HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Cannes Open 2005

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Alexander Baliakin GMI 2403   Alg   8 7 1 0 15 56 69
2   Yuriy Anikeev MI 2324   Alg   8 5 3 0 13 56 71
3   Yuriy Lagoda MF 2214   Alg   8 3 5 0 11 52 65
4   Rinat Ishimbaev MI 2225   Alg   8 3 4 1 10 58 73
5   Leopold Sekongo MI 2192   Alg   8 5 0 3 10 56 71
6   Roberto Tovagliaro  2092   Alg   8 4 2 2 10 50 65
7   Vachagan Muradyan  2142   Alg   8 3 3 2 9 53 66
8   Luc Crevat  2059   Alg   8 3 3 2 9 50 65
9   Jean-Paul Plantin  1989   Alg   8 3 3 2 9 49 64
  Glib Ushakov  2096   Alg   8 3 3 2 9 49 60
11   Cedric Dusart  2069   Alg   8 2 5 1 9 44 54
12   Raido Värik MF 2138   Alg   8 2 4 2 8 55 66
13   Nfamara Camarra    Alg   8 3 2 3 8 53 68
  Rubik Khachikyan    Alg   8 2 4 2 8 53 64
15   Ton Tillemans  2092   Alg   8 2 4 2 8 48 61
16   Janis Lelis MF 2105   Alg   8 3 2 3 8 44 57
17   Georges Mostovoy MI 2163   Alg   8 2 3 3 7 50 61
18   Laura Kalnina    Alg   8 2 3 3 7 43 53
19   Daniel Duval  1934   Alg   8 1 5 2 7 41 50
20   Daniel Rouget  2010   Alg   8 1 5 2 7 38 47
21   Mathieu Plantin    Alg   8 1 4 3 6 47 57
22   Gilbert Kalfon  2036   Alg   8 1 4 3 6 43 58
  Konstantin Eljanov  1904   Alg   8 1 4 3 6 43 53
24   Michel Deydier  2033   Alg   8 2 2 4 6 41 50
25   Cyrille Pillenèire  2013   Alg   8 1 4 3 6 40 53
26   Richard Przewozniak  2070   Alg   8 2 1 5 5 40 49
27   Jean-Paul Parvillers  2035   Alg   8 0 5 3 5 37 46
28   Margit Viirma    Alg   8 0 2 6 2 36 44
 Ronde 8 
 vr 25-02-2005  Cyrille Pillenèire (2013) - Jean-Paul Parvillers (2035) 1-1Partij
 Richard Przewozniak (2070) - Michel Deydier (2033) 0-2Partij
 Daniel Rouget (2010) - Margit Viirma  2-0Partij
 Daniel Duval (1934) - Laura Kalnina  1-1Partij
 Janis Lelis (2105) - Gilbert Kalfon (2036) 2-0Partij
 Mathieu Plantin  - Ton Tillemans (2092) 0-2Partij
 Luc Crevat (2059) - Glib Ushakov (2096) 1-1Partij
 Georges Mostovoy (2163) - Vachagan Muradyan (2142) 0-2Partij
 Roberto Tovagliaro (2092) - Raido Värik (2138) 2-0Partij
 Leopold Sekongo (2192) - Rubik Khachikyan  2-0Partij
 Nfamara Camarra  - Yuriy Lagoda (2214) 0-2Partij
 Rinat Ishimbaev (2225) - Yuriy Anikeev (2324) 1-1Partij
 Jean-Paul Plantin (1989) - Alexander Baliakin (2403) 0-2Partij
 Konstantin Eljanov (1904) - Cedric Dusart (2069) 0-2