HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Bashkortostan Open 2005

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Alexander Shvartsman GMI 2412   Alg   9 5 4 0 14 74 87
2   Andrej Kalmakov GMI 2320   Alg   9 4 5 0 13 76 90
3   Yuriy Lagoda MF 2214   Alg   9 4 4 1 12 76 90
4   Vladimir Milshin GMI 2350   Alg   9 4 4 1 12 73 87
  Rinat Ishimbaev MI 2225   Alg   9 5 2 2 12 73 86
6   Yuriy Anikeev MI 2324   Alg   9 3 5 1 11 80 94
7   Andrei Tolchykau MF 2176   Alg   9 3 5 1 11 72 85
8   Murodullo Amrillaev MI 2344   Alg   9 3 5 1 11 70 84
9   Alexander Getmanski GMI 2393   Alg   9 3 5 1 11 66 77
10   Darya Tkachenko  2151   Alg   9 4 2 3 10 65 79
11   Janis Safin  2073   Alg   9 3 4 2 10 64 76
12   Rim Ishmetov MF 2178   Alg   9 3 4 2 10 62 72
13   Fidan Ishmuratov  2133   Alg   9 2 5 2 9 71 84
14   Ilya Tokmakov  2148   Alg   9 2 5 2 9 69 83
15   Ainur Shaibakov  2126   Alg   9 4 1 4 9 68 82
16   Ildar Kanafeev  2052   Alg   9 3 3 3 9 64 76
17   Konstantin Lichagin  2050   Alg   9 3 3 3 9 62 75
18   Vladimir Barashkov    Alg   9 3 3 3 9 61 72
19   Maksim Milshin  2071   Alg   9 3 3 3 9 59 72
20   Glib Ushakov  2096   Alg   9 2 4 3 8 70 82
21   Irik Gatiatyllin  2103   Alg   9 2 4 3 8 64 75
22   Ilgiz Kutlugildinov    Alg   9 2 4 3 8 58 72
23   Denis Mubarakshin    Alg   9 2 4 3 8 57 69
24   Ildar Valeev    Alg   9 2 4 3 8 54 63
25   Rustam Shayahmetov    Alg   9 3 2 4 8 51 63
26   Eldar Bikbulatov    Alg   9 2 3 4 7 58 69
27   Rustam Davletov    Alg   9 3 1 5 7 55 64
28   Artur Sagadeev    Alg   9 1 2 6 4 56 67
29   Ildar Mursalimov    Alg   9 1 2 6 4 52 64
30   Dummy    Alg   9 0 0 9 0 50 59
Alexander ShvartsmanAndrej KalmakovYuriy Lagoda
Vladimir MilshinRinat IshimbaevYuriy Anikeev
Andrei TolchykauMurodullo AmrillaevAlexander Getmanski
Darya TkachenkoJanis SafinRim Ishmetov
Fidan IshmuratovIlya TokmakovAinur Shaibakov
Maksim MilshinGlib Ushakov
 Ronde 9 
 zo 30-01-2005  Ildar Mursalimov  - Rustam Shayahmetov  0-2
 Ildar Valeev  - Denis Mubarakshin  1-1
 Maksim Milshin (2071) - Eldar Bikbulatov  2-0
 Vladimir Barashkov  - Rustam Davletov  2-0
 Ildar Kanafeev (2052) - Artur Sagadeev  2-0
 Fidan Ishmuratov (2133) - Konstantin Lichagin (2050) 1-1
 Glib Ushakov (2096) - Rim Ishmetov (2178) 0-2
 Irik Gatiatyllin (2103) - Janis Safin (2073) 0-2
 Ainur Shaibakov (2126) - Alexander Getmanski (2393) 0-2
 Andrei Tolchykau (2176) - Murodullo Amrillaev (2344) 1-1
 Rinat Ishimbaev (2225) - Ilya Tokmakov (2148) 2-0
 Yuriy Lagoda (2214) - Yuriy Anikeev (2324) 1-1
 Andrej Kalmakov (2320) - Vladimir Milshin (2350) 1-1
 Alexander Shvartsman (2412) - Darya Tkachenko (2151) 2-0