HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2005

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Andrej Kalmakov GMI 2320   Alg   9 5 4 0 14 71 83
2   Vladimir Milshin GMI 2350   Alg   9 3 6 0 12 73 87
3   Gawril Kolesov MF 2369   Alg   9 3 5 1 11 74 88
4   Aleksei Mironov MF 2210   Alg   9 3 5 1 11 73 87
5   Murodullo Amrillaev MI 2344   Alg   9 2 7 0 11 72 84
6   Dmitri Tsinman  2304   Alg   9 3 5 1 11 71 85
7   Alexander Getmanski GMI 2393   Alg   9 2 7 0 11 67 78
8   Andrey Stolyarov  2250   Alg   9 3 4 2 10 70 82
9   Tamara Tansykkuzhina  2201   Alg   9 3 4 2 10 68 80
10   Aleksandr Surkov  2213   Alg   9 3 4 2 10 67 78
11   Rinat Ishimbaev MI 2225   Alg   9 2 6 1 10 66 80
12   Vasily Kytchkin  2267   Alg   9 3 4 2 10 65 79
13   Ainur Shaibakov  2126   Alg   9 2 5 2 9 67 81
14   Ivan Trofimov  2135   Alg   9 1 7 1 9 63 77
  Denis Shogin    Alg   9 3 3 3 9 63 74
16   Elena Milshina-Djemotskina  2183   Alg   9 2 5 2 9 61 72
  Janis Safin  2073   Alg   9 1 7 1 9 61 72
18   Igor Pavlov  2143   Alg   9 2 5 2 9 59 69
19   Vladimir Egorov    Alg   9 1 7 1 9 58 72
20   Maksim Milshin  2071   Alg   9 1 6 2 8 62 73
21   Sergey Fedin    Alg   9 1 6 2 8 59 70
22   Fidan Ishmuratov  2133   Alg   9 1 6 2 8 57 67
23   Dmitry Bochkarev    Alg   9 2 3 4 7 61 72
24   Denis Borkow  2246   Alg   9 2 3 4 7 60 71
  Ivan Monastyrev  2155   Alg   9 1 5 3 7 60 70
26   Igor Leontiev    Alg   9 1 5 3 7 59 69
27   Pavel Chirkov  2082   Alg   9 1 4 4 6 60 71
28   Dummy    Alg   9 0 0 9 0 54 66
Andrej KalmakovVladimir MilshinGawril Kolesov
Murodullo Amrillaev
Alexander GetmanskiTamara Tansykkuzhina
Aleksandr SurkovRinat IshimbaevVasily Kytchkin
Ainur ShaibakovIvan Trofimov
Elena Milshina-DjemotskinaJanis SafinIgor Pavlov
Vladimir EgorovMaksim Milshin
 Ronde 9 
 vr 01-04-2005  Pavel Chirkov (2082) - Ivan Monastyrev (2155) 1-1
 Maksim Milshin (2071) - Fidan Ishmuratov (2133) 1-1
 Dmitry Bochkarev  - Janis Safin (2073) 0-2
 Denis Shogin  - Denis Borkow (2246) 2-0
 Ivan Trofimov (2135) - Elena Milshina-Djemotskina (2183) 1-1
 Vladimir Egorov  - Ainur Shaibakov (2126) 1-1
 Igor Pavlov (2143) - Rinat Ishimbaev (2225) 1-1
 Tamara Tansykkuzhina (2201) - Igor Leontiev  2-0
 Murodullo Amrillaev (2344) - Aleksandr Surkov (2213) 1-1
 Dmitri Tsinman (2304) - Aleksei Mironov (2210) 1-1
 Alexander Getmanski (2393) - Gawril Kolesov (2369) 1-1
 Vladimir Milshin (2350) - Andrey Stolyarov (2250) 2-0
 Andrej Kalmakov (2320) - Vasily Kytchkin (2267) 2-0