HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Polish Open Szczyrk 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Jan Groenendijk GMI 2363   Alg   8 4 4 0 12 69 77
2   Artem Ivanov GMI 2357   Alg   8 3 5 0 11 71 78
3   Alexander Getmanski GMI 2369   Alg   8 3 5 0 11 70 77
4   Alexey Chizhov GMI 2412   Alg   8 3 5 0 11 68 75
5   Roel Boomstra GMI 2398   Alg   8 3 5 0 11 67 75
6   Martijn van IJzendoorn GMI 2371   Alg   8 3 5 0 11 66 73
7   Guntis Valneris GMI 2392   Alg   8 4 3 1 11 63 70
8   Yuriy Anikeev GMI 2344   Alg   8 2 6 0 10 73 81
  Alexander Baliakin GMI 2410   Alg   8 2 6 0 10 73 81
10   Jitse Slump MI 2273   Alg   8 3 4 1 10 71 78
11   Viktoriya Motrichko GMIF 2200   Alg   8 2 6 0 10 69 75
12   Evgeni Vatutin GMI 2326   Alg   8 2 6 0 10 68 75
  Ron Heusdens GMI 2353   Alg   8 3 4 1 10 68 75
  Hein Meijer GMI 2305   Alg   8 2 6 0 10 68 74
15   Thomy Lucien Mbongo MI 2319   Alg   8 2 6 0 10 67 74
16   Vadim Virny GMI 2369   Alg   8 2 6 0 10 66 73
17   Natalia Sadowska GMIF 2228   Alg   8 4 2 2 10 61 67
18   Jean Marc Ndjofang GMI 2325   Alg   8 2 5 1 9 71 77
19   Christian Niami MF 2277   Alg   8 2 5 1 9 69 71
20   Ivan Trofimov GMI 2340   Alg   8 3 3 2 9 67 75
  You Zhang GMIF 2090   Alg   8 2 5 1 9 67 74
22   Karol Cichocki MF 2214   Alg   8 3 3 2 9 66 72
23   Jesse Bos CMF 2216   Alg   8 2 5 1 9 64 71
  Bhiem Ramdien MF 2251   Alg   8 2 5 1 9 64 69
25   Frank Teer MI 2221   Alg   8 3 3 2 9 63 70
  Julia Makarenkova MIF 2123   Alg   8 2 5 1 9 63 69
  Igor Kirzner GMI 2263   Alg   8 3 3 2 9 63 69
28   Pei Liu  2005   Alg   8 3 3 2 9 62 69
  Heike Verheul MIF 2186   Alg   8 2 5 1 9 62 68
30   Egor Bobkov MF 2130   Alg   8 2 5 1 9 60 64
31   Aygul Idrisova GMIF 2178   Alg   8 3 3 2 9 59 64
32   Filip Kuczewski MF 2146   Alg   8 4 1 3 9 58 62
33   Elena Cesnokova MFF 2148   Alg   8 3 3 2 9 53 59
34   Raphaël Martens MF 2016   Alg   8 4 1 3 9 47 51
35   Olga Baltazhy GMIF 2192   Alg   8 3 2 3 8 62 66
36   Mateusz Stanczuk  2102   Alg   8 3 2 3 8 59 64
37   Emre Hageman  2034   Alg   8 2 4 2 8 56 60
  Roep Bhawanibhiek MF 2092   Alg   8 3 2 3 8 56 60
39   Damian Jakubik  2082   Alg   8 3 2 3 8 51 55
40   Leon Mikulicz MF 2085   Alg   8 1 5 2 7 62 66
41   Vitalia Doumesh MIF 2110   Alg   8 2 3 3 7 60 64
42   Simon Harmsma  1950   Alg   8 1 5 2 7 59 65
  Marta Bankowska CMFF 2107   Alg   8 2 3 3 7 59 65
44   Tomasz Marczuk  1983   Alg   8 3 1 4 7 58 62
45   Piotr Paluch MF 2091   Alg   8 1 5 2 7 57 62
  Pawel Suchecki  2058   Alg   8 3 1 4 7 57 61
47   Szymon Polinceusz  1913   Alg   8 2 3 3 7 55 61
48   Vassily Ivanchuk  1960   Alg   8 1 5 2 7 53 57
49   Jakub Gazda  2083   Alg   8 1 5 2 7 52 57
50   Anastasia Kanafjeva  1954   Alg   8 1 5 2 7 51 56
  Katarzyna Stanczuk MFF 2064   Alg   8 2 3 3 7 51 55
52   Martin Banaszek  1952   Alg   8 2 3 3 7 50 54
53   Petra Duskova  1984   Alg   8 2 2 4 6 57 63
54   Daan van Os  1974   Alg   8 2 2 4 6 55 59
55   Radjendrenath Kalloe  1955   Alg   8 1 4 3 6 54 60
  Evert Wiskerke  1963   Alg   8 2 2 4 6 54 56
  Sebastian Wieczorek  1948   Alg   8 1 4 3 6 54 56
58   Kacper Swiatek  1894   Alg   8 2 2 4 6 46 50
  Edward Perdek  1939   Alg   8 1 4 3 6 46 50
60   Jan Biskupski  1905   Alg   8 3 0 5 6 39 41
61   Epherem Demessie  1901   Alg   4 3 0 1 6 16 18
62   Vaclav Marek  1954   Alg   8 0 5 3 5 50 56
63   Zygmunt Slezak  1912   Alg   8 2 1 5 5 49 53
64   Jaroslav Novotny  1934   Alg   8 1 2 5 4 49 53
65   Krisztina Egri  1855   Alg   8 1 2 5 4 48 48
66   Anna Vecsei  1900   Alg   8 2 0 6 4 45 45
67   Bence Andicsku  1900   Alg   8 2 0 6 4 43 43
68   Erika Vecsei    Alg   8 1 0 7 2 41 41
69   Dummy    Alg   4 0 0 4 0 12 14
Jan GroenendijkArtem IvanovAlexander Getmanski
Alexey ChizhovRoel BoomstraMartijn van IJzendoorn
Guntis ValnerisYuriy AnikeevAlexander Baliakin
Jitse SlumpViktoriya MotrichkoEvgeni Vatutin
Ron HeusdensHein MeijerThomy
Vadim VirnyNatalia SadowskaJean
Christian NiamiIvan Trofimov
 Ronde 8 
 vr 24-08-2018  Jan Groenendijk (2363) - Artem Ivanov (2357) 1-1Partij
 Alexander Baliakin (2410) - Alexey Chizhov (2412) 1-1Partij
 Roel Boomstra (2398) - Filip Kuczewski (2146) 2-0Partij
 Guntis Valneris (2392) - Jean Marc Ndjofang (2325) 2-0Partij
 Christian Niami (2277) - Martijn van IJzendoorn (2371) 0-2Partij
 Vadim Virny (2369) - Yuriy Anikeev (2344) 1-1Partij
 Alexander Getmanski (2369) - Igor Kirzner (2263) 2-0Partij
 Thomy Lucien Mbongo (2319) - Ron Heusdens (2353) 1-1Partij
 Hein Meijer (2305) - Evgeni Vatutin (2326) 1-1Partij
 Jitse Slump (2273) - Viktoriya Motrichko (2200) 1-1Partij
 Ivan Trofimov (2340) - Bhiem Ramdien (2251) 1-1Partij
 Olga Baltazhy (2192) - Natalia Sadowska (2228) 0-2Partij
 Jesse Bos (2216) - Aygul Idrisova (2178) 1-1Partij
 Egor Bobkov (2130) - Karol Cichocki (2214) 1-1Partij
 Pei Liu (2005) - Heike Verheul (2186) 1-1Partij
 You Zhang (2090) - Julia Makarenkova (2123) 1-1Partij
 Pawel Suchecki (2058) - Frank Teer (2221) 0-2Partij
 Elena Cesnokova (2148) - Leon Mikulicz (2085) 2-0Partij
 Raphaël Martens (2016) - Marta Bankowska (2107) 2-0Partij
 Mateusz Stanczuk (2102) - Emre Hageman (2034) 1-1Partij
 Vitalia Doumesh (2110) - Jakub Gazda (2083) 1-1Partij
 Roep Bhawanibhiek (2092) - Sebastian Wieczorek (1948) 2-0Partij
 Simon Harmsma (1950) - Piotr Paluch (2091) 1-1Partij
 Petra Duskova (1984) - Damian Jakubik (2082) 0-2Partij
 Tomasz Marczuk (1983) - Katarzyna Stanczuk (2064) 1-1Partij
 Vassily Ivanchuk (1960) - Szymon Polinceusz (1913) 1-1Partij
 Daan van Os (1974) - Anastasia Kanafjeva (1954) 1-1Partij
 Evert Wiskerke (1963) - Radjendrenath Kalloe (1955) 1-1Partij
 Vaclav Marek (1954) - Martin Banaszek (1952) 0-2Partij
 Zygmunt Slezak (1912) - Edward Perdek (1939) 1-1Partij
 Jaroslav Novotny (1934) - Epherem Demessie (1901) 0-2Partij
 Krisztina Egri (1855) - Jan Biskupski (1905) 0-2Partij
 Bence Andicsku (1900) - Kacper Swiatek (1894) 0-2Partij
 Erika Vecsei  - Anna Vecsei (1900) 0-2Partij