg   6 1 4 1 6 34 40
  Frank Teer MI 2221   Alg   6 2 2 2 6 34 39
  Pei Liu  2005   Alg   6 2 2 2 6 34 38
34   Olga Baltazhy GMIF 2192   Alg   6 2 2 2 6 33 36
35   Marta Bankowska CMFF 2107   Alg   6 2 2 2 6 32 36
  Leon Mikulicz MF 2085   Alg   6 1 4 1 6 32 34
  Petra Duskova  1984   Alg   6 2 2 2 6 32 34
38   Tomasz Marczuk  1983   Alg   6 3 0 3 6 31 33
39   Elena Cesnokova MFF 2148   Alg   6 2 2 2 6 30 32
40   Katarzyna Stanczuk MFF 2064   Alg   6 2 2 2 6 28 32
41   Jakub Gazda  2083   Alg   6 1 4 1 6 26 30
42   Vitalia Doumesh MIF 2110   Alg   6 2 1 3 5 34 37
43   Mateusz Stanczuk  2102   Alg   6 2 1 3 5 33 37
  Emre Hageman  2034   Alg   6 1 3 2 5 33 36
45   Roep Bhawanibhiek MF 2092   Alg   6 2 1 3 5 32 35
  Pawel Suchecki  2058   Alg   6 2 1 3 5 32 35
  Sebastian Wieczorek  1948   Alg   6 1 3 2 5 32 34
48   Evert Wiskerke  1963   Alg   6 2 1 3 5 31 33
49   Daan van Os  1974   Alg   6 2 1 3 5 30 34
50   Radjendrenath Kalloe  1955   Alg   6 1 3 2 5 28 32
  Martin Banaszek  1952   Alg   6 1 3 2 5 28 31
52   Raphaël Martens MF 2016   Alg   6 2 1 3 5 25 27
53   Anastasia Kanafjeva  1954   Alg   6 1 3 2 5 23 27
54   Piotr Paluch MF 2091   Alg   6 0 4 2 4 33 37
55   Szymon Polinceusz  1913   Alg   6 1 2 3 4 32 37
56   Damian Jakubik  2082   Alg   6 1 2 3 4 29 32
57   Vaclav Marek  1954   Alg   6 0 4 2 4 28 32
  Zygmunt Slezak  1912   Alg   6 2 0 4 4 28 30
59   Vassily Ivanchuk  1960   Alg   6 0 4 2 4 27 30
60   Kacper Swiatek  1894   Alg   6 1 2 3 4 26 28
61   Edward Perdek  1939   Alg   6 1 2 3 4 25 27
62   Bence Andicsku  1900   Alg   6 2 0 4 4 24 24
63   Jaroslav Novotny  1934   Alg   6 1 1 4 3 25 27
  Krisztina Egri  1855   Alg   6 1 1 4 3 25 25
65   Anna Vecsei  1900   Alg   6 1 0 5 2 28 28
66   Erika Vecsei    Alg   6 1 0 5 2 24 24
67   Jan Biskupski  1905   Alg   6 1 0 5 2 21 23
68   Epherem Demessie  1901   Alg   2 1 0 1 2 4 6
69   Dummy    Alg   4 0 0 4 0 9 11
Jitse SlumpRon HeusdensJan Groenendijk
JeanAlexander BaliakinAlexey Chizhov
Yuriy AnikeevArtem IvanovAlexander Getmanski
Roel BoomstraHein MeijerChristian Niami
Evgeni VatutinViktoriya MotrichkoMartijn van IJzendoorn
Karol CichockiVadim VirnyThomy
Igor KirznerGuntis Valneris
 Ronde 6 
 do 23-08-2018  Ron Heusdens (2353) - Jan Groenendijk (2363) 1-1Partij
 Jean Marc Ndjofang (2325) - Jitse Slump (2273) 1-1Partij
 Thomy Lucien Mbongo (2319) - Alexey Chizhov (2412) 1-1Partij
 Alexander Baliakin (2410) - Hein Meijer (2305) 1-1Partij
 Yuriy Anikeev (2344) - Guntis Valneris (2392) 1-1Partij
 Alexander Getmanski (2369) - Martijn van IJzendoorn (2371) 1-1Partij
 Artem Ivanov (2357) - Vadim Virny (2369) 1-1Partij
 Evgeni Vatutin (2326) - Christian Niami (2277) 1-1Partij
 Frank Teer (2221) - Roel Boomstra (2398) 0-2Partij
 Marta Bankowska (2107) - Igor Kirzner (2263) 0-2Partij
 Julia Makarenkova (2123) - Bhiem Ramdien (2251) 1-1Partij
 Pei Liu (2005) - Karol Cichocki (2214) 0-2Partij
 Viktoriya Motrichko (2200) - Tomasz Marczuk (1983) 2-0Partij
 Filip Kuczewski (2146) - Heike Verheul (2186) 1-1Partij
 Mateusz Stanczuk (2102) - Ivan Trofimov (2340) 0-2Partij
 Leon Mikulicz (2085) - Natalia Sadowska (2228) 1-1Partij
 Roep Bhawanibhiek (2092) - Jesse Bos (2216) 0-2Partij
 Olga Baltazhy (2192) - Elena Cesnokova (2148) 1-1Partij
 Aygul Idrisova (2178) - Sebastian Wieczorek (1948) 2-0Partij
 Pawel Suchecki (2058) - Egor Bobkov (2130) 0-2Partij
 You Zhang (2090) - Vitalia Doumesh (2110) 2-0Partij
 Petra Duskova (1984) - Simon Harmsma (1950) 1-1Partij
 Jakub Gazda (2083) - Emre Hageman (2034) 1-1Partij
 Bence Andicsku (1900) - Katarzyna Stanczuk (2064) 0-2Partij
 Daan van Os (1974) - Radjendrenath Kalloe (1955) 1-1Partij
 Evert Wiskerke (1963) - Anastasia Kanafjeva (1954) 1-1Partij
 Szymon Polinceusz (1913) - Raphaël Martens (2016) 1-1Partij
 Vassily Ivanchuk (1960) - Piotr Paluch (2091) 1-1Partij
 Kacper Swiatek (1894) - Vaclav Marek (1954) 1-1Partij
 Martin Banaszek (1952) - Jaroslav Novotny (1934) 2-0Partij
 Damian Jakubik (2082) - Krisztina Egri (1855) 2-0Partij
 Edward Perdek (1939) - Epherem Demessie (1901) 2-0Partij
 Anna Vecsei (1900) - Zygmunt Slezak (1912) 0-2Partij
 Jan Biskupski (1905) - Erika Vecsei  2-0Partij